Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
k oude meeting verwijderd |
k nieuwe meetups toegevoegd |
||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|'''IMPORTANT'''. We will have a different location than usual. Our location this time is at the Blockrise office: Blaak 555 (23rd floor), 3011 GB, Rotterdam. | |'''IMPORTANT'''. We will have a different location than usual. Our location this time is at the Blockrise office: Blaak 555 (23rd floor), 3011 GB, Rotterdam. | ||
Doors open at '''18.30'''. We will start promptly at '''19.00'''. Our sponsor for the evening, '''Blockrise''', will provide drinks and snacks. | Doors open at '''18.30'''. We will start promptly at '''19.00'''. Our sponsor for the evening, '''Blockrise''', will provide drinks and snacks. | ||
|- | |||
|5 september | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Arnhem Bitcoinstad] | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/302961702/ Meetup] | |||
|Meet & eatup Bitcoin meetup | |||
We are excited to welcome Indonesian restaurant Lestari as our newest restaurant that accepts bitcoin, starting from September 5th. | |||
|- | |- | ||
|6 september | |6 september | ||
| Regel 346: | Regel 354: | ||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | ||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcgbnb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcgbnb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|2 mei | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhchbdb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|8 mei | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhchblb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | ||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | ||
| Regel 355: | Regel 378: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|6 juni | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcjbjb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |- | ||
|11 juni | |11 juni | ||
| Regel 362: | Regel 392: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcjbqb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|4 juli | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhckbgb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |- | ||
|9 juli | |9 juli | ||
| Regel 369: | Regel 414: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|10 juli | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhckbnb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|1 augustus | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhclbcb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |- | ||
|13 augustus | |13 augustus | ||
| Regel 376: | Regel 436: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhclbsb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|} | |} | ||
Versie van 22 aug 2024 18:42
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
| 29 augustus | Nederland | Rotterdam | BitDevs Amsterdam | Meetup | IMPORTANT. We will have a different location than usual. Our location this time is at the Blockrise office: Blaak 555 (23rd floor), 3011 GB, Rotterdam.
Doors open at 18.30. We will start promptly at 19.00. Our sponsor for the evening, Blockrise, will provide drinks and snacks. |
| 5 september | Nederland | Arnhem | Arnhem Bitcoinstad | Meetup | Meet & eatup Bitcoin meetup
We are excited to welcome Indonesian restaurant Lestari as our newest restaurant that accepts bitcoin, starting from September 5th. |
| 6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 6 september | Spanje | l'AlBir | L'Albir Bitcoin Meetup | Meetup | Ben je op zoek naar Bitcoiners in L'Albir en omgeving Benidorm - L'Alfàs del Pi - Altea, en hou je van praten, en leren over Bitcoin. Meld je aan en, kom naar onze meetup onder de Spaanse zon. |
| 11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 12 september | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 12 september | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 12 september | Nederland | Amersfoort | Eenentwintig Utrecht Bitcoin Meetup | Meetup | |
| 21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 21 september | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente | Site | Colosseum 62, 7521 PT Enschede, Netherlands |
| 25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
| 26 september | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Telegram | Elke derde donderdag van de maand in Café Du-Pont |
| 26 september | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Site | Locatie Musykfabryk vanaf 19:30 |
| 4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
| 9 oktober | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
| 10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
| 10 oktober | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
| 12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
| 12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
| 21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 7-9 november | Suriname | Paramaribo | Suriname Decentralized | the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |
| 13 november | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 14 november | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 11 december | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 12 december | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 19 december | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
| 3 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 8 januari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 9 januari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 12 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 12 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 9 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 2 mei | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 8 mei | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 14 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 6 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 11 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 12 juni | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 4 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 9 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 10 juli | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
| 1 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
| 13 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
| 14 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
