Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
k (Hard Money Cafe Meetup toegevoegd) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
|Hard Money Cafe | |Hard Money Cafe | ||
|[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/296750108/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/296750108/ Meetup] | ||
| | |||
|- | |||
|3 november | |||
|Meetup | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|Bitcoin Turnhout - freedom friday | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/296986575/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Versie van 27 okt 2023 05:43
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
| Wanneer | Wat | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 oktober | Meetup | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Orange Pill App | |
| 29 oktober | X Space | Online | X | Bitcoin School - EENENTWINTIG borrel uurtje | X Space | |
| 2 november | Meetup | Nederland | Amsterdam | Hard Money Cafe | Meetup | |
| 3 november | Meetup | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout - freedom friday | Meetup | |
| 22 november | Meetup | Nederland | Zwolle | Bitcoin Zwolle | Meetup | |
| 25 november | Meetup | Nederland | Zwolle | Zaandam bitcoin only meetup #6 | Meetup | |
| 27 december | Pubquiz | Nederland | Arnhem | Pubquiz | Meetup | |
| 5 januari | Meetup | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven | Meetup | Hosted by Bitcoin Brabant |
→Zie ook: Communities
