Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(FR meetuip) |
(+29 februari) |
||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| | | | ||
|Café de Juffer | |Café de Juffer | ||
|- | |||
|29 februari | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Heerenveen | |||
|'''[[Bitcoin Friesland]]''' | |||
|[https://orangepill.app.link/g58Zg4ix6Fb Orangepill][https://t.me/BitcoinFriesland Telegram] | |||
|Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. | |||
|- | |- | ||
|1 maart | |1 maart | ||
Versie van 5 jan 2024 06:07
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Wat | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 januari | Meetup | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Hosted by Bitcoin Brabant, presentatie door Aaron van Wirdum |
| 13 januari | Meetup / nieuwjaarsborrel | Nederland | Sneek | Bitcoin Friesland | Telegram | |
| 29 januari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Uitzonderlijk gaat deze meetup door op de laatste vrijdag van de maand. Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 24 januari | Meetup | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | Magneetstraat 5 |
| 25 januari | Meetup | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Details volgen | |
| 25 januari | Meetup | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad | Meetup | |
| 2 februari | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
| 15 februari | Meetup | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin meetup | Café de Juffer | |
| 29 februari | Meetup | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | OrangepillTelegram | Op 29 februari organiseren we weer een Bitcoin meeting de Musykfabryk te Heerenveen. Of je nu een doorgewinterde Bitcoiner bent of gewoon nieuwsgierig naar de Bitcoin-revolutie, je bent van harte welkom. |
| 1 maart | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Cafe Sint Pieter Grote - Markt 60, Turnhout 2300 België |
→Zie ook: Communities
