Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
Geen bewerkingssamenvatting |
Nieuwe bitcoin eindhoven meetup |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
!Link | !Link | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
|13 januari | |13 januari | ||
| Regel 178: | Regel 171: | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | ||
|Bar Leijten | |Bar Leijten | ||
|- | |||
|5 april | |||
|Nederland | |||
|Eindhoven | |||
|[[Bitcoin Eindhoven|'''Bitcoin Eindhoven''']] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/298401246 Meetup] | |||
|Over Bitcoin Citadels met [[Gurtis Pleb]] | |||
|- | |- | ||
|21 april | |21 april | ||
Versie van 8 jan 2024 06:26
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 januari | Nederland | Sneek | Bitcoin Friesland | Telegram | |
| 18 januari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 januari | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 24 januari | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | Magneetstraat 5 |
| 25 januari | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Buhne Breda |
| 25 januari | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 25 januari | Nederland | Roermond | Eenentwintig | Meetup | Café Du-pont |
| 29 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Uitzonderlijk gaat deze meetup door op de laatste vrijdag van de maand. Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 2 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 8 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 14 februari | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin meetup | Café de Juffer | |
| 15 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 februari | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 22 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 29 februari | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | OrangepillTelegram | Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. |
| 29 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 1 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 7 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 14 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 maart | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 21 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 28 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 5 april | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Over Bitcoin Citadels met Gurtis Pleb |
| 21 april | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
→Zie ook: Communities
