Bijeenkomsten en meetups: verschil tussen versies
k (oude conferentie verwijderd) |
(Bitcoin only meetups toegevoegd) |
||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:12309346593 Ilios 2], Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem | |[https://btcmap.org/merchant/node:12309346593 Ilios 2], Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem | ||
Aanvang: 19:00 uur | Aanvang: 19:00 uur | ||
|- | |||
|15 februari | |||
|Nederland | |||
|Leiden | |||
|Bitcoin Only Meetup | |||
|Meetup | |||
|Aanvang: 16:00 uur Vikings Bar, Noordeinde 28, Leiden | |||
|- | |- | ||
|18 februari | |18 februari | ||
Versie van 26 jan 2025 11:46
Op deze pagina houden we meetups, conferenties en bijeenkomsten bij die voornamelijk over bitcoin gaan.
Toevoegen aan je agenda?
- Voeg toe via webcal://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
- Of probeer: https://dev.bitcoinwiki.nl/wikimeetups/calendar.ics
| Wanneer | Land | Plaats | Wat | Link | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 januari | Nederland | Groningen | Bitcoin Groningen | Telegram | Restaurant Rå, Oude Kijk in 't Jatstraat 59, Groningen
Aanvang: 19:30 uur |
| 30 januari | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Telegram | Buhne Breda. Aanvang: 19.00 uur |
| 31 januari | Nederland | Berkel en Rodenrijs | Bitcoin & Bitterballen Meetup | Telegram | Aanvang: 19:00 uur
Toegang: € 10,00 Aanmelden: info@pill-em-all.com |
| 6 februari | Nederland | Heerenveen | Bitcoin Friesland | Telegram | Musykfrabryk, Industrieweg 18 A, Heerenveen
Aanvang: 19:00 uur |
| 7 februari | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 8 februari | Nederland | Amsterdam | Bitcoin en Bubbels door Van bank naar bitcoin | site | Asterweg 15 N, Amsterdam
Aanvang: 13:00 uur Toegang: € 21,00 |
| 12 februari | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 13 februari | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 15 februari | Nederland | Leiden | Bitcoin Only Meetup | Meetup | Aanvang: 16:00 uur Vikings Bar, Noordeinde 28, Leiden |
| 18 februari | Nederland | Utrecht | EENENTWINTIG Utrecht en Nostr meetup | Meetup | Seats2meet.com Utrecht CS Hoog Catharijne
Boven Vredenburgpassage 116, Connect Offices R1, 6e etage Utrecht Aanvang: 19:00 uur |
| 20 februari | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Telegram EENENTWINTIG NL | Café Du-Pont, Roerkade 1 A, Roermond
Elke 3de donderdag van de maand bijpraten in een gezellig café. |
| 21 februari | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
| 6 maart | België | Gent | Bitcoin meetup 110@ Outpost | Meetup | Outpost Gamecenter Gent, Ottergemsesteenweg 13, Gent
Aanvang: 19:30 uur |
| 7 maart | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 12 maart | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 13 maart | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 20 maart | Nederland | Roermond | EENENTWINTIG Limburg | Telegram EENENTWINTIG NLMeetup | Café Du-Pont, Roerkade 1 A, Roermond
Elke 3de donderdag van de maand bijpraten in een gezellig café. |
| 21 maart | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
| 27 maart | Nederland | Breda | Bitcoin Breda | Telegram | Buhne Breda. Aanvang: 19.00 uur |
| 4 april | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 9 april | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 10 april | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 21 april | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
| 24 april | België | Gent | Bitcoin meetup 111@ Outpost | Meetup | Outpost Gamecenter Gent, Ottergemsesteenweg 13, Gent
Aanvang: 19:30 uur |
| 2 mei | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 8 mei | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 14 mei | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 21 mei | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
| 6 juni | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 11 juni | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 12 juni | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 12 juni | België | Gent | Bitcoin meetup 112@ Outpost | Meetup | Outpost Gamecenter Gent, Ottergemsesteenweg 13, Gent
Aanvang: 19:30 uur |
| 19-21 juni | Tsjechië | Praag | Bitcoin Prague 2025 | PVA EXPO Praha
Beranových 667, 199 00 Praha 9, Tsjechië | |
| 21 juni | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
| 4 juli | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 9 juli | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 10 juli | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 21 juli | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
| 1 augustus | België | Turnhout | Bitcoin Turnhout | Meetup | Café Sint Pieter, Grote Markt 60, 2300 Turnhout |
| 13 augustus | België | Brussel | Brussels Bitcoin | PortalTelegram | Dolle Mol, Spoormakerstraat 52, 1000 Brussel |
| 14 augustus | België | Dilsen-Stokkem | Bitcoin Dilsen Stokkem | Meetup | Ilios 2, Rijksweg 84, 3650 Dilsen-Stokkem
Aanvang: 19:00 uur |
| 21 augustus | België | Antwerpen | Belgian Bitcoin Embassy | WebsiteTelegram | Little BÚN, Sint-Jorispoort 22, Antwerpen
Pre-meetup dinner 18:00 uur Aanvang: 19:00 uur |
Grotere bijeenkomsten (conferenties)
- Plan B Forum | El Salvador 30-31 Januari 2025
- Sats ‘N’ Facts 2025 | Chiang Mai 8-10 Februari 2025
- Bitcoin Freedom Festival | Jungle of Costa Rica 13-15 Februari 2025
- Bitcoin++ Beach Edition | Florianopolis 19-22 Februari 2025
- Bitcoin Investor Week 2025 | New York 24-28 Februari 2025
- Bitcoin Alive 2025 | Sydney 8 Maart 2025
- Mining Disrupt Conference & Expo 2025 | Fort Lauderdale 25-27 Maart 2025
- Bitcoin Bush Bash 2025 | Beechworth 28-30 Maart 2025
- Bit Block Boom | Dallas Texas 3-6 April 2025
- CheatCode 2025 | BedFord 11-13 April 2025
- Bitcoin for Corporations 2025 | Orlando 6-7 Mei 2025
- Bitcoin++ Austin 2025 Mempool Edition | Austin 7-9 Mei 2025
- Bitcoin Ireland Conference 2025 | Dublin 24 Mei 2025
- Bitcoin 2025 | Las Vegas 27-29 Mei 2025
- Bitcoin | Prague 19-21 Juni 2025
- The Bitcoin Rodeo | Calgary 28-29 juni 2025
- Mallorca Blockchain Days | Mallorca 10-13 Juli 2025
- Lake Satoshi retreat | Michican 2 augustus 2025
- BTCHEL | Helsinki 15-16 Augustus 2025
- Learning Bitcoin 2025 | Vancouver 16-17 Augustus 2025
- Bitcoin Asia | Hong Kong 28-29 Augustus 2025
- Baltic Honey Badger | Riga Augustus 2025
- Watch Out Bitcoin | Madrid 3-5 Oktober 2025
- Camp Nakamoto 2025 – An Island Bitcoin Retreat | MIrror Lake 10-13 Oktober 2025
- Bitcoin | Amsterdam Oktober 2025
- Plan B | Lugano 22-27 Oktober 2025
Voormalige grotere bijeenkomsten (conferenties)
- Bitcoin Atlantis 1-3 maart 2024
- Bitfest 20 april 2024
- Adopting Bitcoin Arnhem 25 mei 2024
- Baltic Honey Badger Riga 24-25 augustus 2024
- Suriname Decentralized 7-9 nov 2024
- Adopting Bitcoin El Salvador 15-16 november 2024
- Bitcoin | Baden 7 December 2024
- Bitcoin Mena | Abu-Dhabi 9-10 December 2024
- Africa Bitcoin Conference | Nairobi 9-11 December 2024
- Edinburgh Bitcoin Educators Academy (BEA) | Edingburgh 10-12 Januari 2025
- Bitcoin Medellin Conference 2025 | Medillin 17-18 Januari 2025
- BitcoinDay | Naples, Florida 18 Januari 2025
- Adopting Bitcoin South Africa | Kaapstad 24-25 Januari 2025
→Zie ook: Communities
