Communities: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Toevoeging EENENTWINTIG) |
||
| Regel 31: | Regel 31: | ||
|[https://t.me/NLbitcoinmining Telegram] | |[https://t.me/NLbitcoinmining Telegram] | ||
|Over [[mining]] in Nederland (en door Nederlanders) | |Over [[mining]] in Nederland (en door Nederlanders) | ||
|- | |||
|EENENTWINTIG | |||
|[https://t.me/eenentwintig_community Telegram] | |||
|Bitcoin Community met locale meetups | |||
|- | |- | ||
|Hard Money Cafe | |Hard Money Cafe | ||
Versie van 20 nov 2023 07:27
Er zijn altijd mensen die je kunnen helpen! In Nederland en omstreken zijn er flink wat gemeenschappen.
Hoofdzakelijk over Bitcoin
| Naam | Link naar community | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Arnhem Bitcoinstad | Telegram | |
| Beginnen met Bitcoin | Telegram | Origineel een podcast, nu ook grote community |
| Bitcoin Nederland | Telegram | |
| BitcoinWiki | Telegram | Deze wiki! |
| De Bitcoin Show | Telegram | |
| Bitcoin Mining (NL) | Telegram | Over mining in Nederland (en door Nederlanders) |
| EENENTWINTIG | Telegram | Bitcoin Community met locale meetups |
| Hard Money Cafe | Telegram | Tweewekelijkse meetups ook |
| LightningNL | Telegram | Over Lightning, nodes et cetera |
| Noderunners | (Op uitnodiging) | |
| Offtopic Bitcoiners | Telegram | |
| Satoshi Radio | Telegram | Origineel een podcast, nu ook grote community |
| Zwolle Bitcoinstad | Telegram |
Gerelateerd
| Naam | Link naar community | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Inflatiespook | Telegram | Praat over inflatie |
| CBDCs | Telegram | Over CBDCs |
→Zie ook: Bijeenkomsten en meetups
→Zie ook: Nostr, een communicatieprotocol
