Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(Brussels Bitcoin Meetup februari toegevoegd.) |
(22 juni toegevoegd) |
||
(76 tussenliggende versies door 16 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
MMeetMeeOp deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan. | |||
'''Toevoegen aan je agenda?''' | '''Toevoegen aan je agenda?''' | ||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |5 juni | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/300659337/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |7 juni | ||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcjbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|20 juni | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Bitcoin voor Beginners - Stadkamer]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/301023154/ Meetup] | ||
| | |Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 juni | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |22 juni | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Roermond | ||
|[[ | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy|EENENTWINTIG Limburg Special Edition]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/nl-NL/eenentwintig-limburg/events/301383766/ Meetup] | ||
| | |Zaterdag 2 juni vindt er een Speciale Editie plaats van de EENENTWINTIG Bitcoin Meetup Limburg. Samen met diverse partijen maken we er een groot feest van... je hoeft alleen maar binnen te lopen! | ||
|- | |- | ||
| | |27 juni | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Breda | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https:// | | [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
| | |Bühne Breda | ||
|- | |||
|28 juni | |||
|Spanje | |||
|L'Albir | |||
|Bticoin Meetup L' Albir | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/lalbir-bitcoin-meetup/events/301325351/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |3 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygckbfb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |4 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Heerenveen | ||
|'''[[ | |'''[[Bitcoin Friesland|Bitcoin Friesland Meeting]]''' | ||
|[https:// | |[https://bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | ||
| | |Locatie: MusykFabriek te Heerenveen | ||
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen | |||
|- | |- | ||
| | |5 juli | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
|[ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygckbhb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |5 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Eindhoven | ||
| | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | ||
| | |Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | ||
|- | |- | ||
| | |7 juli | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|''' | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad Meetup''']] | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |10 juli | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|Brussels Bitcoin Meetup | |'''Brussels Bitcoin Meetup''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |21 juli | ||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|28 juli | |||
|België | |||
|Middelkerke | |||
|'''[[Eenentwintig]] Bitcoin Family Day''' | |||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/bitcoin-family-day?l=nl-be Site] [https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300449211/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|2 augustus | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|7 augustus | |||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygclbkb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |- | ||
|21 | |21 augustus | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422928/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |29 augustus | ||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''Bitcoin Breda''' | |||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |||
|Bühne Breda | |||
|- | |||
|4 september | |||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcmbgb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |||
|6 september | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcmbjb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |- | ||
| | |11 september | ||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|21 september | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422935/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|25 september | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zwolle | ||
|''' | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] Meetup | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297977265/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcnbdb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |4 oktober | ||
|België | |België | ||
|Turnhout | |Turnhout | ||
|[ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcnbgb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |||
|5 oktober | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''Future of Bitcoin Conference''' | |||
|[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |9 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[[ | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | ||
|[https:// | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |10 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[[ | |'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 2''' | ||
|[https:// | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 oktober | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |1 november | ||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|6 november | |||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[ | |'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/mpqjgrygcpbjb/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |21 november | ||
| | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|'''[[ | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422947/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | |6 december | ||
| | |België | ||
| | |Turnhout | ||
|[ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | ||
| | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 december | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | ||
| | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
| | |} | ||
=== Grotere bijeenkomsten (conferenties) === | |||
* [[ | * [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | ||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | |||
* | * [[Bitfest]] | ||
* [[ | |||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] |
Huidige versie van 1 jun 2024 om 16:21
MMeetMeeOp deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
5 juni | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
7 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
20 juni | Nederland | Zwolle | Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | Meetup | Bitcoin voor Beginners - Stadkamer |
21 juni | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
22 juni | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg Special Edition | Meetup | Zaterdag 2 juni vindt er een Speciale Editie plaats van de EENENTWINTIG Bitcoin Meetup Limburg. Samen met diverse partijen maken we er een groot feest van... je hoeft alleen maar binnen te lopen! |
27 juni | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
28 juni | Spanje | L'Albir | Bticoin Meetup L' Albir | Meetup | |
3 juli | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 juli | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland Meeting | Site | Locatie: MusykFabriek te Heerenveen
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen |
5 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 juli | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. |
7 juli | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
10 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
28 juli | België | Middelkerke | Eenentwintig Bitcoin Family Day | Site Meetup | |
2 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7 augustus | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
14 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
29 augustus | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Meetup | Bühne Breda |
4 september | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
6 september | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 september | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
21 september | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
25 september | Nederland | Zwolle | Zwolle Bitcoinstad Meetup | Meetup | |
2 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
4 oktober | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
6 november | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Wednesday Amsterdam | Meetup | |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities