Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 106: | Regel 106: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygccbhb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygccbhb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|24 januari | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|?? | |||
|[[De Bitcoin Meetup]] | |||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/events/297541819/ Meetup] | |||
|Locatie nog onbekend! | |||
|- | |- | ||
|2 februari | |2 februari | ||
Versie van 23 nov 2023 18:39
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Wat | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 november | Meetup | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Locatie: Buhne, Sint Janstraat 11, 4811 ZK Breda | |
| 25 november | Meetup | Nederland | Zwolle | Zwolle Blauwvingers | Meetup | O.a. door Annet de Boer |
| 30 november | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 1 december | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | |
| 7 december | Meetup | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Orange Pill App | |
| 14 december | Bitdevs | Nederland | Amsterdam | BitDevs | Meetup | Vindt plaats bij Bitonic |
| 14 december | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 21 december | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 21 december | Meetup | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | |
| 27 december | Pubquiz | Nederland | Arnhem | Pubquiz | Meetup | |
| 5 januari | Meetup | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Hosted by Bitcoin Brabant |
| 5 januari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | |
| 24 januari | Meetup | Nederland | ?? | De Bitcoin Meetup | Meetup | Locatie nog onbekend! |
| 2 februari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | |
| 1 maart | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup |
→Zie ook: Communities
