Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
k (oude meeting verwijderd) |
(Nostr meetup in Utrecht toegevoegd dinsdag 19 november vanaf 19u30) |
||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:12309346593 Ilios 2], Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem | |[https://btcmap.org/merchant/node:12309346593 Ilios 2], Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem | ||
Aanvang: 19:00 uur | Aanvang: 19:00 uur | ||
|- | |||
|19 november | |||
|Nederland | |||
|Utrecht | |||
|Nostr NL Meetup | |||
|[https://njump.me/naddr1qqyrgetyx5crqdtzqgs0l09hq60h4fwkmvffavu70k9f0z2xd5j45cmm4s0tlpshkpt5q3qrqsqqql9nnpt79u Nostr note] | |||
|Seats2meet.com Utrecht CS, Hoog Catharijne Boven Vredenburgpassage Connect Offices R1, 6e etage | |||
Aanvang 19:30 | |||
|- | |- | ||
|20 november | |20 november | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Arnhem | |Arnhem | ||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ '''Arnhem Bitcoinstad'''] | |[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ '''Arnhem Bitcoinstad'''] | ||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/304477912 Meetup] | |[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/304477912 Meetup] | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2725647725 De Hoppenaar], 4 Zwanenstraat, Arnhem | |[https://btcmap.org/merchant/node:2725647725 De Hoppenaar], 4 Zwanenstraat, Arnhem | ||
Aanvang 19:30 | Aanvang 19:30 | ||
|- | |- | ||
|21 november | |21 november | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
| Regel 112: | Regel 120: | ||
|21 december | |21 december | ||
|België | |België | ||
|Antwerpen | |Antwerpen | ||
|[[Belgian Bitcoin Embassy|'''Belgian Bitcoin Embassy''']] | |[[Belgian Bitcoin Embassy|'''Belgian Bitcoin Embassy''']] | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/31 Portal][https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/31 Portal][https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | ||
| Regel 145: | Regel 153: | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/50 Portal][https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/50 Portal][https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel | |[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel | ||
|- | |- | ||
|9 januari | |9 januari | ||
|België | | België | ||
|Dilsen-Stokkem | |Dilsen-Stokkem | ||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ '''Bitcoin Dilsen Stokkem'''] | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ '''Bitcoin Dilsen Stokkem'''] | ||
| Regel 167: | Regel 175: | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/51 Portal][https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/meetup-events/l/51 Portal][https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel | |[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel | ||
|- | |- | ||
|13 februari | |13 februari | ||
| Regel 185: | Regel 193: | ||
|- | |- | ||
|12 maart | |12 maart | ||
|België | | België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | ||
| Regel 207: | Regel 215: | ||
|- | |- | ||
|9 april | |9 april | ||
|België | | België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | ||
| Regel 214: | Regel 222: | ||
|- | |- | ||
|10 april | |10 april | ||
|België | | België | ||
|Dilsen-Stokkem | |Dilsen-Stokkem | ||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ '''Bitcoin Dilsen Stokkem'''] | |[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ '''Bitcoin Dilsen Stokkem'''] | ||
| Regel 251: | Regel 259: | ||
|- | |- | ||
|11 juni | |11 juni | ||
|België | | België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | |[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl '''Brussels Bitcoin'''] | ||
| Regel 257: | Regel 265: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel | |[https://btcmap.org/merchant/node:4549790740 Dolle Mol], Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel | ||
|- | |- | ||
|12 juni | | 12 juni | ||
|België | |België | ||
|Dilsen-Stokkem | |Dilsen-Stokkem | ||
| Regel 272: | Regel 280: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, 2300 Turnhout | |[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, 2300 Turnhout | ||
|- | |- | ||
|9 juli | |9 juli | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
| Regel 294: | Regel 302: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, 2300 Turnhout | |[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, 2300 Turnhout | ||
|- | |- | ||
|13 augustus | |13 augustus | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
| Regel 310: | Regel 318: | ||
|} | |} | ||
=== Grotere bijeenkomsten (conferenties) === | ===Grotere bijeenkomsten (conferenties)=== | ||
* [[Adopting Bitcoin Arnhem]] | *[[Adopting Bitcoin Arnhem]] | ||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | *[[Bitcoin Amsterdam]] | ||
* [[Bitfest]] | *[[Bitfest]] | ||
* [https://surinamedecentralized.com/ Suriname Decentralized 7-9 nov 2024] | *[https://surinamedecentralized.com/ Suriname Decentralized 7-9 nov 2024] | ||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] | ||
Versie van 13 nov 2024 15:03
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 november | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 14 november | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 19 november | Nederland | Utrecht | Nostr NL Meetup | Nostr note | Seats2meet.com Utrecht CS, Hoog Catharijne Boven Vredenburgpassage Connect Offices R1, 6e etage
Aanvang 19:30 |
| 20 november | Nederland | Arnhem | Arnhem Bitcoinstad | Meetup | De Hoppenaar, 4 Zwanenstraat, Arnhem
Aanvang 19:30 |
| 21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | PortalMeetup | Little Bun, Sint Jorispoort 22, 2000 Antwerpen
Aanvang: 19:00 uur |
| 21 november | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | PortalMeetup | Cafe Du Pont, Roerkade 1-A, 6041 KZ Roermond
Aanvang: 19:00 |
| 27 november | Nederland | Zwolle | Bitcoin Zwolle | Telegram | Het Weeshuys, Assendorperstraat 6, 8011 KA Zwolle
Aanvang: 19:30 uur |
| 28 november | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Nostr | MusykFabryk, Industrieweg 18-A, 8444 AS Heerenveen
Aanvang: 19:30 uur |
| 6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | PortalMeetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 11 december | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 12 december | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 19 december | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | PortalMeetup | Cafe Du Pont, Roerkade 1-A, 6041 KZ Roermond
Aanvang: 19:00 |
| 19 december | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
| 21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | PortalMeetup | Little Bun, Sint Jorispoort 22, 2000 Antwerpen
Aanvang: 19:00 uur |
| 27 december | Nederland | Arnhem | Arnhem Bitcoinstad Bitcoin Pub Quiz | Meetup | Op 27 december is het weer tijd voor de inmiddels legendarische BITCOIN PUBQUIZ in Arnhem Bitcoinstad.
** Please RSVP, the there is limited space in the cafe! ** |
| 3 januari | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Grand Café "Place Du Nord", Lardinoisstraat 2, 5611 ZZ Eindhoven |
| 3 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 8 januari | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 9 januari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 12 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 12 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 9 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 2 mei | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 8 mei | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 14 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 6 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 11 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 12 juni | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 4 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 9 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 10 juli | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 1 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 13 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 14 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
→Zie ook: Communities
