Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
k oude meetings verwijderd |
k Einundzwanzig Düsseldorf geupdated naar 24 juli |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
!Link | !Link | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
|27 juni | |27 juni | ||
| Regel 95: | Regel 88: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|24 juli | |||
|Duitsland | |||
|Düsseldorf | |||
|[https://t.me/einundzwanzig_duesseldorf Einundzwanzig Düsseldorf] | |||
|[https://t.me/einundzwanzig_duesseldorf Meetup] | |||
|Elke 4de woensdag van de maand. | |||
|- | |- | ||
|28 juli | |28 juli | ||
Versie van 27 jun 2024 10:58
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 28 juni | Spanje | L'Albir | Bticoin Meetup L' Albir | Meetup | |
| 2 juli | Nederland | Arnhem | Arnhem Bitcoinstad | Meetup | |
| 3 juli | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 4 juli | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland Meeting | Site | Locatie: MusykFabriek te Heerenveen
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen |
| 5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. Deze meetup betreft een interview met Ton van Lightningcheckout, er kunnen tevens vragen gesteld worden over lightning. |
| 7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
| 10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 24 juli | Duitsland | Düsseldorf | Einundzwanzig Düsseldorf | Meetup | Elke 4de woensdag van de maand. |
| 28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
| 2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
| 2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
| 9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
| 10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
| 11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
| 12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
| 12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
| 21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
