Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
Geen bewerkingssamenvatting |
k toevoeging meetup 13 okt. van 21 podcast en de bitcoin school |
||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
|[https://www.meetup.com/connecttheworld/events/295502343/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/connecttheworld/events/295502343/ Meetup] | ||
|[[Lightning]]-gerelateerd | |[[Lightning]]-gerelateerd | ||
|- | |||
|13 oktober | |||
|Meetup | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''De Bitcoin School / 21 podcast meetup''' | |||
|[https://cafenassau.com/ Betreffende locatie] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|14 oktober 2023 | |14 oktober 2023 | ||
Versie van 5 okt 2023 13:38
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Wat | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 oktober 2023 | Meetup | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Twitter, Meetup | |
| 11 oktober 2023 | Socratic Seminar | Nederland | Amsterdam | Socratic seminar (BitDevs) | Meetup | |
| 11 oktober 2023 | Meetup | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
| 11 oktober 2023 | Meetup | Nederland | Amsterdam | Nostrdam | Meetup | Gaat over nostr |
| 12+13 oktober 2023 | Conferentie | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam | Conferentie | |
| 12 oktober 2023 | Meetup | Nederland | Amsterdam | Connect the World meetup | Meetup | Lightning-gerelateerd |
| 13 oktober | Meetup | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin School / 21 podcast meetup | Betreffende locatie | |
| 14 oktober 2023 | Meetup | Nederland | Arnhem | Arnhem Bitcoin Users | Site | |
| 26 oktober 2023 | Meetup | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Orange Pill App | |
| 22 november 2023 | Meetup | Nederland | Zaandam | Zaandam bitcoin only meetup #6 | Meetup | |
| 27 december 2023 | Pubquiz | Nederland | Arnhem | Pubquiz | Meetup |
