Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
Hard money cafe Amsterdam toegevoegd |
Belgian Bitcoin Embassy toegevoegd |
||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/297961821/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/297961821/ Meetup] | ||
|Outpost Gamecenter Gent | |Outpost Gamecenter Gent | ||
|- | |||
|21 mei | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Belgian Bitcoin Embassy''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422906/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|22 mei | |22 mei | ||
| Regel 145: | Regel 152: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 juni | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Belgian Bitcoin Embassy''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|27 juni | |27 juni | ||
| Regel 166: | Regel 180: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 juli | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Belgian Bitcoin Embassy''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|28 juli | |28 juli | ||
| Regel 180: | Regel 201: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|21 augustus | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Belgian Bitcoin Embassy''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422928/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
|29 augustus | |29 augustus | ||
Versie van 7 mei 2024 22:36
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 10 mei | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
| 16 mei | België | Gent | Gent Bitcoin meetup (editie 105) | Meetup | Outpost Gamecenter Gent |
| 21 mei | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 22 mei | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup | |
| 22 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Pizzaday | Site | |
| 23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mountainbike trial | Site | |
| 23 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Nostrdam Arnhem Edition | Site | Over Nostr |
| 23 mei | Nederland | Balkbrug | Bitcoin voor beginners | Site | |
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Mining Workshop | Meetup | |
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] Bitcoin Eindhoven mining workshop | Meetup | Over Mining door Bitcoin Brabant en Mining Wholesale. |
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin] BitDevs | Meetup | |
| 24 mei | Nederland | Arnhem | [Adopting Bitcoin Arnhem] Bitcoin walk | Site | |
| 24 mei | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | Hard Money Cafe⚡ FOSS: BTCPay Server |
| 25 mei | Nederland | Arnhem | Adopting Bitcoin Arnhem | Site | Veel sprekers:
|
| 31 mei | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente Meetup | Meetup | |
| 7 juni | België | Turnhout | EENENTWINTIG KEMPEN | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 juni | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 28 juli | Nederland | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site | |
| 14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad: Pizza dag | Meetup |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
