Waar kan ik bitcoin uitgeven?: verschil tussen versies
k (→Limburg) |
|||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 135: | Regel 135: | ||
!Naam winkel | !Naam winkel | ||
!Soort | !Soort | ||
!BTCmap | |||
!On-Chain | !On-Chain | ||
!Lightning | !Lightning | ||
Regel 141: | Regel 142: | ||
|[https://Bordspellenstore.nl/ Bordspellenstore] | |[https://Bordspellenstore.nl/ Bordspellenstore] | ||
|Gezelschapsspellen | |Gezelschapsspellen | ||
| | |||
|[https://www.bordspellenstore.nl/betaalmethoden/ Ja] | |[https://www.bordspellenstore.nl/betaalmethoden/ Ja] | ||
| | | | ||
Regel 147: | Regel 149: | ||
|[https://Bitcoinstickers.nl Bitcoinstickers.nl] | |[https://Bitcoinstickers.nl Bitcoinstickers.nl] | ||
|Bitcoinstickers | |Bitcoinstickers | ||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 153: | Regel 156: | ||
|[https://www.bitcoinstuffstore.com/ Bitcoinstuffstore.com] | |[https://www.bitcoinstuffstore.com/ Bitcoinstuffstore.com] | ||
|Bitcoin merchandise | |Bitcoin merchandise | ||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 159: | Regel 163: | ||
|[https://bitcoindebuut.nl/ Bitcoin Debuut] | |[https://bitcoindebuut.nl/ Bitcoin Debuut] | ||
|Bitcoin merchandise | |Bitcoin merchandise | ||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |||
| | |||
|- | |||
|[https://www.storeofvalue.eu/nl Store of Value] | |||
|Bitcoin merchandise | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:4470421146 Node] | |||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
| | | | ||
Regel 165: | Regel 177: | ||
|[https://brouwpunt.nl/ Brouwpunt] | |[https://brouwpunt.nl/ Brouwpunt] | ||
|Brouwspullen | |Brouwspullen | ||
| | |||
|[https://brouwpunt.nl/cryptocurrency/ Ja] | |[https://brouwpunt.nl/cryptocurrency/ Ja] | ||
| | | | ||
Regel 171: | Regel 184: | ||
|[https://www.goodgamenutrition.nl/ GoodGame Nutrition] | |[https://www.goodgamenutrition.nl/ GoodGame Nutrition] | ||
|Supplementen | |Supplementen | ||
| | |||
|[https://www.goodgamenutrition.nl/apps/Help-Center#hc-shipping Ja] | |[https://www.goodgamenutrition.nl/apps/Help-Center#hc-shipping Ja] | ||
| | | | ||
Regel 177: | Regel 191: | ||
|[https://kaartdirect.nl/ Kaartdirect] | |[https://kaartdirect.nl/ Kaartdirect] | ||
|Kadokaarten | |Kadokaarten | ||
| | |||
|[https://kaartdirect.nl/ Ja] | |[https://kaartdirect.nl/ Ja] | ||
| | | | ||
Regel 183: | Regel 198: | ||
|[https://kideo.store/ Kideo] | |[https://kideo.store/ Kideo] | ||
|Kinderspullen | |Kinderspullen | ||
| | |||
|[https://kideo.store/winkel/betalen/ Ja] | |[https://kideo.store/winkel/betalen/ Ja] | ||
| | | | ||
Regel 189: | Regel 205: | ||
|[https://www.matrassen.nl/ Matrassen.nl] | |[https://www.matrassen.nl/ Matrassen.nl] | ||
|Matrassen | |Matrassen | ||
| | |||
|[https://www.matrassen.nl/faq/bezorgen-en-betalen/veilig-online-betalen.html Ja] | |[https://www.matrassen.nl/faq/bezorgen-en-betalen/veilig-online-betalen.html Ja] | ||
| | | | ||
Regel 195: | Regel 212: | ||
|[https://www.onlinetoko.eu/c-240728/betalen/ OnlineToko.eu] | |[https://www.onlinetoko.eu/c-240728/betalen/ OnlineToko.eu] | ||
|Toko | |Toko | ||
| | |||
|[https://www.onlinetoko.eu/c-240728/betalen/ Ja] | |[https://www.onlinetoko.eu/c-240728/betalen/ Ja] | ||
| | | | ||
Regel 201: | Regel 219: | ||
|[https://onlinevis.nl/ Online Vis] | |[https://onlinevis.nl/ Online Vis] | ||
|Vis | |Vis | ||
| | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 207: | Regel 226: | ||
|[https://privacyfirst.nl/ Privacy First] | |[https://privacyfirst.nl/ Privacy First] | ||
|Stichting | |Stichting | ||
| | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 213: | Regel 233: | ||
|[https://www.prijsbuster.nl/ Prijsbuster] | |[https://www.prijsbuster.nl/ Prijsbuster] | ||
|China dropship | |China dropship | ||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
| | | | ||
Regel 219: | Regel 240: | ||
|[https://reageerbuiswinkel.nl/ Reageerbuiswinkel] | |[https://reageerbuiswinkel.nl/ Reageerbuiswinkel] | ||
|Reageerbuizen | |Reageerbuizen | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
| | | | ||
Regel 522: | Regel 538: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2726544566 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:2726544566 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.vanbeekdierenwinkel.nl/ Van Beek Dierenwinkel] | |||
|Dierenwinkel | |||
|Kloosterstraat 20 | |||
|Groesbeek | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2801901025 Node] | |||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
Regel 529: | Regel 553: | ||
|Arnhem | |Arnhem | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:10745137864 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:10745137864 Node] | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.melsbos.nl/ Autorijschool Mels Bos] | |||
|Autorijschool | |||
|Lage Huis 91 | |||
|Beesd | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2788409141 Node] | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 627: | Regel 659: | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|Domino's | |||
|Pizzaria | |||
|Kerkstraat 49 | |||
|Geldermalsen | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2795130789 Node] | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://doreenstyling.nl/ Doreen Styling] | |[https://doreenstyling.nl/ Doreen Styling] | ||
Regel 714: | Regel 754: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2103284499 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:2103284499 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://kapitaaltattoo.nl/ Kapitaal Tatoo] | |||
|Tatoo shop | |||
|Boschstraat 72 | |||
|Zaltbommel | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2779781481 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
Regel 857: | Regel 905: | ||
|Arnhem | |Arnhem | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2725646749 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:2725646749 Node] | ||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.depizzabakkers.nl/vestigingen/nijmegen-kelfkensbos/ De Pizzabakkers] | |||
|Restaurant | |||
|Kelfkensbos 24 | |||
|Nijmegen | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2847404060 Node] | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 875: | Regel 931: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|[https://eensprankjeprana.nl/ Een Sprankje Prana] | |||
|Alternatieve genezers | |||
|Kastanjehof 61 | |||
|Nijmegen | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:11440363578 Node] | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://robbersenvandenhoogen.nl/ Wijnhuis Robbers & Van den Hoogen] | |[https://robbersenvandenhoogen.nl/ Wijnhuis Robbers & Van den Hoogen] | ||
Regel 921: | Regel 985: | ||
|Arnhem | |Arnhem | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2726872491 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:2726872491 Node] | ||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.storeofvalue.eu/nl Store of Value] | |||
|Bitcoin merchandise | |||
|Christiaan Huygenslaan 19 | |||
|Barneveld | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:4470421146 Node] | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 1.089: | Regel 1.161: | ||
|Leersum | |Leersum | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:5183423440 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:5183423440 Node] | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://koffieindebakkerij.nl/ Koffie in de bakkerij] | |||
|Koffie, IJs, Chocolade | |||
|Kerkstraat 21-A | |||
|Leerdam | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2746021298 Node] | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 1.134: | Regel 1.214: | ||
| [https://tuur.fr/ TUUR Kombucha]|| Frisdrank|| Algolweg 11|| Amersfoort | | [https://tuur.fr/ TUUR Kombucha]|| Frisdrank|| Algolweg 11|| Amersfoort | ||
| [https://btcmap.org/merchant/node:2686258334 Node]||Ja||Ja | | [https://btcmap.org/merchant/node:2686258334 Node]||Ja||Ja | ||
|} | |} | ||
====Noord-Holland==== | ====Noord-Holland==== | ||
Regel 1.208: | Regel 1.282: | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
!BTCmap!!On-Chain!!Lightning | !BTCmap!!On-Chain!!Lightning | ||
|- | |||
|[https://www.beneluxtyres.nl/ Benelux Tyres] | |||
|Autobanden | |||
|Maxend 5 | |||
|Nistelrode | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:10827949100 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[http://www.hetblauweschaap.nl/ Het Blauwe Schaap] | |||
|Delicatessenwinkel | |||
|Hoofschestraat 15-D | |||
|Grave | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2891992171 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
| [https://bredabusinesspark.nl/ Breda Business Park]|| Flexplekken|| Lijndonk 4|| Breda | | [https://bredabusinesspark.nl/ Breda Business Park]|| Flexplekken|| Lijndonk 4|| Breda | ||
| Node||Ja||Ja | | Node||Ja||Ja | ||
|- | |- | ||
| || || || | |[https://del-limone.nl/ Del Limone] | ||
| || || | |Restaurant | ||
|Johan Frisostraat 10 | |||
|Mierlo | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2876613180 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://del-limone.nl/ Del Limone] | |||
|Restaurant | |||
|Kanaalstraat 4-A | |||
|Someren | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2852581027 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://downtowntattoo.nl/ Downtown Tattoo] | |||
|Tattoo shop | |||
|Vincent van Goghstraat 12 | |||
|Nuenen | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2994049031 Node] | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://fysiochirodegroot.nl/ Fysio & Chiro de Groot] | |||
|Fysiotherapie | |||
|Langstraat 25 | |||
|Nistelrode | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:11093782680 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://kei-scherp.nl/ Kei Scherp] | |||
|Kapper | |||
|Peperstraat 13 | |||
|Oss | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2931694767 Node] | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.cateringplacedunord.nl/ La Place du Nord] | |||
|Cafe | |||
|Lardinoisstraat 2 | |||
|Eindhoven | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2774855318 Node] | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://lightningcheckout.eu/nl/ Lightning Checkout] | |||
|Bitcoin betaalprovider | |||
|Verdunplein 17 | |||
|Eindhoven | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2747686018 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://rebrown.nl/ Rebrown] | |||
|Lunchroom | |||
|Helftheuvelpassage 19-B | |||
|'s-Hertogenbosch | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2741677877 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.seekandsneak.nl/ Seek & Sneak] | |||
|Schoenen | |||
|Hooge Steenweg 32 | |||
|'s-Hertogenbosch | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2737187310 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
| || || || | | [https://zambidado.nl/ Zambidado]|| ICT en webontwikkeling|| || | ||
| || || | | Node|| Ja|| | ||
|} | |} | ||
====Limburg==== | ====Limburg==== | ||
Regel 1.225: | Regel 1.384: | ||
!BTCmap!!On-Chain!!Lightning | !BTCmap!!On-Chain!!Lightning | ||
|- | |- | ||
| || || || | |[https://www.de-eendenkooi.nl/ Camping de Eendenkooi] | ||
| Node|| Ja||Ja | |Camping | ||
|Nachtegaallaan 11 | |||
|Melderslo | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:11815101231 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.instagram.com/cafe_dupont/ Cafe Du Pont] | |||
|Cafe | |||
|Roerkade 1-A | |||
|Roermond | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2671348029 Node] | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.eyecentre.nl/ Eyecentre] | |||
|Brillen | |||
|Molenweg 29-A | |||
|Maasbracht | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2812257706 Node] | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|JD Brewery | |||
|Bierbrouwerij | |||
|Montfortstraat 14 | |||
|Weert | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2849093369 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.justforfunshop.nl/ Just For Fun Productions] | |||
| | |||
|Klaasstraat 35 | |||
|Venlo | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2931123020 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.facebook.com/Kafee-de-Kup-113249503557995 Kafee De Kup] | |||
|Cafe | |||
|Limbrichterstraat 28 | |||
|Sittard | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2886029009 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.dierenartsmarcon.nl/ Dierenarts Marcon] | |||
|Dierenarts | |||
|Kerkstraat 2 | |||
|Munstergeleen | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2793008747 Node] | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.sierenso.nl/ SierenSo] | |||
|Modeaccessoires | |||
|Kloosterstraat 15 | |||
|Venlo | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2913523345 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
| [https://www.tvicomputers.com/ TVI Computers]|| Computers|| Venrayseweg 6|| Horst | |||
| [https://btcmap.org/merchant/node:2792443038 Node]|| Ja||Ja | |||
|- | |||
|[https://rijlaarzenspecialistviehoff.nl/ Jo Viehoff Ruitersport] | |||
|Rijlaarzenspecialist | |||
|Pastoor Scheepersstraat 24 | |||
|Landgraaf | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2874708823 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
| || || | | |[https://www.vintagejolie.nl/ Vintage Jolie] | ||
| | |Vintage | ||
|Schuitenberg 8 | |||
|Roermond | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2933478308 Node] | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|} | |} | ||
Versie van 23 mei 2024 13:34
Er zijn verschillende winkels waar je Bitcoin kan gebruiken als betaalmiddel.
Hieronder een incompleet overzicht van winkels waar je bitcoin kan uitgeven. Steeds vaker worden lighting betalingen geaccepteerd. Voor lighting betalingen heb je een populaire wallets als Wallet of Satoshi of Phoenix nodig. Tevens kun je Betaalkaarten gebruiken om in winkels je bitcoin uit te geven.
Grote winkels
Groot = niet-regionaal en meer dan 500 verschillende artikelen of relatief bekende naam
Naam winkel | Soort | On-Chain | Lightning | Indirect |
---|---|---|---|---|
Amazon.nl | Algemeen | indirect | Ja, via BitRefill | |
de Bijenkorf | Algemeen | indirect | Ja, via BitRefill | |
Boekstra | Boekhandel | Ja | ||
Bol.com | Algemeen | indirect | Ja, via BitRefill | |
CoolBlue | Elektronica | indirect | Ja, via BitRefill | |
CryptoMaan | Hardware wallets | Ja | ||
De Online Drogist | Drogist | Ja | ||
IKEA | Wonen | indirect | Ja, via BitRefill | |
MediaMarkt | Elektronica | indirect | Ja, via BitRefill | |
Miners.nl | Mining-hardware | Ja | ||
Mullvad VPN | VPN | Ja | ||
NameCheap.com | Domeinnamen | Ja | ||
SiComputers | Computeronderdelen | Ja | ||
Steam | Gaming | Ja, via SteamGamesBTC | ||
Thuisbezorgd.nl | Eten bestellen | Ja | ||
TorGuard | VPN | Ja | Ja | |
Tradingview | Charting platform | Ja | ||
VVV | Bon | indirect | Ja, via BitRefill | |
Zalando | Kleding | indirect | Ja, via BitRefill |
Kleine winkels
Klein = minder dan 500 verschillende artikelen, regionaal, of relatief onbekende naam
Naam winkel | Soort | BTCmap | On-Chain | Lightning | Indirect |
---|---|---|---|---|---|
Bordspellenstore | Gezelschapsspellen | Ja | |||
Bitcoinstickers.nl | Bitcoinstickers | Ja | Ja | ||
Bitcoinstuffstore.com | Bitcoin merchandise | Ja | Ja | ||
Bitcoin Debuut | Bitcoin merchandise | Ja | Ja | ||
Store of Value | Bitcoin merchandise | Node | Ja | ||
Brouwpunt | Brouwspullen | Ja | |||
GoodGame Nutrition | Supplementen | Ja | |||
Kaartdirect | Kadokaarten | Ja | |||
Kideo | Kinderspullen | Ja | |||
Matrassen.nl | Matrassen | Ja | |||
OnlineToko.eu | Toko | Ja | |||
Online Vis | Vis | Ja | |||
Privacy First | Stichting | Ja | |||
Prijsbuster | China dropship | Ja | |||
Reageerbuiswinkel | Reageerbuizen | Ja |
Winkels per provincie
Ondersteun de lokale ondernemers in je provincie.
Friesland (Fryslân)
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Comino | Computers en onderhoud | De Wearen 20 | Oudega (SWF) | Node | Ja | Ja |
Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur | Shiatsu, Acupunctuur | Dr. Obe Postmastraat 1 | Sneek | Node | Ja | Ja |
In De Brouwerij | Hotel, Restaurant, Grandcafe | Zaailand 94 | Leeuwarden | Node | Ja | |
Musykfabryk | Zaalverhuur | Industrieweg 18-A | Heerenveen | Node | Ja | Ja |
PUUR | IJs & Chocolade | Noorderbuurt 8 | Drachten | Node | Ja | Ja |
Royaal Belegd | Brunchcafe | Rienck Bockemakade 2 | Sneek | Node | Ja | |
Museum Warkums Erfskip | Museum | Merk 4 | Workum | Node | Ja | Ja |
Groningen
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Auto Greven | Bedrijfs- en personenauto's | Oosterstraat 9 | Stadskanaal | Node | Ja | |
Powertennis Nederland | Tennisspecialist | Skagerrak 18-4 | Groningen | Node | Ja | Ja |
Drenthe
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Bitcoinstuffstore.com | Bitcoin Merchandise | Westerd 44 | Meppel | Node | Ja | Ja |
De Jongens Hoogeveen | Herenmode | Hoofdstraat 169 | Hoogeveen | Node | Ja | Ja |
Flevoland
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
J'esthe Skincare Boutique | Schoonheidsspecialiste | De Binderij 72 | Almere | Node | Ja | Ja |
Libertaire Partij | Politieke partij | Volendamstraat 45 | Emmeloord | Node | Ja | Ja |
The Black Cockatoo | Lunchcafé | Bottelaarpassage 89 | Almere | Node | Ja | Ja |
TMTphone | Telefoonwinkel | Lange Nering 43 | Emmeloord | Node | Ja |
Overijssel
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Boekstra | Boekhandel | Holterweg 104 | Nijverdal | Node | Ja | |
Kapper Enschede | Kapper | Roessinghsbleekweg 33 | Enschede | Node | Ja | Ja |
Femi's & Ardem Grillroom | Restaurant | Colosseum 60 | Enschede | Node | Ja | |
Natuurboerderij Hogeboom | Boerderij | Verkavelingsweg 4-A | Hasselt | Node | Ja | |
Aannemersbedrijf M. Holtkamp | Aannemersbedrijf | Metaalstraat 2 | Haaksbergen | Node | Ja | Ja |
Kinderhomeopathie | Homeopathie | Dokter van Deenweg 108 | Zwolle | Node | Ja | |
Masters of Media | Media bedrijf | Rieteweg 17 | Zwolle | Node | Ja | Ja |
Norge Reiser | Touroperator | Dreef 2 | Wierden | Node | Ja | Ja |
Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd | Hotel, Eetcafe | Zwolseweg 116 | Balkbrug | Node | Ja | |
Ona's Kapsalon | Kapper | Thomas a Kempisstraat 18 | Zwolle | Node | Ja | Ja |
Pachitos Clippers | Kapper | Paasloostraat 18 | Zwolle | Node | Ja | Ja |
't Pannenkoekschip | Restaurant | Pletterstraat 6 | Zwolle | Node | Ja | Ja |
Platform 9 | Trainingen en opleidingen | Rieteweg 17 | Zwolle | Node | Ja | Ja |
Purazen Gym | Sportschool | Werkerlaan 5-B | Zwolle | Node | Ja | |
Robor Electronics | Dronetechnologie | Suetersweg 6-A | Bentelo | Node | Ja | Ja |
Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsalades | Grote Markt 1 | Zwolle | Node | Ja | |
Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsalades | Lubeckplein 7 | Zwolle | Node | Ja | |
Spar | Supermarkt | Lubeckplein 19 | Zwolle | Node | Ja | |
The Cuts Company | Kapper | Lange Bisschopstraat 12 | Deventer | Node | Ja | Ja |
Gelderland
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Anne&Max | Lunchroom | Bakkerstraat 50 | Arnhem | Node | Ja | |
Tandartsenpraktijk Apeldoornseweg 59 | Tandarts | Apeldoornseweg 59 | Arnhem | Node | Ja | |
Balans-Training | Psycholoog. Balans-Training | Millweg 16 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Van Beek Dierenwinkel | Dierenwinkel | Kloosterstraat 20 | Groesbeek | Node | Ja | |
BitKassa | Bitcoin betaalprovider | Jansbinnensingel 26 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Autorijschool Mels Bos | Autorijschool | Lage Huis 91 | Beesd | Node | Ja | Ja |
Brew2Cup | Koffiebranderij | Kortestraat 28 | Arnhem | Node | Ja | |
Broodje & Co | Bakker | Beekstraat 108 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Glazenwasserij De Brouwer | Glazenwasser | Hallseweg 21 | Hall | Node | Ja | Ja |
Buddha Garden | Restaurant | Hoofdstraat 173 | Apeldoorn | Node | Ja | Ja |
Cargo Reisproducten | Koffers, Tassen | Steenstraat 41 | Arnhem | Node | Ja | |
CC-House | Computers, Reparatie | Klarendalseweg 147 | Arnhem | Node | Ja | |
Chazzz! Food | Restaurant | Markt 31 | Arnhem | Node | Ja | |
Chilax | Acupunctuur | Jacob Cremerstraat 61 | Arnhem | Node | Ja | |
Het Colofon | Boekhandel | Bakkerstraat 56 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Cafe Colours | Café | Jansplein 47 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Dhamaka | Restaurant | Jansplein 48 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
DoctorPhone | Telefoonwinkel | Steenstraat 66-A | Arnhem | Node | Ja | |
Domino's | Pizzaria | Kerkstraat 49 | Geldermalsen | Node | Ja | |
Doreen Styling | Kapper, Kleurconsulente | Rosendaalsestraat 153 | Arnhem | Node | Ja | |
Flavours Voorthuizen | Restaurant | Hoge Boeschoterweg 96 | Voorthuizen | Node | Ja | Ja |
Flor Fina | Café, Restaurant | Korenmarkt 42 | Arnhem | Node | Ja | |
Foodhall Arnhem | Restaurant | Rijnkade 49 | Arnhem | Node | Ja | |
Haar van Toonen | Kapper | Klarendalseweg 189 | Arnhem | Node | Ja | |
Dennis Hendriks Schilderwerken | Veluwestraat 174 | Arnhem | Node | Ja | Ja | |
Proeflokaal De Hoppenaar | Café | Beekstraat 113 | Arnhem | Node | Ja | |
H. van Hunen | Bruin- en Witgoed | Steenstraat 11 | Arnhem | Node | Ja | |
Ieder Zijn Winkel | Diversen | Steenstraat 59 | Arnhem | Node | Ja | |
Iveau Burgers & Wijnbar | Restaurant | Kleine Oord 78 | Arnhem | Node | Ja | |
Eetcafé Mej. Janssen | Café, Restaurant | Duizelsteeg 6 | Arnhem | Node | Ja | |
Kapitaal Tatoo | Tatoo shop | Boschstraat 72 | Zaltbommel | Node | Ja | Ja |
Het Kookeiland | Kookwinkel | Zwanenstraat 12 | Arnhem | Node | Ja | |
Jeroen Oost Laswerk | Laswerk | De Ganzenpoel 46 | Westervoort | Node | Ja | |
Le Grand Café | Café, Restaurant | Korenmarkt 16 | Arnhem | Node | Ja | |
Little Things | Kinderwinkel | Kerkstraat 41 | Arnhem | Node | Ja | |
Parfumerie Linnewiel | Parfumerie | Kortestraat 7 | Arnhem | Node | Ja | |
Kijkalles | Computers | Ir J.P. van Muijlwijkstraat 27 | Arnhem | Node | Ja | |
Kringloop de Schatkamer | Kringloopwinkel | Dijkstraat 78 | Arnhem | Node | Ja | |
Marian Hoeden | Hoeden, Tassen | Essenerweg 44 | Kootwijkerbroek | Node | Ja | Ja |
MeeM eten en drinken | Restaurant | Coehoornstraat 8 | Arnhem | Node | Ja | |
Café Meijers | Café | Beekstraat 2 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Chris Meijers Collectie | Klarendalseweg 175 | Arnhem | Node | Ja | ||
Mimint Bio Market | Supermarkt | Turfstraat 15 | Arnhem | Node | Ja | |
Het Naaicafe | Naaicursussen | Rosendaalsestraat 153 | Arnhem | Node | Ja | |
Nablus Sweets | Steenstraat 52-A | Arnhem | Node | Ja | Ja | |
Njoy Café | Café | Bovenbeekstraat 5 | Arnhem | Node | Ja | |
Nozili Bloemisten | Bloemist | Kerkstraat 44 | Arnhem | Node | Ja | |
Pinoccio | Restaurant | Korenmarkt 25-B | Arnhem | Node | Ja | |
De Pizzabakkers | Restaurant | Broerenstraat 35 | Arnhem | Node | Ja | |
De Pizzabakkers | Restaurant | Kelfkensbos 24 | Nijmegen | Node | Ja | |
Plotz | Bedrukte shirts | Klarendalseweg 178 | Arnhem | Node | Ja | |
Pollmann | Kookwinkel | Kerkstraat 41-A | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Een Sprankje Prana | Alternatieve genezers | Kastanjehof 61 | Nijmegen | Node | Ja | |
Wijnhuis Robbers & Van den Hoogen | Wijnhuis | Velperweg 23 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Scuba World | Duikmaterialen | Markt 17 | Arnhem | Node | Ja | |
Schlechter Transport en Verhuizingen | Verhuizers | Radonstraat 6-A | Wehl | Node | Ja | Ja |
Schoenmakerij Wim | Schoenmaker | Klarestraat 8 | Arnhem | Node | Ja | |
Even Naar Sofietje | Kinderwinkel | Koningstraat 73 | Arnhem | Node | Ja | |
SPAR city | Supermarkt | Willemsplein 22 | Arnhem | Node | Ja | |
Store of Value | Bitcoin merchandise | Christiaan Huygenslaan 19 | Barneveld | Node | Ja | |
Studio Artics | Kunst en interieur | Klarendalseweg 363 | Arnhem | Node | Ja | |
Sweet Honey Bakery | Bakker | Rijnkade 49 | Arnhem | Node | Ja | |
Tabak & Gemakzaak Oosterhoff | Tabak, Gemakzaak | Asselsestraat 13 | Apeldoorn | Node | Ja | |
Tattooschuur | Tattoo shop | Pijnboomhof 11 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Texttim | Houten cadeaus | Koningstraat 75 | Arnhem | Node | Ja | |
Time for Nature | Kortestraat 3 | Arnhem | Node | Ja | Ja | |
The Cavern Café | Café | Korenmarkt 5 | Arnhem | Node | Ja | |
The Church | Hotel, Restaurant | Ir J.P. van Muijlwijkstraat 19-A | Arnhem | Node | Ja | |
The Fade Studio | Kapper | Nieuwstad 10 | Arnhem | Node | Ja | |
The Mexican | Restaurant | Rijnkade 49 | Arnhem | Node | Ja | |
Vipz Menswear | Herenmode | Didamsestraat 8 | Zevenaar | Node | Ja | Ja |
VV Gendringen | Voetbal vereniging | Industrieweg 4 | Ulft | Node | Ja | Ja |
Wifimedia Experience Center | Beeld, Audio | Mercatorweg 28 | Arnhem | Node | Ja | |
Salumeria Woarst Delicatessen | Delicatessen | Bentinckstraat 55 | Arnhem | Node | Ja | |
Xoco | Chocolade, IJs | Kerkstraat 31 | Arnhem | Node | Ja | Ja |
Zafvino | Restaurant | Zwanenstraat 22 | Arnhem | Node | Ja | |
Slijterij de Zwaan | Slijterij | Steenstraat 28 | Arnhem | Node | Ja |
Utrecht
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Efsane Istanbul | Kapper | Riouwstraat 64 | Utrecht | Node | Ja | |
Escape Room | Escape Room | Nijverheidsweg 5-B | Bunschoten-Spakenburg | Node | Ja | Ja |
Haarsnijder en Barbier | Kapper | Visserssteeg 24 | Bunschoten-Spakenburg | Node | Ja | Ja |
Heinen & Koelewijn | Visspecialist | Ansjovisweg 34 | Bunschoten-Spakenburg | Node | Ja | Ja |
Hoor En Zie | Brillen, Contactlenzen | Honingraat 17-A | Leersum | Node | Ja | Ja |
Koffie in de bakkerij | Koffie, IJs, Chocolade | Kerkstraat 21-A | Leerdam | Node | Ja | Ja |
Mimbre | Spaanse lekkernijen | Twijnstraat 61 | Utrecht | Node | Ja | Ja |
MVB Koerier | Koerier | Strijkviertel 15 | De Meern | Node | Ja | Ja |
Orthodontist Mignon van Loenen | Orthodontist | Koninginneweg 37 | Hilversum | Node | Ja | |
Studio Kiemkas | Coaching, Trainingen | Aquamarijnlaan 290 | Utrecht | Node | Ja | Ja |
The Joker | Spellenspeciaalzaak | Oudegracht 230-A | Utrecht | Node | Ja | Ja |
TUUR Kombucha | Frisdrank | Algolweg 11 | Amersfoort | Node | Ja | Ja |
Noord-Holland
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Barbier Rogier Laren | Kapper | Nieuweweg 5 | Laren | Node | Ja | Ja |
Filmhuis Cavia | Filmhuis | Van Hallstraat 52-I | Amsterdam | Node | Ja | |
Copernicus Beer | Bierbrouwerij | Eerste Weteringdwarsstraat 107 | Amsterdam | Node | Ja | Ja |
Gooise Fietsverhuur | Fietsverhuur | Havenstraat 305-I | Huizen | Node | Ja |
Zuid-Holland
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Node | Ja | Ja | ||||
Zeeland
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Node | Ja | Ja | ||||
Noord-Brabant
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Benelux Tyres | Autobanden | Maxend 5 | Nistelrode | Node | Ja | Ja |
Het Blauwe Schaap | Delicatessenwinkel | Hoofschestraat 15-D | Grave | Node | Ja | Ja |
Breda Business Park | Flexplekken | Lijndonk 4 | Breda | Node | Ja | Ja |
Del Limone | Restaurant | Johan Frisostraat 10 | Mierlo | Node | Ja | Ja |
Del Limone | Restaurant | Kanaalstraat 4-A | Someren | Node | Ja | Ja |
Downtown Tattoo | Tattoo shop | Vincent van Goghstraat 12 | Nuenen | Node | Ja | |
Fysio & Chiro de Groot | Fysiotherapie | Langstraat 25 | Nistelrode | Node | Ja | Ja |
Kei Scherp | Kapper | Peperstraat 13 | Oss | Node | Ja | |
La Place du Nord | Cafe | Lardinoisstraat 2 | Eindhoven | Node | Ja | |
Lightning Checkout | Bitcoin betaalprovider | Verdunplein 17 | Eindhoven | Node | Ja | Ja |
Rebrown | Lunchroom | Helftheuvelpassage 19-B | 's-Hertogenbosch | Node | Ja | Ja |
Seek & Sneak | Schoenen | Hooge Steenweg 32 | 's-Hertogenbosch | Node | Ja | Ja |
Zambidado | ICT en webontwikkeling | Node | Ja |
Limburg
Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | BTCmap | On-Chain | Lightning |
---|---|---|---|---|---|---|
Camping de Eendenkooi | Camping | Nachtegaallaan 11 | Melderslo | Node | Ja | Ja |
Cafe Du Pont | Cafe | Roerkade 1-A | Roermond | Node | Ja | |
Eyecentre | Brillen | Molenweg 29-A | Maasbracht | Node | Ja | |
JD Brewery | Bierbrouwerij | Montfortstraat 14 | Weert | Node | Ja | Ja |
Just For Fun Productions | Klaasstraat 35 | Venlo | Node | Ja | Ja | |
Kafee De Kup | Cafe | Limbrichterstraat 28 | Sittard | Node | Ja | Ja |
Dierenarts Marcon | Dierenarts | Kerkstraat 2 | Munstergeleen | Node | Ja | |
SierenSo | Modeaccessoires | Kloosterstraat 15 | Venlo | Node | Ja | Ja |
TVI Computers | Computers | Venrayseweg 6 | Horst | Node | Ja | Ja |
Jo Viehoff Ruitersport | Rijlaarzenspecialist | Pastoor Scheepersstraat 24 | Landgraaf | Node | Ja | Ja |
Vintage Jolie | Vintage | Schuitenberg 8 | Roermond | Node | Ja | Ja |
Arnhem bitcoin stad
Hier is een lijst van deelnemers in Arnhem en omstreken
Zwolle bitcoin stad
Hier is een lijst van deelnemers in Zwolle en omstreken
Via kadokaarten
Er zijn aanbieders van kadokaarten, waar je Bitcoin betaalt en een kadokaart krijgt. Hierdoor kan je met bitcoin betalen bij verschillende winkels.
BitRefill.com laat mensen met bitcoin en Lightning kadokaarten kopen, waardoor je indirect bij winkels met bitcoin kan betalen. Je kunt er bijvoorbeeld kadokaarten kopen van:
- CoolBlue
- Bol.com
- VVV
- Zalando
- Mediamarkt
- Ikea
Zie het Nederlandse aanbod.
Ook op KaartDirect.nl kan je kadokaarten kopen en in bitcoin betalen.
Zie ook
→Zie ook: Betaalkaarten met bitcoin
→Zie ook: Bitcoin accepteren als winkel
→Zie ook: Bitcoin gebruiken