Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
k (oude meeting verwijderd) |
(Nostrdam toegevoegd) |
||
(42 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |11 september | ||
11 | |||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |12 september | ||
|België | |België | ||
| | |Gent | ||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/ '''P2P.Gent'''] | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/301965414/ Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |12 september | ||
|België | |België | ||
| | |Dilsen-Stokkem | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcmbqb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | ||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|12 september | |12 september | ||
| | |Nederland | ||
| | |Amersfoort | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-utrecht/ Eenentwintig Utrecht Bitcoin Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-utrecht/events/302734236/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 137: | Regel 53: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|21 september | |||
|Nederland | |||
|Enschede | |||
|'''[[Bitcoin Twente]]''' | |||
|[https://bitcointwente.nl/?post_type=tribe_events Site] / [https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/303254653/ Meetup] | |||
|Colosseum 62, 7521 PT Enschede, Netherlands | |||
|- | |- | ||
|25 september | |25 september | ||
Regel 145: | Regel 68: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |26 september | ||
|Nederland | |||
|Roermond | |||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/44?l=nl EENENTWINTIG Limburg] | |||
|[https://t.me/eenentwintig_community Telegram] | |||
|Elke derde donderdag van de maand in Café Du-Pont | |||
|- | |||
|26 september | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Heerenveen | ||
| | |[https://www.bitcoinfriesland.com/ Bitcoin Friesland] | ||
|[https://www. | |[https://www.bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | ||
| | |Locatie Musykfabryk vanaf 19:30 | ||
|- | |- | ||
|4 oktober | |4 oktober | ||
Regel 165: | Regel 95: | ||
|[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | |[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|8 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|Nostrdam | |||
|[https://nostrdam.com/ Site] | |||
|Bar Braai, Amsterdam, Nederland | |||
|- | |||
|9 oktober | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |- | ||
|9 oktober | |9 oktober | ||
Regel 171: | Regel 115: | ||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | |||
|- | |||
|9 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/ De Bitcoin Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/events/303346844/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 179: | Regel 130: | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|10 oktober | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcnbnb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|11 oktober | |11 oktober | ||
Regel 207: | Regel 166: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|26 oktober | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Meetup Arnhem Bitcoin City met LP] | |||
|[https://stemlp.nl/evenementen/lp-bitcoindag/ Site] / [https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/303134266/ Meetup] | |||
|Deze meetup is een aanvulling op het dagprogramma dat door de LP (Libertaire Partij) wordt georganiseerd. Overdag vindt in Arnhem de LP Bitcoindag plaats, toegankelijk voor iedereen, ook niet-leden! | |||
|- | |- | ||
|31 oktober | |31 oktober | ||
Regel 221: | Regel 187: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
|7-9 november | |7-9 november | ||
Regel 235: | Regel 194: | ||
| | | | ||
|the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | ||
|- | |||
|13 november | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|14 november | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcpbsb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|21 november | |21 november | ||
Regel 250: | Regel 224: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |11 december | ||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|12 december | |||
|België | |België | ||
| | |Dilsen-Stokkem | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcqbqb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | ||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|19 december | |19 december | ||
Regel 270: | Regel 252: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|3 januari | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhccbfb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|8 januari | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|9 januari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhccbmb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|7 februari | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcdbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 februari | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|13 februari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcdbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|7 maart | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcfbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 maart | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|13 maart | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcfbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|4 april | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcgbgb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|9 april | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|10 april | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcgbnb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|2 mei | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhchbdb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|8 mei | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhchblb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|14 mei | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|6 juni | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcjbjb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|11 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcjbqb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|4 juli | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhckbgb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|9 juli | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|10 juli | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhckbnb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|1 augustus | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhclbcb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|13 augustus | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhclbsb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 11 sep 2024 om 12:52
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 september | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
12 september | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
12 september | Nederland | Amersfoort | Eenentwintig Utrecht Bitcoin Meetup | Meetup | |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
21 september | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente | Site / Meetup | Colosseum 62, 7521 PT Enschede, Netherlands |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
26 september | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Telegram | Elke derde donderdag van de maand in Café Du-Pont |
26 september | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Site | Locatie Musykfabryk vanaf 19:30 |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | Nostrdam | Site | Bar Braai, Amsterdam, Nederland |
9 oktober | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
10 oktober | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
26 oktober | Nederland | Arnhem | Meetup Arnhem Bitcoin City met LP | Site / Meetup | Deze meetup is een aanvulling op het dagprogramma dat door de LP (Libertaire Partij) wordt georganiseerd. Overdag vindt in Arnhem de LP Bitcoindag plaats, toegankelijk voor iedereen, ook niet-leden! |
31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7-9 november | Suriname | Paramaribo | Suriname Decentralized | the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |
13 november | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
14 november | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 december | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 december | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
19 december | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
3 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 januari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
9 januari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
9 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
2 mei | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 mei | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
14 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
6 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 juni | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
4 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
9 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 juli | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
1 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
13 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
14 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities