Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
k repeat meetings eerste kwartaal 2025 toegevoegd. |
k meer repeat meetings eerste kwartaal 2025 toegevoegd |
||
| Regel 317: | Regel 317: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhccbfb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhccbfb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|9 januari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhccbmb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|5 februari | |5 februari | ||
| Regel 331: | Regel 339: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcdbkb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcdbkb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|13 februari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcdbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|5 maart | |5 maart | ||
| Regel 345: | Regel 361: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcfbkb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcfbkb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|13 maart | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcfbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|4 april | |4 april | ||
| Regel 352: | Regel 376: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcgbgb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcgbgb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|10 april | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcgbnb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 jul 2024 21:55
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
| 2 augustus | Nederland | Harlingen | Bticoin Friesland met LP Fryslân | site telegram | Het Proefdok, Nieuwe Willemskade 8, Harlingen |
| 2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 4 augustus | Nederland | Arnhem | Bitcoinstad Arnhem Mountainbike Tour | Meetup | Bitcoin Mountainbike Tour + pancake lunch
11:00-15:00 |
| 7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 8 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 17 augustus | Nederland | Leiden | Organized by BLOCKNERD | Telegram | |
| 21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 6 september | Spanje | l'AlBir | L'Albir Bitcoin Meetup | Meetup | Ben je op zoek naar Bitcoiners in L'Albir en omgeving Benidorm - L'Alfàs del Pi - Altea, en hou je van praten, en leren over Bitcoin. Meld je aan en, kom naar onze meetup onder de Spaanse zon. |
| 11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 12 september | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 12 september | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
| 2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
| 9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
| 10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
| 10 oktober | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
| 12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
| 12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
| 21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 7-9 november | Suriname | Paramaribo | Suriname Decentralized | the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |
| 14 november | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 4 december | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 19 december | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 12 december | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 1 januari | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 3 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 9 januari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 5 februari | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 5 maart | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
| 7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
