Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
28 maart Roermond toegevoegd |
+Caribbean Bitcoin Party |
||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
|[https://www.flockstr.com/event/naddr1qqyx2cmzxucxvvnxqyxhwumn8ghj7mn0wvhxcmmvqgs0l09hq60h4fwkmvffavu70k9f0z2xd5j45cmm4s0tlpshkpt5q3qrqsqqql9n5wc0t5 Flockstr] | |[https://www.flockstr.com/event/naddr1qqyx2cmzxucxvvnxqyxhwumn8ghj7mn0wvhxcmmvqgs0l09hq60h4fwkmvffavu70k9f0z2xd5j45cmm4s0tlpshkpt5q3qrqsqqql9n5wc0t5 Flockstr] | ||
|Nostr is een decentraal protocol waar optioneel een koppeling met Bitcoin lightning in verwerkt is (Zaps) | |Nostr is een decentraal protocol waar optioneel een koppeling met Bitcoin lightning in verwerkt is (Zaps) | ||
|- | |||
|20 maart | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''Caribbean Bitcoin Party''' | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Meetup] | |||
|Door [[Arnhem Bitcoinstad]]. | |||
|- | |- | ||
|21 maart | |21 maart | ||
Versie van 6 mrt 2024 09:48
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 8 maart | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
| 13 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 14 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 19 maart | Nederland | Utrecht | Nostr Nederland #2 | Flockstr | Nostr is een decentraal protocol waar optioneel een koppeling met Bitcoin lightning in verwerkt is (Zaps) |
| 20 maart | Nederland | Arnhem | Caribbean Bitcoin Party | Meetup | Door Arnhem Bitcoinstad. |
| 21 maart | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Website Telegram | Sint-Aldegondiskaai 44 · Antwerpen |
| 21 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 23 maart | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 28 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 28 maart | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 28 maart | België | Gent | Bitcoin meetup (editie 104) | Telegram | Outpost Gamecenter Gent |
| 28 maart | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Meetup | Café Du-Pont, Roermond (met bitcoin betaling) |
| 5 april | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Over Bitcoin Citadels met Gurtis Pleb |
| 10 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 april | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Website Telegram | Sint-Aldegondiskaai 44 · Antwerpen |
| 8 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 16 mei | België | Gent | Bitcoin meetup (editie 105) | Telegram | Outpost Gamecenter Gent |
| 22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
| 22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Pizzaday | Site | |
| 23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mountainbike trial | Site | |
| 23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Nostrdam Arnhem Edition | Site | Over Nostr |
| 25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Eindhoven mining workshop | Meetup | Over Mining door Bitcoin Brabant en Mining Wholesale. |
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] BitDevs | Meetup | |
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin Arnhem] Bitcoin walk | Site | |
| 7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
