Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
Opruimen oude meetup |
Oude weg |
||
| (23 tussenliggende versies door 7 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan. | Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.<!-- Kijk bij verwijderen of de organisator al een nieuwe heeft? Zo ja, meteen toevoegen! ;) --> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |30 november | ||
|Meetup | |Meetup | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/297283661/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|1 december | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin Turnhout''']] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/297211308/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|7 december | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Heerenveen | |Heerenveen | ||
|''' | |[[Bitcoin Friesland|'''Bitcoin Friesland''']] | ||
|[https://public.theorangepillapp.com/event/ | |[https://public.theorangepillapp.com/event/653fea7f6564af2efc752aa1 Orange Pill App] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |7 december | ||
|Meetup | |Meetup | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Roermond | ||
| | |EENENTWINTIG Limburg | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-limburg/events/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |14 december | ||
|[[BitDevs|Bitdevs]] | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[[BitDevs]] | |||
|[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/events/296832679/ Meetup] | |||
|Vindt plaats bij [[Bitonic]] | |||
|- | |||
|14 december | |||
|Meetup | |Meetup | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|''' | |'''[[Hard Money Cafe]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/xpczgtyfcqbsb/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|21 december | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Hard Money Cafe]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/xpczgtyfcqbcc/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|21 december | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/291004985/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Regel 38: | Regel 78: | ||
|Pubquiz | |Pubquiz | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Arnhem | |[[Arnhem Bitcoinstad|Arnhem]] | ||
|'''Pubquiz''' | |'''Pubquiz''' | ||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/296207650/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/296207650/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|5 januari | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Eindhoven | |||
|[[Bitcoin Eindhoven|'''Bitcoin Eindhoven''']] | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoineindhoven/events/296833471/ Meetup] | |||
|Hosted by [[Bitcoin Brabant]] | |||
|- | |||
|5 januari | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin Turnhout''']] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygccbhb/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|15 februari | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Zaandam | |||
|'''Zaandam bitcoin meetup''' | |||
| | |||
|Café de Juffer | |||
|- | |||
|24 januari | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[[De Bitcoin Meetup|'''De Bitcoin Meetup''']] | |||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/events/297541819/ Meetup] | |||
|Magneetstraat 5 | |||
|- | |||
|25 januari | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''[[Bitcoin Breda]]''' | |||
| | |||
|Details volgen | |||
|- | |||
|2 februari | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin Turnhout''']] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcdbdb/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|1 maart | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin Turnhout''']] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcfbcb/ Meetup] | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | |||
Versie van 27 nov 2023 08:41
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Wat | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 november | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 1 december | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | |
| 7 december | Meetup | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Orange Pill App | |
| 7 december | Meetup | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Meetup | |
| 14 december | Bitdevs | Nederland | Amsterdam | BitDevs | Meetup | Vindt plaats bij Bitonic |
| 14 december | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 21 december | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 21 december | Meetup | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | |
| 27 december | Pubquiz | Nederland | Arnhem | Pubquiz | Meetup | |
| 5 januari | Meetup | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Hosted by Bitcoin Brabant |
| 5 januari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | |
| 15 februari | Meetup | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin meetup | Café de Juffer | |
| 24 januari | Meetup | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | Magneetstraat 5 |
| 25 januari | Meetup | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Details volgen | |
| 2 februari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | |
| 1 maart | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup |
→Zie ook: Communities
