Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies

Uit BitcoinWiki.nl
Ramondevries (overleg | bijdragen)
k update turnhout meetup links
Ramondevries (overleg | bijdragen)
k oude meetings verwijderd
 
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 17: Regel 17:
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 100px;" | Link
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 100px;" | Link
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 460px;" | Opmerkingen
! style="background-color: #FFC04D; color: white; width: 460px;" | Opmerkingen
|-
|10 december
|België
|Brussel
|'''Bitcoin Brussels'''
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram][https://iris.to/npub1dlge7m8ps36d8r4euddgks5xw9ypnfxhq0n3q3jxmhjlpk27wd6srned5f Nostr] [https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/312335804/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, Brussel
Elke 2de woensdag van de maand.
|-
|11 december
|Nederland
|Arnhem
|Food@Dhamaka & Drinks@Njoy
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/312061855/ meetup]
|Dit is de maandelijkse Bitcoin Meetup in Arnhem. De meetup bestaat uit twee delen, elk op een andere locatie:
17:30 - Eten bij het [https://btcmap.org/merchant/8632 Indiaas restaurant Dhamaka] (RSVP via [https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/312061855/ meetup]), Jansplein 48,  Arnhem
20:00 - Drankjes bij [https://btcmap.org/merchant/8633 Njoy Café],  Bovenbeekstraat 5,  Arnhem
|-
|11 december
|Nederland
|Heerenveen
|Bitcoin Friesland
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoinmeetup/events/312271522/ meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/node:2738565623 MusykFabryk], Industrieweg 18a, Heerenveen
Aanvang: 19:30
|-
|12 december
|Nederland
|Deurningen
|[https://bitcoinonly.events/bitcoin-twente/ Bitcoin Twente]
|[https://www.meetup.com/nl-nl/bitcoinmeetup/events/312268665/ meetup]
|Frans op den Bult
Hengelosestraat 6
7561 RT Deurningen
Aanvang: 18:00
|-
|-
|18 december
|18 december
Regel 139: Regel 100:
|België
|België
|Antwerpen
|Antwerpen
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ '''Belgian Bitcoin Embassy''']
|[Antwerpen] #50[https://belgianbitcoinembassy.org/ '''Belgian Bitcoin Embassy''']
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ Website][https://t.me/BelgianBitcoinEmbassy Telegram]
|[https://belgianbitcoinembassy.org/ Website][https://t.me/BelgianBitcoinEmbassy Telegram]
|[https://btcmap.org/merchant/node:10124858690 Little BÚN], Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen
|[https://btcmap.org/merchant/node:10124858690 Little BÚN], Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen
Regel 149: Regel 110:
|Nederland
|Nederland
|Zwolle
|Zwolle
|[Antwerpen] #50 [https://zwollebitcoinstad.nl/#meetup Bitcoinstad Zwolle]
|[https://zwollebitcoinstad.nl/#meetup Bitcoinstad Zwolle]
|[https://t.me/zwollebitcoinstad/11018 Telegram]
|[https://t.me/zwollebitcoinstad/11018 Telegram]
|[https://btcmap.org/merchant/node:2497588013 Het Weeshuys] Assendorperstraat 6, Zwolle
|[https://btcmap.org/merchant/node:2497588013 Het Weeshuys] Assendorperstraat 6, Zwolle
Regel 256: Regel 217:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjckbfb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcjbhb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 350: Regel 311:
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
|-
|-
|3 dec
|4 dec
|België
|België
|Turnhout
|Turnhout
Regel 361: Regel 322:
===Grotere bijeenkomsten (conferenties)===
===Grotere bijeenkomsten (conferenties)===


* [https://afrobitcoin.org/ Africa Bitcoin Conference 2025 | Port Louis] 3-5 December 2025
* [https://bitcoinbaden.ch/ Bitcoin | Baden] 6 December 2025
* [https://b.tc/conference/mena Bitcoin Mena  | Abu-Dhabi] 8-9 December 2025
* [https://btcplusplus.dev/conf/taipei Bbitcoin++ is standing sovereign | Taipei]  15-17 December 2025
* [https://btcplusplus.dev/conf/taipei Bbitcoin++ is standing sovereign | Taipei]  15-17 December 2025
* [https://btcmedellin.com/ Bitcoin Medellin Conference 2025 | Medellin] 16-17 Januari 2026
* [https://btcmedellin.com/ Bitcoin Medellin Conference 2025 | Medellin] 16-17 Januari 2026
Regel 480: Regel 438:
* [https://b-only.org/ B-Only | Annecy] 21-23 November 2025
* [https://b-only.org/ B-Only | Annecy] 21-23 November 2025
* [https://btc-jpn.com/en Bitcoin Japan | Tokyo] 23-24 November 2025
* [https://btc-jpn.com/en Bitcoin Japan | Tokyo] 23-24 November 2025
* [https://afrobitcoin.org/ Africa Bitcoin Conference 2025 | Port Louis] 3-5 December 2025
* [https://bitcoinbaden.ch/ Bitcoin | Baden] 6 December 2025
* [https://b.tc/conference/mena Bitcoin Mena  | Abu-Dhabi] 8-9 December 2025
{{ZieOok|Communities}}
{{ZieOok|Communities}}
[[Categorie:Community]]
[[Categorie:Community]]

Huidige versie van 12 dec 2025 20:02

Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.

Toevoegen aan je agenda?


Bitcoinmeetups in (de buurt van) Nederland en België
Wanneer Land Plaats Wat Link Opmerkingen
18 december Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.

Aanvang: 19:00 uur

19 december Nederland Hooglanderveen Eenentwintig Utrecht meetup dimS Restobar Heideweg 2a, Hooglanderveen

[Op loopafstand van station Amersfoort Vathorst]

Aanvang: 18:00 uur

21 december België Antwerpen [Antwerpen] #49 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

2 januari België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

8 januari Nederland Rotterdam Bitdevs Amsterdam Site

Meetup

Bij Blockrise, Blaak 555, Rotterdam

Aanvang: 19:00uur

14 januari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

15 januari Nederland Scheveningen Dutch Bitcoin Embassy 'Connect' Info en tickets Donderdag 15 januari 2026 • Paviljoen de Witte (Den Haag)

Voor ondernemers, bitcoiners, educators en beleidsmakers.

Aanvang: 10:30

Toegang: Vanaf 595 ex. BTW.

15 januari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.


Aanvang: 19:00 uur

21 januari België Antwerpen [Antwerpen] #50Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

21 januari Nederland Zwolle Bitcoinstad Zwolle Telegram Het Weeshuys Assendorperstraat 6, Zwolle
6 februari België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

11 februari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

19 februari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand. Aanvang: 19:00 uur

21 februari België Antwerpen [Antwerpen] #51 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

6 maart België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

19 maart Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.


Aanvang: 19:00 uur

21 maart België Antwerpen [Antwerpen] #52 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

3 april België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 april België Antwerpen [Antwerpen] #53 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

1 mei België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 mei België Antwerpen [Antwerpen] #54 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

5 juni België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 juni België Antwerpen [Antwerpen] #55 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

3 juli België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 juli België Antwerpen [Antwerpen] #56 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

7 augustus België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 augustus België Antwerpen [Antwerpen] #57 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

4 september België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 september België Antwerpen [Antwerpen] #58 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

2 okt België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 oktober België Antwerpen [Antwerpen] #59 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

6 nov België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

4 dec België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

Grotere bijeenkomsten (conferenties)

[bewerken | brontekst bewerken]

Voormalige grotere bijeenkomsten (conferenties)

[bewerken | brontekst bewerken]

Zie ook: Communities