Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
k (niet bestaande zwolle meeting verwijderd, was 28 jan 2024 toegevoegd.) |
k (oude meeting verwijderd) |
||
(62 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |5 oktober | ||
|België | |België | ||
| | |Antwerpen | ||
|''' | |'''Future of Bitcoin Conference''' | ||
|[https:// | |[https://start2bitcoin.com/conference-2024/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |8 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
| | |[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/ BitDevs Amsterdam] | ||
|[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/events/ | |[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/events/303387233/ Meetup] | ||
| | |Join us for our Socratic seminar on '''Tuesday October 8'''. Doors open at '''18.30'''. We will start promptly at '''19.00'''. Our sponsor for the evening, '''Bitonic''', will provide drinks and snacks. | ||
|- | |- | ||
| | |8 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
| | |Nostrdam | ||
|[https:// | |[https://nostrdam.com/ Site] | ||
| | |Bar Braai, Amsterdam, Nederland | ||
|- | |- | ||
| | |8 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
| | |[https://www.linkedin.com/posts/green-mining-dao_bitcoinmining-dirtycoin-btcamsterdam-activity-7239664034063536128-3u7_/ Dirty Coin Documentary screening by Green Mining DAO] | ||
|[https:// | |[https://lu.ma/hapqmiee Site] | ||
| | |18:30 - 22:30 Het Ketelhuis (Westergas) , Pazzanistraat 4, 1014 DB Amsterdam (RSVP on site link) | ||
|- | |- | ||
| | |8 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Zaandam | ||
| | |[https://www.meetup.com/verreweg-de-gezelligste-bitcoin-only-meetup-van-nederland/ The Most Toxic Bitcoin Only Meetup Zaandam - Special Edition] | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/verreweg-de-gezelligste-bitcoin-only-meetup-van-nederland/events/303687084/ Meetup] | ||
| | |Little know secret ... but they hang out 12 minutes away at, by far, the most toxic bitcoin only meetup. At 7 o'clock the creator & leader of the Seed Signer project will host an 30 minute talk about his awesome project! | ||
|- | |- | ||
| | |9 oktober | ||
|België | |België | ||
|Brussel | |Brussel | ||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
| | |9 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Amsterdam | ||
|'''[[Bitcoin Amsterdam]] dag 1''' | |||
|[https:// | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |9 oktober | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
| | |[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/ De Bitcoin Meetup] | ||
|[https://www.meetup.com/de-bitcoin-meetup/events/303346844/ Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/ | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 161: | Regel 77: | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
| | |[https://www.meetup.com/connecttheworld/events/303665902 Connect the World Meetup | [https://www.meetup.com/connecttheworld/events/303665902 Connect the World Meetup (The Lightning Movement)] | ||
|[https:// | |[https://www.meetup.com/connecttheworld/events/303665902/ Meetup] | ||
| | |Bar Braai, Amsterdam. Free entrance. €29.95 for All You Can Eat open buffet | ||
|- | |- | ||
|10 oktober | |10 oktober | ||
Regel 171: | Regel 87: | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |||
|10 oktober | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|[https://www.meetup.com/connecttheworld/events/303665933 Connect the World Meetup | [https://www.meetup.com/connecttheworld/events/303665933 Connect the World Meetup (Braai Classics)] | |||
|[https://www.meetup.com/connecttheworld/events/303665933/ Meetup] | |||
|Bar Braai, Amsterdam. Free entrance. €29.95 for All You Can Eat open buffet | |||
|- | |||
|10 oktober | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcnbnb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|11 oktober | |11 oktober | ||
Regel 192: | Regel 123: | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647175/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/301647175/ Meetup] | ||
|Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen | |Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen | ||
|- | |||
|19 oktober | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Arnhem Bitcoinstad]BitcoinWalk | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/303366327/ Meetup] | |||
|Tijd: Vanaf 10:30 | |||
Verzamelpunt: Spar bij Station Arnhem Centraal | |||
|- | |- | ||
|21 oktober | |21 oktober | ||
Regel 199: | Regel 138: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|26 oktober | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|[https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/ Meetup Arnhem Bitcoin City met LP] | |||
|[https://stemlp.nl/evenementen/lp-bitcoindag/ Site] / [https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/303134266/ Meetup] | |||
|Deze meetup is een aanvulling op het dagprogramma dat door de LP (Libertaire Partij) wordt georganiseerd. Overdag vindt in Arnhem de LP Bitcoindag plaats, toegankelijk voor iedereen, ook niet-leden! | |||
|- | |- | ||
|31 oktober | |31 oktober | ||
Regel 214: | Regel 160: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |7-9 november | ||
| | |Suriname | ||
| | |Paramaribo | ||
| | |[https://surinamedecentralized.com/ Suriname Decentralized] | ||
| | | | ||
|the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |||
|- | |||
|13 november | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|14 november | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcpbsb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |- | ||
|21 november | |21 november | ||
Regel 235: | Regel 196: | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
| | |11 december | ||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|12 december | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltygcqbqb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|19 december | |||
|België | |België | ||
|Gent | |Gent | ||
Regel 248: | Regel 224: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422950/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |||
|3 januari | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhccbfb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|8 januari | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|9 januari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhccbmb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|7 februari | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcdbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 februari | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|13 februari | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcdbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|7 maart | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcfbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 maart | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|13 maart | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcfbrb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|4 april | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcgbgb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|9 april | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|10 april | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcgbnb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|2 mei | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhchbdb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|8 mei | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhchblb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|14 mei | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|6 juni | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhcjbjb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|11 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhcjbqb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|4 juli | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhckbgb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|9 juli | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|10 juli | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhckbnb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|- | |||
|1 augustus | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyhclbcb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|13 augustus | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''[https://portal.eenentwintig.net/nl-be/meetup/brussels-bitcoin-meetup?l=nl Brussels Bitcoin Meetup]''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|14 augustus | |||
|België | |||
|Dilsen-Stokkem | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/ Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem] | |||
|[https://www.meetup.com/eenentwintig-bitcoin-meetup-dilsen-stokkem/events/fnckltyhclbsb Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin. | |||
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem | |||
|} | |} | ||
Regel 255: | Regel 407: | ||
* [[Bitcoin Amsterdam]] | * [[Bitcoin Amsterdam]] | ||
* [[Bitfest]] | * [[Bitfest]] | ||
* [https://surinamedecentralized.com/ Suriname Decentralized 7-9 nov 2024] | |||
{{ZieOok|Communities}} | {{ZieOok|Communities}} | ||
[[Categorie:Community]] | [[Categorie:Community]] |
Huidige versie van 5 okt 2024 om 10:42
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
5 oktober | België | Antwerpen | Future of Bitcoin Conference | Site | |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | BitDevs Amsterdam | Meetup | Join us for our Socratic seminar on Tuesday October 8. Doors open at 18.30. We will start promptly at 19.00. Our sponsor for the evening, Bitonic, will provide drinks and snacks. |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | Nostrdam | Site | Bar Braai, Amsterdam, Nederland |
8 oktober | Nederland | Amsterdam | Dirty Coin Documentary screening by Green Mining DAO | Site | 18:30 - 22:30 Het Ketelhuis (Westergas) , Pazzanistraat 4, 1014 DB Amsterdam (RSVP on site link) |
8 oktober | Nederland | Zaandam | The Most Toxic Bitcoin Only Meetup Zaandam - Special Edition | Meetup | Little know secret ... but they hang out 12 minutes away at, by far, the most toxic bitcoin only meetup. At 7 o'clock the creator & leader of the Seed Signer project will host an 30 minute talk about his awesome project! |
9 oktober | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 1 | Site | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | De Bitcoin Meetup | Meetup | |
9 oktober | Nederland | Amsterdam | Connect the World Meetup (The Lightning Movement) | Meetup | Bar Braai, Amsterdam. Free entrance. €29.95 for All You Can Eat open buffet |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Bitcoin Amsterdam dag 2 | Site | |
10 oktober | Nederland | Amsterdam | Connect the World Meetup (Braai Classics) | Meetup | Bar Braai, Amsterdam. Free entrance. €29.95 for All You Can Eat open buffet |
10 oktober | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
11 oktober | Nederland | Eindhoven | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Interview met WanClue uit Duitsland die veel werk doet aan OSMU, Open Source Miners United |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Beginner Workshop met Wantclue met complete uitleg over de Bitaxe |
12 oktober | Nederland | Nistelrode | Bitcoin Eindhoven Meetup | Meetup | Advanced Workshop met Wantclue waar je een Bitaxe bouwt, dit is inclusief solderen |
19 oktober | Nederland | Arnhem | Arnhem BitcoinstadBitcoinWalk | Meetup | Tijd: Vanaf 10:30
Verzamelpunt: Spar bij Station Arnhem Centraal |
21 oktober | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
26 oktober | Nederland | Arnhem | Meetup Arnhem Bitcoin City met LP | Site / Meetup | Deze meetup is een aanvulling op het dagprogramma dat door de LP (Libertaire Partij) wordt georganiseerd. Overdag vindt in Arnhem de LP Bitcoindag plaats, toegankelijk voor iedereen, ook niet-leden! |
31 oktober | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
1 november | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
7-9 november | Suriname | Paramaribo | Suriname Decentralized | the Bitcoin & Nostr conference in the Amazon | |
13 november | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
14 november | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
21 november | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
6 december | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 december | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 december | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
19 december | België | Gent | P2P.Gent | Meetup | |
21 december | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | Meetup | Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen |
3 januari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 januari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
9 januari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
12 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
9 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
2 mei | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
8 mei | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
14 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
6 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
11 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
12 juni | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
4 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
9 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
10 juli | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
1 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout Meetup | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. |
13 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin Meetup | Telegram | Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) |
14 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Meet Up Dilsen Stokkem | Meetup | Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: bitcoin.
Aanvang 19:00, Ilios 2, Rijksweg 84 · Dilsen-Stokkem |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)[bewerken | brontekst bewerken]
→Zie ook: Communities