Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
kGeen bewerkingssamenvatting |
Hard Money Cafe erin |
||
| Regel 121: | Regel 121: | ||
|[https://orangepill.app.link/g58Zg4ix6Fb Orangepill][https://t.me/BitcoinFriesland Telegram] | |[https://orangepill.app.link/g58Zg4ix6Fb Orangepill][https://t.me/BitcoinFriesland Telegram] | ||
|Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. | |Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. | ||
|- | |||
|29 februari | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |||
|Bar Leijten | |||
|- | |- | ||
|1 maart | |1 maart | ||
| Regel 128: | Regel 135: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcfbcb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcfbcb/ Meetup] | ||
|Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | |Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | ||
|- | |||
|7 maart | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |||
|Bar Leijten | |||
|- | |||
|14 maart | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |||
|Bar Leijten | |||
|- | |- | ||
|21 maart | |21 maart | ||
| Regel 135: | Regel 156: | ||
|[https://t.me/Michilis Telegram] | |[https://t.me/Michilis Telegram] | ||
|Sint Allegondiskaai 44 | |Sint Allegondiskaai 44 | ||
|- | |||
|21 maart | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |||
|Bar Leijten | |||
|- | |||
|28 maart | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/hardmoneycafe/ Meetup] | |||
|Bar Leijten | |||
|- | |- | ||
|21 april | |21 april | ||
Versie van 5 jan 2024 12:48
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 januari | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Hosted by Bitcoin Brabant, presentatie door Aaron van Wirdum |
| 13 januari | Nederland | Sneek | Bitcoin Friesland | Telegram | |
| 18 januari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 januari | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 24 januari | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | Magneetstraat 5 |
| 25 januari | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Buhne Breda |
| 25 januari | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 25 januari | Nederland | Roermond | Eenentwintig | Meetup | Café Du-pont |
| 29 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Uitzonderlijk gaat deze meetup door op de laatste vrijdag van de maand. Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 2 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 8 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 14 februari | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin meetup | Café de Juffer | |
| 15 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 februari | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 22 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 29 februari | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | OrangepillTelegram | Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. |
| 29 februari | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 1 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 7 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 14 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 maart | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 21 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 28 maart | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Bar Leijten |
| 21 april | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
→Zie ook: Communities
