Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies

Uit BitcoinWiki.nl
Shortnon (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Marnix (overleg | bijdragen)
k Fix tabel
 
(7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 17: Regel 17:
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 100px;" | Link
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 100px;" | Link
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 460px;" | Opmerkingen
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 460px;" | Opmerkingen
|-
|2 januari
|België
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/312342353/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
|-
|8 januari
|Nederland
|Rotterdam
|[https://bitdevsamsterdam.org/2026-01-08-january-bitdevs-rotterdam Bitdevs Amsterdam]
|[https://bitdevsamsterdam.org/2026-01-08-january-bitdevs-rotterdam Site]
[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/events/312353750/ Meetup]
|Bij Blockrise, Blaak 555, Rotterdam
Aanvang: 19:00uur
|-
|-
|14 januari
|14 januari
Regel 79: Regel 62:
|Nederland
|Nederland
|Zwolle
|Zwolle
|[https://zwollebitcoinstad.nl/#meetup Bitcoinstad Zwolle]
|[https://zwollebitcoinstad.nl/#meetup Zwolle Bitcoinstad]
|[https://t.me/zwollebitcoinstad/11018 Telegram]
|[https://t.me/zwollebitcoinstad/11018 Telegram]
[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/312773692/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/node:2497588013 Het Weeshuys] Assendorperstraat 6, Zwolle
|[https://btcmap.org/merchant/node:2497588013 Het Weeshuys] Assendorperstraat 6, Zwolle
Pre-meetup dinner 18:00 uur (aanmelden!)
|-
|29 januari
|Nederland
|Arnhem
|[https://arnhembitcoinstad.nl Arnhem Bitcoinstad]
|[https://t.me/Bitcoinstad/101157 Telegram]
|(meer details volgen)
|-
|-
|29 januari
|29 januari
Regel 88: Regel 80:
|[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Bitcoin Breda]
|[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Bitcoin Breda]
|[https://t.me/bitcoinbreda Telegram]
|[https://t.me/bitcoinbreda Telegram]
[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoinmeetup/ Meetup][https://bitcoinbreda.nl/bb/ Website]
[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoinmeetup/ Meetup]
 
[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Website]
|[https://maps.app.goo.gl/7cB2z9PuxpukymR46 Bühne Breda]  
|[https://maps.app.goo.gl/7cB2z9PuxpukymR46 Bühne Breda]  
Sint Janstraat 11
Sint Janstraat 11
Aanvang: 19.00 uur
Aanvang: 19.00 uur
|-
|-
Regel 137: Regel 132:


Kosten voor hardware: € 79,50
Kosten voor hardware: € 79,50
|
|
|
|
|
|-
|-
|6 maart
|6 maart
Regel 171: Regel 161:


Aanvang: 19:00 uur
Aanvang: 19:00 uur
|-
|26 maart
|Nederland
|Breda
|[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Bitcoin Breda]
|[https://t.me/bitcoinbreda Telegram]
[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoinmeetup/ Meetup]
[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Website]
|[https://maps.app.goo.gl/7cB2z9PuxpukymR46 Bühne Breda]
Sint Janstraat 11
Aanvang: 19.00 uur
|-
|-
|3 april
|3 april
Regel 207: Regel 210:


Aanvang: 19:00 uur
Aanvang: 19:00 uur
|-
|28 mei
|Nederland
|Breda
|[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Bitcoin Breda]
|[https://t.me/bitcoinbreda Telegram]
[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoinmeetup/ Meetup]
[https://bitcoinbreda.nl/bb/ Website]
|[https://maps.app.goo.gl/7cB2z9PuxpukymR46 Bühne Breda]
Sint Janstraat 11
Aanvang: 19.00 uur
|-
|-
|5 juni
|5 juni
Regel 332: Regel 348:
* [https://swiss-bitcoin-conference.com/ BITCOIN FACHEXPERTEN |  KREUZLINGEN AM BODENSEE] 23-26 April 2026
* [https://swiss-bitcoin-conference.com/ BITCOIN FACHEXPERTEN |  KREUZLINGEN AM BODENSEE] 23-26 April 2026
* [https://b.tc/conference/2026 Bitcoin | Las Vegas] 27-29 April 2026
* [https://b.tc/conference/2026 Bitcoin | Las Vegas] 27-29 April 2026
* [https://madbitcoinsummit.com/ MADBitcoin Summit | Madrid] 9-12 Mei 2026
* [https://bitcoinisforeveryone.com/ Bitcoin is for Everyone | Portland] 22-23 Mei 2026
* [https://bitcoinisforeveryone.com/ Bitcoin is for Everyone | Portland] 22-23 Mei 2026
* [https://bitcoinireland.eu/ Bitcoin Ireland |  Dublin] 22-24 Mei 2026
* [https://bitcoinireland.eu/ Bitcoin Ireland |  Dublin] 22-24 Mei 2026

Huidige versie van 8 jan 2026 09:34

Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.

Toevoegen aan je agenda?


Bitcoinmeetups in (de buurt van) Nederland en België
Wanneer Land Plaats Wat Link Opmerkingen
14 januari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

15 januari Nederland Scheveningen Dutch Bitcoin Embassy 'Connect' Info en tickets Donderdag 15 januari 2026 • Paviljoen de Witte (Den Haag)

Voor ondernemers, bitcoiners, educators en beleidsmakers.

Aanvang: 10:30

Toegang: Vanaf 595 ex. BTW.

15 januari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.


Aanvang: 19:00 uur

21 januari België Antwerpen [Antwerpen] #50Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

21 januari Nederland Zwolle Zwolle Bitcoinstad Telegram

Meetup

Het Weeshuys Assendorperstraat 6, Zwolle

Pre-meetup dinner 18:00 uur (aanmelden!)

29 januari Nederland Arnhem Arnhem Bitcoinstad Telegram (meer details volgen)
29 januari Nederland Breda Bitcoin Breda Telegram

Meetup

Website

Bühne Breda

Sint Janstraat 11

Aanvang: 19.00 uur

6 februari België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

11 februari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

19 februari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand. Aanvang: 19:00 uur

21 februari België Antwerpen [Antwerpen] #51 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

donderdag

26 februari

Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg WORKSHOP 'Bitcoin zelf beheren' Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Aanvang: 19:00 uur

Kosten voor hardware: € 79,50

6 maart België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

19 maart Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.


Aanvang: 19:00 uur

21 maart België Antwerpen [Antwerpen] #52 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

26 maart Nederland Breda Bitcoin Breda Telegram

Meetup

Website

Bühne Breda

Sint Janstraat 11

Aanvang: 19.00 uur

3 april België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 april België Antwerpen [Antwerpen] #53 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

1 mei België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 mei België Antwerpen [Antwerpen] #54 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

28 mei Nederland Breda Bitcoin Breda Telegram

Meetup

Website

Bühne Breda

Sint Janstraat 11

Aanvang: 19.00 uur

5 juni België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 juni België Antwerpen [Antwerpen] #55 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

3 juli België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 juli België Antwerpen [Antwerpen] #56 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

7 augustus België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 augustus België Antwerpen [Antwerpen] #57 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

4 september België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 september België Antwerpen [Antwerpen] #58 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

2 okt België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 oktober België Antwerpen [Antwerpen] #59 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

6 nov België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

4 dec België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

Grotere bijeenkomsten (conferenties)

[bewerken | brontekst bewerken]

Voormalige grotere bijeenkomsten (conferenties)

[bewerken | brontekst bewerken]

Zie ook: Communities