Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
+29 februari |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |21 januari | ||
|Meetup | |Meetup | ||
|België | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https:// | |[https://t.me/Michilis Telegram] | ||
| | |Sint Allegondiskaai 44 | ||
|- | |- | ||
|24 januari | |24 januari | ||
| Regel 48: | Regel 48: | ||
|Breda | |Breda | ||
|'''[[Bitcoin Breda]]''' | |'''[[Bitcoin Breda]]''' | ||
| | |[https://meetu.ps/e/MKNvZ/YQpsc/i Meetup] | ||
| | |Buhne Breda | ||
|- | |- | ||
|25 januari | |25 januari | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297695687/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297695687/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|29 januari | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[[Bitcoin Turnhout|'''Bitcoin Turnhout''']] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygccbhb/ Meetup] | |||
|Uitzonderlijk gaat deze meetup door op de laatste vrijdag van de maand. Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | |||
|- | |- | ||
|2 februari | |2 februari | ||
| Regel 67: | Regel 75: | ||
|Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | |Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | ||
|- | |- | ||
| | |14 februari | ||
|Meetup | |Meetup | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| Regel 74: | Regel 82: | ||
| | | | ||
|Café de Juffer | |Café de Juffer | ||
|- | |||
|21 februari | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://t.me/Michilis Telegram] | |||
|Sint Allegondiskaai 44 | |||
|- | |- | ||
|29 februari | |29 februari | ||
| Regel 90: | Regel 106: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcfbcb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcfbcb/ Meetup] | ||
|Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | |Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België | ||
|- | |||
|21 maart | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://t.me/Michilis Telegram] | |||
|Sint Allegondiskaai 44 | |||
|- | |||
|21 april | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://t.me/Michilis Telegram] | |||
|Sint Allegondiskaai 44 | |||
|} | |} | ||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] | ||
Versie van 5 jan 2024 07:11
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Wat | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 januari | Meetup | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Hosted by Bitcoin Brabant, presentatie door Aaron van Wirdum |
| 13 januari | Meetup / nieuwjaarsborrel | Nederland | Sneek | Bitcoin Friesland | Telegram | |
| 21 januari | Meetup | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 24 januari | Meetup | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | Magneetstraat 5 |
| 25 januari | Meetup | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Buhne Breda |
| 25 januari | Meetup | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 29 januari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Uitzonderlijk gaat deze meetup door op de laatste vrijdag van de maand. Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 2 februari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 14 februari | Meetup | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin meetup | Café de Juffer | |
| 21 februari | Meetup | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 29 februari | Meetup | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | OrangepillTelegram | Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. |
| 1 maart | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 21 maart | Meetup | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
| 21 april | Meetup | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Telegram | Sint Allegondiskaai 44 |
→Zie ook: Communities
