Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(Hard money cafe Amsterdam toegevoegd) |
k (Bitcoin wednesday amsterdam toegevoegd) |
||
(16 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |21 mei | ||
|België | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422906/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|[https://www.meetup.com/ | |||
| | |||
|- | |- | ||
|22 mei | |22 mei | ||
Regel 50: | Regel 36: | ||
|Arnhem | |Arnhem | ||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Bitcoin Pizzaday''' | |'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Bitcoin Pizzaday''' | ||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] [https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/300725728/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|22 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Screening of "Dirty Coin"''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] [https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 74: | Regel 67: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |23 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|''' | |'''Hard Money Cafe''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/300877038/ Meetup] | ||
| | |Hard Money Cafe⚡ FOSS: BTCPay Server | ||
|- | |- | ||
|24 mei | |24 mei | ||
Regel 104: | Regel 97: | ||
|24 mei | |24 mei | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Arnhem | ||
|''' | |'''Bitcoin Business Club Meetup''' | ||
|[https:// | |[https://bitcoindelta.eu/events/bitcoin-business-club-live-vanuit-arnhem/ Meetup] | ||
| | |Aanvang 20u locatie: Boekhandel Hijman Ongerijmd winkelcentrum Arnhem. | ||
|- | |- | ||
|25 mei | |25 mei | ||
Regel 124: | Regel 117: | ||
* [[Peter Todd]], Bitcoin Developer | * [[Peter Todd]], Bitcoin Developer | ||
* [[Moritz Kaminski]], [[Alby]] | * [[Moritz Kaminski]], [[Alby]] | ||
|- | |||
|27 mei | |||
|België | |||
|Leuven | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy|BBE]] Dev workshop #3''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300306095/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|31 mei | |31 mei | ||
Regel 130: | Regel 130: | ||
|'''Bitcoin Twente Meetup''' | |'''Bitcoin Twente Meetup''' | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/300888654/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/300888654/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|5 juni | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/300659337/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 135: | Regel 142: | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
| | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcjbkb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
Regel 145: | Regel 152: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|20 juni | |||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|'''[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Bitcoin voor Beginners - Stadkamer]''' | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/301023154/ Meetup] | |||
|Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | |||
|- | |||
|21 juni | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|27 juni | |27 juni | ||
Regel 152: | Regel 173: | ||
| [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | | [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |Bühne Breda | ||
|- | |||
|3 juli | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygckbfb/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|5 juli | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygckbhb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|5 juli | |||
|Nederland | |||
|Eindhoven | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | |||
|Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | |||
|- | |- | ||
|7 juli | |7 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Zwolle | |Zwolle | ||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad Meetup''']] | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | ||
| | | | ||
Regel 166: | Regel 208: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 juli | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|28 juli | |28 juli | ||
| | |België | ||
|Middelkerke | |Middelkerke | ||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] [https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300449211/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|2 augustus | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|7 augustus | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygclbkb/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 180: | Regel 243: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 augustus | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422928/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|29 augustus | |29 augustus | ||
Regel 187: | Regel 257: | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |Bühne Breda | ||
|- | |||
|4 september | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcmbgb/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|6 september | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcmbjb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |- | ||
|11 september | |11 september | ||
Regel 194: | Regel 278: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 september | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|25 september | |25 september | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Zwolle | |Zwolle | ||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']]: | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] Meetup | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297977265/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|2 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcnbdb/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|4 oktober | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcnbgb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|5 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Future of Bitcoin Conference''' | |||
|[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | |||
| | |||
|- | |||
|9 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | |||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |||
| | |||
|- | |||
|10 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 2''' | |||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |||
| | |||
|- | |||
|21 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|1 november | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|6 november | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcpbjb/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |||
|21 november | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|6 december | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|21 december | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 20 mei 2024 om 17:10
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
21 mei | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Pizzaday | Site Meetup | |
22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Screening of "Dirty Coin" | Site Meetup | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mountainbike trial | Site | |
23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Nostrdam Arnhem Edition | Site | Over Nostr |
23 mei | Nederland | Balkbrug | Bitcoin voor beginners | Site | |
23 mei | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Hard Money Cafe⚡ FOSS: BTCPay Server |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Eindhoven mining workshop | Meetup | Over Mining door Bitcoin Brabant en Mining Wholesale. |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] BitDevs | Meetup | |
24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin Arnhem] Bitcoin walk | Site | |
24 mei | Nederland | Arnhem | Bitcoin Business Club Meetup | Meetup | Aanvang 20u locatie: Boekhandel Hijman Ongerijmd winkelcentrum Arnhem. |
25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
27 mei | België | Leuven | BBE Dev workshop #3 | Meetup | |
31 mei | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente Meetup | Meetup | |
5 juni | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
7 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
20 juni | Nederland | Zwolle | Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | Meetup | Bitcoin voor Beginners - Stadkamer |
21 juni | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
3 juli | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities