Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
k (oude meetings verwijderd) |
k (oude meetings verwijderd) |
||
(8 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan. | |||
'''Toevoegen aan je agenda?''' | '''Toevoegen aan je agenda?''' | ||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |26. juni | ||
| | |Duitsland | ||
|Düsseldorf | |||
| | |[https://t.me/einundzwanzig_duesseldorf Einundzwanzig Düsseldorf] | ||
|[https://t.me/ | |[https://t.me/einundzwanzig_duesseldorf Meetup] | ||
| | |Each 4th wednesday of the month | ||
| | |||
|- | |- | ||
|27 juni | |27 juni | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Breda | |Breda | ||
|'''Bitcoin Breda''' | |'''[https://www.bitcoinbreda.nl Bitcoin Breda]''' | ||
| [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | | [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |Bühne Breda | ||
Regel 94: | Regel 73: | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | ||
|Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | |Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. Deze meetup betreft een interview met Ton van Lightningcheckout, er kunnen tevens vragen gesteld worden over lightning. | ||
|- | |- | ||
|7 juli | |7 juli | ||
Regel 155: | Regel 134: | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Breda | |Breda | ||
|'''Bitcoin Breda''' | |'''[https://www.bitcoinbreda.nl Bitcoin Breda]''' | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |Bühne Breda | ||
Regel 228: | Regel 207: | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|11 oktober | |||
|Nederland | |||
|Eindhoven | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/ Bitcoin Eindhoven Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301559055/?utm_medium=referral&utm_campaign=share-btn_savedevents_share_modal&utm_source=link Meetup] | |||
|Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United | |||
|- | |||
|12 oktober | |||
|Nederland | |||
|Nistelrode | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/ Bitcoin Eindhoven Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647118/?utm_medium=referral&utm_campaign=share-btn_savedevents_share_modal&utm_source=link Meetup] | |||
|Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe | |||
|- | |||
|12 oktober | |||
|Nederland | |||
|Nistelrode | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/ Bitcoin Eindhoven Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647175/ Meetup] | |||
|Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen | |||
|- | |- | ||
|21 oktober | |21 oktober |
Huidige versie van 23 jun 2024 om 19:43
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
26. juni | Duitsland | Düsseldorf | Einundzwanzig Düsseldorf | Meetup | Each 4th wednesday of the month |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
28 juni | Spanje | L'Albir | Bticoin Meetup L' Albir | Meetup | |
2 juli | Nederland | Arnhem | Arnhem Bitcoinstad | Meetup | |
3 juli | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 juli | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland Meeting | Site | Locatie: MusykFabriek te Heerenveen
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen |
5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. Deze meetup betreft een interview met Ton van Lightningcheckout, er kunnen tevens vragen gesteld worden over lightning. |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities