Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(Update meetups, met BBE Dev Meetup er bij) |
k (nieuwe P2P gent meetings toegevoegd.) |
||
(74 tussenliggende versies door 17 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |3 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygckbfb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |4 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Heerenveen | ||
| | |'''[[Bitcoin Friesland|Bitcoin Friesland Meeting]]''' | ||
|[https:// | |[https://bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | ||
| | |Locatie: MusykFabriek te Heerenveen | ||
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen | |||
|- | |- | ||
| | |5 juli | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygckbhb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|[https://www.meetup.com/ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |5 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Eindhoven | ||
| | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | ||
| | |Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. Deze meetup betreft een interview met Ton van Lightningcheckout, er kunnen tevens vragen gesteld worden over lightning. | ||
|- | |- | ||
| | |7 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|''' | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad Meetup''']] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |10 juli | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
Regel 74: | Regel 61: | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |12 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Enschede | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-twente-meetup-group/ Bitcoin Twente Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/ | |[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/301963503/ Meetup] | ||
| | |||
|[https://www. | |||
| | |||
|- | |- | ||
|21 | |21 juli | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |24 juli | ||
|Duitsland | |||
|Düsseldorf | |||
|[https://t.me/einundzwanzig_duesseldorf Einundzwanzig Düsseldorf] | |||
|[https://t.me/einundzwanzig_duesseldorf Meetup] | |||
|Elke 4de woensdag van de maand. | |||
|- | |||
|25 juli | |||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[[ | |'''[[BitDevs]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/events/302014002/?_xtd=gqFyqTI0NjM0MTY1NKFwo2FwaQ%253D%253D&from=ref Meetup] | ||
| | |Bij [[Bitonic]] | ||
|- | |- | ||
| | |28 juli | ||
| | |België | ||
| | |Middelkerke | ||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] [https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300449211/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 augustus | ||
|België | |België | ||
| | |Turnhout | ||
|Bitcoin | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |7 augustus | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygclbkb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |14 augustus | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|Brussels Bitcoin Meetup | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 augustus | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422928/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |29 augustus | ||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''[https://www.bitcoinbreda.nl Bitcoin Breda]''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |||
|Bühne Breda | |||
|- | |||
|4 september | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcmbgb/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|6 september | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcmbjb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|11 september | |||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|Brussels Bitcoin Meetup | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |12 september | ||
|België | |België | ||
|Gent | |Gent | ||
| | |[https://www.meetup.com/p2p-gent/ '''P2P.Gent'''] | ||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/ | |[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/301965414/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|21 september | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |- | ||
| | |25 september | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Zwolle | |Zwolle | ||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] Meetup | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297977265/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcnbdb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|4 oktober | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcnbgb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|5 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Future of Bitcoin Conference''' | |||
|[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |9 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[[ | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|10 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 2''' | |||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |||
| | |||
|- | |||
|11 oktober | |||
|Nederland | |||
|Eindhoven | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/ Bitcoin Eindhoven Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301559055/?utm_medium=referral&utm_campaign=share-btn_savedevents_share_modal&utm_source=link Meetup] | |||
|Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United | |||
|- | |- | ||
| | |12 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Nistelrode | ||
| | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/ Bitcoin Eindhoven Meetup] | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647118/?utm_medium=referral&utm_campaign=share-btn_savedevents_share_modal&utm_source=link Meetup] | ||
| | |Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe | ||
|- | |- | ||
| | |12 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Nistelrode | ||
|[[ | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/ Bitcoin Eindhoven Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647175/ Meetup] | ||
|Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen | |||
|- | |||
|21 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|31 oktober | |||
|België | |||
|Gent | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/ '''P2P.Gent'''] | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/301965423/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |1 november | ||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|6 november | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|[[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcpbjb/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|21 november | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|6 december | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|31 oktober | |||
|België | |||
|Gent | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/ '''P2P.Gent'''] | |||
|[https://www.meetup.com/p2p-gent/events/301965429/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |||
|21 december | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|} | |} | ||
Regel 221: | Regel 290: | ||
* [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | * [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | ||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | * [[Bitcoin Amsterdam]] | ||
* [[Bitfest]] | |||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] |
Huidige versie van 3 jul 2024 om 14:27
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
3 juli | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 juli | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland Meeting | Site | Locatie: MusykFabriek te Heerenveen
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen |
5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. Deze meetup betreft een interview met Ton van Lightningcheckout, er kunnen tevens vragen gesteld worden over lightning. |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 juli | Nederland | Enschede | Bitcoin Twente Meetup | Meetup | |
21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
24 juli | Duitsland | Düsseldorf | Einundzwanzig Düsseldorf | Meetup | Elke 4de woensdag van de maand. |
25 juli | Nederland | Amsterdam | BitDevs | Meetup | Bij Bitonic |
28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 september | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities