Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(Nostr Nederland #1 erop) |
k (Utrecht 22 feb. toegevoegd) |
||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | ||
|Bar Leijten | |Bar Leijten | ||
|- | |||
|22 februari | |||
|Nederland | |||
|Utrecht | |||
|EENENTWINTIG Utrecht | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-utrecht/events/298681554/ Meetup] | |||
|Eerste EENENTWINTIG Utrecht in Utrecht. Locate Seats2meet.com Utrecht CS, Moreelsepark 65 (ingang naast de Albert Heijn). | |||
|- | |- | ||
|29 februari | |29 februari | ||
Versie van 1 feb 2024 19:35
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Uitzonderlijk gaat deze meetup door op de laatste vrijdag van de maand. Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 2 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 8 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 8 februari | België | Gent | Bitcoin meetup (editie 103) | Meetup | Outpost Gamecenter Gent |
| 8 februari | Nederland | Utrecht | Nostr Nederland #1 | Flockstr | Seats2meet Utrecht CS |
| 14 februari | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin meetup | Café de Juffer | |
| 14 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 15 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 15 februari | Nederland | Amsterdam | BitDevs Amsterdam | Meetup | Bij Bitonic |
| 21 februari | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Website Telegram | Sint-Aldegondiskaai 44 · Antwerpen |
| 22 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 22 februari | Nederland | Utrecht | EENENTWINTIG Utrecht | Meetup | Eerste EENENTWINTIG Utrecht in Utrecht. Locate Seats2meet.com Utrecht CS, Moreelsepark 65 (ingang naast de Albert Heijn). |
| 29 februari | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | OrangepillTelegram | Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. |
| 29 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 1 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 7 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 8 maart | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
| 13 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 14 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 maart | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Website Telegram | Sint-Aldegondiskaai 44 · Antwerpen |
| 21 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 23 maart | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 28 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 28 maart | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 28 maart | België | Gent | Bitcoin meetup (editie 104) | Telegram | Outpost Gamecenter Gent |
| 5 april | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Over Bitcoin Citadels met Gurtis Pleb |
| 10 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 april | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Website Telegram | Sint-Aldegondiskaai 44 · Antwerpen |
| 8 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 16 mei | België | Gent | Bitcoin meetup (editie 105) | Telegram | Outpost Gamecenter Gent |
| 22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
| 25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
| 7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
