Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies

Uit BitcoinWiki.nl
k (oude meetings verwijderd)
k (restore van data na system/storage crash bitcoinwiki.nl)
Regel 38: Regel 38:
|België
|België
|Antwerpen
|Antwerpen
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ '''Belgian Bitcoin Embassy''']
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ '''Belgian Bitcoin Embassy'''] #47ste  Meetup (btclock workshop)
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ Website][https://t.me/BelgianBitcoinEmbassy Telegram]
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ Website][https://t.me/BelgianBitcoinEmbassy Telegram][https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311534701/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/node:10124858690 Little BÚN], Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen
|[https://btcmap.org/merchant/node:10124858690 Little BÚN], Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur
Pre-meetup dinner 18:00 uur
Regel 58: Regel 58:
|Utrecht
|Utrecht
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311581324/ '''EENENTWINTIG Utrecht Meetup''']
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311581324/ '''EENENTWINTIG Utrecht Meetup''']
|[https://t.me/+m8apa45pAD5mODY0 Telegram]
|[https://t.me/+m8apa45pAD5mODY0 Telegram] [https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311581324/ Meetup]
|[https://maps.app.goo.gl/Ayzy2m7PPBHY6obG7 DimS Restobar], Heideweg 2a, 3829 MN Hooglanderveen
|[https://maps.app.goo.gl/Ayzy2m7PPBHY6obG7 DimS Restobar], Heideweg 2a, 3829 MN Hooglanderveen
Aanvang: 18:00 uur
Aanvang: 18:00 uur
Regel 111: Regel 111:
|Brussel
|Brussel
|'''Bitcoin Brussels'''
|'''Bitcoin Brussels'''
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram][https://iris.to/npub1dlge7m8ps36d8r4euddgks5xw9ypnfxhq0n3q3jxmhjlpk27wd6srned5f Nostr]
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram][https://iris.to/npub1dlge7m8ps36d8r4euddgks5xw9ypnfxhq0n3q3jxmhjlpk27wd6srned5f Nostr][https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311356949/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel
|[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel
Elke 2de woensdag van de maand.
Elke 2de woensdag van de maand.
Regel 154: Regel 154:
|[https://btcmap.org/merchant/node:2498671339 Meneer Jan], Nieuwe Markt 4, Zwolle
|[https://btcmap.org/merchant/node:2498671339 Meneer Jan], Nieuwe Markt 4, Zwolle
Aanvang: ??:??
Aanvang: ??:??
|-
|19 november
|Nederland
|Bergen (NH)
|Bergen Bitcoin meetup
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311565629/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/11291 Lady Papa], Breelan 5-7, 1891GC Bergen
Aanvang: 19:00 uur
|-
|-
|20 november 2025
|20 november 2025
Regel 171: Regel 179:
Elke maandag
Elke maandag
Aanvang: 18:30 uur
Aanvang: 18:30 uur
|-
|27 november
|Nederland
|Breda
|Bitcoin Breda Meetup #13
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/311516699/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/21492 Bühne] Breda, Sint Janstraat 11, 4811ZK Breda
Aanvang: 19:00 uur
|-
|-
|1 december
|1 december
Regel 180: Regel 196:
Elke maandag
Elke maandag
Aanvang: 18:30 uur
Aanvang: 18:30 uur
|-
|4 decedmber
|België
|Gent
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/ Bitcoin P2P.Gent] Output meetup 115
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/311198902/ Meetup]
|Outpost Gamecenter Gent,
Ottergemsesteenweg 13, gent
Aanvang: 19:30
|-
|-
|4 december
|4 december
Regel 301: Regel 327:
===Grotere bijeenkomsten (conferenties)===
===Grotere bijeenkomsten (conferenties)===


* [https://7.tabconf.com/ TABconf 2025 | Atlanta] 13-16 Oktober 2025
* [https://canadianbitcoinconf.com/ The Canadian Bitcoin Conference | Montreal] 16-18 Oktober 2025
* [https://canadianbitcoinconf.com/ The Canadian Bitcoin Conference | Montreal] 16-18 Oktober 2025
* [https://vbtc.org.au/retreat-2025/ Spring Bitcoin Retreat | Allambee Camp] 17-19 Oktober 2025
* [https://vbtc.org.au/retreat-2025/ Spring Bitcoin Retreat | Allambee Camp] 17-19 Oktober 2025
Regel 404: Regel 429:
* [https://wobitcoin.org/ Watch Out Bitcoin | Madrid] 3-5 Oktober 2025
* [https://wobitcoin.org/ Watch Out Bitcoin | Madrid] 3-5 Oktober 2025
* [https://bitcoinonly.events/camp-nakamoto-2025-an-island-bitcoin-retreat/ Camp Nakamoto 2025 – An Island Bitcoin Retreat | MIrror Lake] 10-13 Oktober 2025
* [https://bitcoinonly.events/camp-nakamoto-2025-an-island-bitcoin-retreat/ Camp Nakamoto 2025 – An Island Bitcoin Retreat | MIrror Lake] 10-13 Oktober 2025
* [https://7.tabconf.com/ TABconf 2025 | Atlanta] 13-16 Oktober 2025
{{ZieOok|Communities}}
{{ZieOok|Communities}}
[[Categorie:Community]]
[[Categorie:Community]]

Versie van 17 okt 2025 20:58

Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.

Toevoegen aan je agenda?


Bitcoinmeetups in (de buurt van) Nederland en België
Wanneer Land Plaats Wat Link Opmerkingen
18 oktober Nederland Leiden Bitcoin Meetup Telegram Vikings bar, Noordeinde 28, Leiden

Aanvang: 16:00

20 oktober Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

21 oktober België Antwerpen Belgian Bitcoin Embassy #47ste Meetup (btclock workshop) WebsiteTelegramMeetup Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

27 oktober Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

30 oktober Nederland Utrecht EENENTWINTIG Utrecht Meetup Telegram Meetup DimS Restobar, Heideweg 2a, 3829 MN Hooglanderveen

Aanvang: 18:00 uur

1 november Nederland Amsterdam Noderunners Conference site Generator Amsterdam

Mauritskade 57, Amsterdam

Aanvang: 12:00 uur

3 november Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

6 november Nederland Rotterdam BitDevs Site

Meetup

Bij Blockrise, Blaak 555m, Rotterdam

Aanvang: 19:00 uur

7 november België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

10 november Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

12 november België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostrMeetup Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

13 november Nederland Halfweg Bitcoin Amsterdam day 1 Site This event brings together the entire Bitcoin ecosystem, from leading companies to passionate individuals, to explore the technology, investment potential, industry trends, and cultural significance of Bitcoin. Prepare for engaging talks and discussions from technical experts and influential figures. Some of our previous speakers were Adam Back, Jack Mallers and Edward Snowden. Don't miss this unique opportunity to be part of the Bitcoin revolution.
14 november Nederland Halfweg Bitcoin Amsterdam day 2 Site
15 november Nederland Arnhem Bitcoin Walk Arnhem MeetupSignal Start bij Spar Arnhem Centraal, Willemsplein 22, Arnhem

Vertrekken om: 10:30

17 november Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

19 november Nederland Zwolle Bitcoinstad Zwolle Telegram Meneer Jan, Nieuwe Markt 4, Zwolle

Aanvang: ??:??

19 november Nederland Bergen (NH) Bergen Bitcoin meetup Meetup Lady Papa, Breelan 5-7, 1891GC Bergen

Aanvang: 19:00 uur

20 november 2025 Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand. Aanvang: 19:00 uur

24 november Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

27 november Nederland Breda Bitcoin Breda Meetup #13 Meetup Bühne Breda, Sint Janstraat 11, 4811ZK Breda

Aanvang: 19:00 uur

1 december Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

4 decedmber België Gent Bitcoin P2P.Gent Output meetup 115 Meetup Outpost Gamecenter Gent,

Ottergemsesteenweg 13, gent

Aanvang: 19:30

4 december Nederland Amsterdam BitDevs Sitemeetup Bij Bitonic, Hoogte Kadijk 143f, Amsterdam
5 december België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

8 december Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

10 december België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

15 december Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

17 december Nederland Zaandam Bitcoin Only Meetup Meetup De Juffer, Dam 1, Zaandam

Aanvang: 17:00 uur

18 december Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand. Aanvang: 19:00 uur

21 december België Antwerpen Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

22 december Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

29 december Nederland Groningen Bitcoin Grunn TelegramX Restaurant Rå Bowls, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen

Elke maandag Aanvang: 18:30 uur

14 januari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

16 januari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand. Aanvang: 19:00 uur

21 januari Nederland Zwolle Bitcoinstad Zwolle Telegram Het Weeshuys Assendorperstraat 6, Zwolle

Aanvang: ??:??

11 februari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

Grotere bijeenkomsten (conferenties)

Voormalige grotere bijeenkomsten (conferenties)

Zie ook: Communities