Communities: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(→Hoofdzakelijk over Bitcoin: Hyperlink toegevoegd aan Zwolle Bitcoin Stad.) |
(+Hard Money Cafe) |
||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Bitcoin Mining (NL) | ||
|[https://t.me/NLbitcoinmining Telegram] | |[https://t.me/NLbitcoinmining Telegram] | ||
|Over [[mining]] in Nederland (en door Nederlanders) | |Over [[mining]] in Nederland (en door Nederlanders) | ||
|- | |||
|Hard Money Cafe | |||
|[https://t.me/+Lm01jgU0awY2YmE8 Telegram] | |||
|Tweewekelijkse [[Bijeenkomsten en meetups|meetups]] ook | |||
|- | |- | ||
|LightningNL | |LightningNL | ||
Versie van 16 okt 2023 09:05
Er zijn altijd mensen die je kunnen helpen! In Nederland en omstreken zijn er flink wat gemeenschappen.
Hoofdzakelijk over Bitcoin
| Naam | Link naar community | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Arnhem Bitcoinstad | Telegram | |
| Beginnen met Bitcoin | Telegram | Origineel een podcast, nu ook grote community |
| Bitcoin Nederland | Telegram | |
| BitcoinWiki | Telegram | Deze wiki! |
| De Bitcoin Show | Telegram | |
| Bitcoin Mining (NL) | Telegram | Over mining in Nederland (en door Nederlanders) |
| Hard Money Cafe | Telegram | Tweewekelijkse meetups ook |
| LightningNL | Telegram | Over Lightning, nodes et cetera |
| Noderunners | (Op uitnodiging) | |
| Offtopic Bitcoiners | Telegram | |
| Satoshi Radio | Telegram | Origineel een podcast, nu ook grote community |
| Zwolle Bitcoinstad | Telegram |
Gerelateerd
| Naam | Link naar community | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Inflatiespook | Telegram | Praat over inflatie |
| CBDCs | Telegram | Over CBDCs |
→Zie ook: Bijeenkomsten en meetups
