Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
k (repeat meetings eerste kwartaal 2025 toegevoegd.) |
k (added dirty coin documentary.) |
||
(37 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
|21 september | |||
|21 | |||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/ | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |21 september | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Enschede | ||
|'''[ | |'''[[Bitcoin Twente]]''' | ||
|[https://bitcointwente.nl/?post_type=tribe_events Site] / [https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/303254653/ Meetup] | |||
|Colosseum 62, 7521 PT Enschede, Netherlands | |||
|[https:// | |||
| | |||
|- | |- | ||
|25 september | |25 september | ||
Regel 147: | Regel 39: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |26 september | ||
|Nederland | |||
|Roermond | |||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/44?l=nl EENENTWINTIG Limburg] | |||
|[https://t.me/eenentwintig_community Telegram] | |||
|Elke derde donderdag van de maand in Café Du-Pont | |||
|- | |||
|26 september | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Heerenveen | ||
| | |[https://www.bitcoinfriesland.com/ Bitcoin Friesland] | ||
|[https://www. | |[https://www.bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | ||
| | |Locatie Musykfabryk vanaf 19:30 | ||
|- | |- | ||
|4 oktober | |4 oktober | ||
Regel 167: | Regel 66: | ||
|[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | |[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|8 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/ BitDevs Amsterdam] | |||
|[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/events/303387233/ Meetup] | |||
|Join us for our Socratic seminar on '''Tuesday October 8'''. Doors open at '''18.30'''. We will start promptly at '''19.00'''. Our sponsor for the evening, '''Bitonic''', will provide drinks and snacks. | |||
|- | |||
|8 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|Nostrdam | |||
|[https://nostrdam.com/ Site] | |||
|Bar Braai, Amsterdam, Nederland | |||
|- | |||
|8 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[https://www.linkedin.com/posts/green-mining-dao_bitcoinmining-dirtycoin-btcamsterdam-activity-7239664034063536128-3u7_/ Dirty Coin Documentary screening by Green Mining DAO] | |||
|[https://lu.ma/hapqmiee Site] | |||
|18:30 - 22:30 Het Ketelhuis (Westergas) , Pazzanistraat 4, 1014 DB Amsterdam (RSVP on site link) | |||
|- | |||
|9 oktober | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |- | ||
|9 oktober | |9 oktober | ||
Regel 173: | Regel 100: | ||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | |||
|- | |||
|9 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/ De Bitcoin Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/events/303346844/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 210: | Regel 144: | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647175/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647175/ Meetup] | ||
|Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen | |Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen | ||
|- | |||
|19 oktober | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Arnhem Bitcoinstad]BitcoinWalk | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/303366327/ Meetup] | |||
|Tijd: Vanaf 10:30 | |||
Verzamelpunt: Spar bij Station Arnhem Centraal | |||
|- | |- | ||
|21 oktober | |21 oktober | ||
Regel 217: | Regel 159: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|26 oktober | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Meetup Arnhem Bitcoin City met LP] | |||
|[https://stemlp.nl/evenementen/lp-bitcoindag/ Site] / [https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/303134266/ Meetup] | |||
|Deze meetup is een aanvulling op het dagprogramma dat door de LP (Libertaire Partij) wordt georganiseerd. Overdag vindt in Arnhem de LP Bitcoindag plaats, toegankelijk voor iedereen, ook niet-leden! | |||
|- | |- | ||
|31 oktober | |31 oktober | ||
Regel 231: | Regel 180: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
|7-9 november | |7-9 november | ||
Regel 245: | Regel 187: | ||
| | | | ||
|the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | ||
|- | |||
|13 november | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |- | ||
|14 november | |14 november | ||
Regel 260: | Regel 209: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
|6 december | |6 december | ||
Regel 275: | Regel 217: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |11 december | ||
|België | |België | ||
| | |Brussel | ||
| | |'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|[https:// | |||
| | |||
|- | |- | ||
|12 december | |12 december | ||
Regel 296: | Regel 231: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | ||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | ||
|- | |||
|19 december | |||
|België | |||
|Gent | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/ '''P2P.Gent'''] | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/301965429/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|21 december | |21 december | ||
Regel 303: | Regel 245: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
|3 januari | |3 januari | ||
Regel 318: | Regel 253: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |8 januari | ||
| | |België | ||
| | |Brussel | ||
|'''[https://www.meetup.com/ | |'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
| | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|9 januari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhccbmb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|7 februari | |7 februari | ||
Regel 332: | Regel 275: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |12 februari | ||
| | |België | ||
| | |Brussel | ||
|'''[https://www.meetup.com/ | |'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
| | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |||
|13 februari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcdbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|7 maart | |7 maart | ||
Regel 345: | Regel 296: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcfbkb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcfbkb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|12 maart | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|13 maart | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcfbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|4 april | |4 april | ||
Regel 352: | Regel 318: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcgbgb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcgbgb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|9 april | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|10 april | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcgbnb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|2 mei | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhchbdb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|8 mei | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhchblb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|14 mei | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|6 juni | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcjbjb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|11 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcjbqb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|4 juli | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhckbgb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|9 juli | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|10 juli | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhckbnb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|1 augustus | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhclbcb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|13 augustus | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhclbsb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 16 sep 2024 om 19:28
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
21 september | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente | Site / Meetup | Colosseum 62, 7521 PT Enschede, Netherlands |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
26 september | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Telegram | Elke derde donderdag van de maand in Café Du-Pont |
26 september | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Site | Locatie Musykfabryk vanaf 19:30 |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | BitDevs Amsterdam | Meetup | Join us for our Socratic seminar on Tuesday October 8. Doors open at 18.30. We will start promptly at 19.00. Our sponsor for the evening, Bitonic, will provide drinks and snacks. |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | Nostrdam | Site | Bar Braai, Amsterdam, Nederland |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | Dirty Coin Documentary screening by Green Mining DAO | Site | 18:30 - 22:30 Het Ketelhuis (Westergas) , Pazzanistraat 4, 1014 DB Amsterdam (RSVP on site link) |
9 oktober | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
10 oktober | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
19 oktober | Nederland | Arnhem | Arnhem BitcoinstadBitcoinWalk | Meetup | Tijd: Vanaf 10:30
Verzamelpunt: Spar bij Station Arnhem Centraal |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
26 oktober | Nederland | Arnhem | Meetup Arnhem Bitcoin City met LP | Site / Meetup | Deze meetup is een aanvulling op het dagprogramma dat door de LP (Libertaire Partij) wordt georganiseerd. Overdag vindt in Arnhem de LP Bitcoindag plaats, toegankelijk voor iedereen, ook niet-leden! |
31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7-9 november | Suriname | Paramaribo | Suriname Decentralized | the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |
13 november | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
14 november | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 december | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 december | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
19 december | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
3 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 januari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
9 januari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
9 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
2 mei | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 mei | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
14 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
6 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 juni | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
4 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
9 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 juli | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
1 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
13 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
14 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities