Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies

Uit BitcoinWiki.nl
Ramondevries (overleg | bijdragen)
k bitdevs 8 jan
Ramondevries (overleg | bijdragen)
k update turnhout meetup links
Regel 92: Regel 92:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjccbdb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/312342353/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 157: Regel 157:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcdbjb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcdbjb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 191: Regel 191:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcfbjb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcfbjb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 220: Regel 220:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcgbfb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcgbfb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 238: Regel 238:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjchbcb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjchbcb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 256: Regel 256:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcjbhb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjckbfb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 292: Regel 292:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjclbkb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjclbkb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 310: Regel 310:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcmbgb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcmbgb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 328: Regel 328:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcnbdb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcnbdb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur
Regel 346: Regel 346:
|Turnhout
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtyjcpbjb/ Meetup]
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcpbjb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
|-
|3 dec
|België
|Turnhout
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ '''Bitcoin Turnhout''']
|[https://www.meetup.com/bitcoinmeetup/events/trffvtyjcqbgb/ Meetup]
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
|[https://btcmap.org/merchant/way:361381717 Café Sint Pieter], Grote Markt 60, Turnhout
Aanvang: 15:00 uur
Aanvang: 15:00 uur

Versie van 11 dec 2025 09:04

Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.

Toevoegen aan je agenda?


Bitcoinmeetups in (de buurt van) Nederland en België
Wanneer Land Plaats Wat Link Opmerkingen
10 december België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Meetup Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

11 december Nederland Arnhem Food@Dhamaka & Drinks@Njoy meetup Dit is de maandelijkse Bitcoin Meetup in Arnhem. De meetup bestaat uit twee delen, elk op een andere locatie:

17:30 - Eten bij het Indiaas restaurant Dhamaka (RSVP via meetup), Jansplein 48, Arnhem

20:00 - Drankjes bij Njoy Café, Bovenbeekstraat 5, Arnhem

11 december Nederland Heerenveen Bitcoin Friesland meetup MusykFabryk, Industrieweg 18a, Heerenveen

Aanvang: 19:30

12 december Nederland Deurningen Bitcoin Twente meetup Frans op den Bult

Hengelosestraat 6

7561 RT Deurningen

Aanvang: 18:00

18 december Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.

Aanvang: 19:00 uur

19 december Nederland Hooglanderveen Eenentwintig Utrecht meetup dimS Restobar Heideweg 2a, Hooglanderveen

[Op loopafstand van station Amersfoort Vathorst]

Aanvang: 18:00 uur

21 december België Antwerpen [Antwerpen] #49 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

2 januari België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

8 januari Nederland Rotterdam Bitdevs Amsterdam Site

Meetup

Bij Blockrise, Blaak 555, Rotterdam

Aanvang: 19:00uur

14 januari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

15 januari Nederland Scheveningen Dutch Bitcoin Embassy 'Connect' Info en tickets Donderdag 15 januari 2026 • Paviljoen de Witte (Den Haag)

Voor ondernemers, bitcoiners, educators en beleidsmakers.

Aanvang: 10:30

Toegang: Vanaf 595 ex. BTW.

15 januari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.


Aanvang: 19:00 uur

21 januari België Antwerpen Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

21 januari Nederland Zwolle [Antwerpen] #50 Bitcoinstad Zwolle Telegram Het Weeshuys Assendorperstraat 6, Zwolle
6 februari België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

11 februari België Brussel Bitcoin Brussels TelegramNostr Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, Brussel

Elke 2de woensdag van de maand.

19 februari Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand. Aanvang: 19:00 uur

21 februari België Antwerpen [Antwerpen] #51 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

6 maart België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

19 maart Nederland Roermond EENENWINTIG Limburg Meetup Club Orange Meetup Cafe Du-Pont, Roerkade 1, Roermond

Elke 3de donderdag van de maand.


Aanvang: 19:00 uur

21 maart België Antwerpen [Antwerpen] #52 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

3 april België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 april België Antwerpen [Antwerpen] #53 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

1 mei België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 mei België Antwerpen [Antwerpen] #54 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

5 juni België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 juni België Antwerpen [Antwerpen] #55 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

3 juli België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 juli België Antwerpen [Antwerpen] #56 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

7 augustus België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 augustus België Antwerpen [Antwerpen] #57 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

4 september België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 september België Antwerpen [Antwerpen] #58 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

2 okt België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

21 oktober België Antwerpen [Antwerpen] #59 Belgian Bitcoin Embassy WebsiteTelegram Little BÚN, Sint-Aldegondiskaai 44, Antwerpen

Pre-meetup dinner 18:00 uur

Aanvang: 19:00 uur

6 nov België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

3 dec België Turnhout Bitcoin Turnhout Meetup Café Sint Pieter, Grote Markt 60, Turnhout

Aanvang: 15:00 uur

Grotere bijeenkomsten (conferenties)

Voormalige grotere bijeenkomsten (conferenties)

Zie ook: Communities