Studiemateriaal en literatuur: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
| Regel 30: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
| The Price of Tomorrow || Jeff Booth || 2020 || [https://www.bol.com/nl/p/the-price-of-tomorrow-why-deflation-is-the-key-to-an-abundant-future/9200000127529555/ Link] | | The Price of Tomorrow || Jeff Booth || 2020 || [https://www.bol.com/nl/p/the-price-of-tomorrow-why-deflation-is-the-key-to-an-abundant-future/9200000127529555/ Link] | ||
|- | |||
| The Big Reset || Willem Middelkoop || 2013 || [https://www.bol.com/nl/p/de-big-reset/9200000021747331/?bltgh=i005RcizfTlPxiTSCj1A4Q.2_20.21.ProductImage Link] | |||
|- | |- | ||
| Basic Economics || Thomas Sowell || 2014 || [https://www.bol.com/nl/s/?searchtext=basic+economics&searchContext=media_all&appliedSearchContextId=&suggestFragment=&adjustedSection=&originalSection=&originalSearchContext=§ion=main&N=0&defaultSearchContext=media_all Link] | | Basic Economics || Thomas Sowell || 2014 || [https://www.bol.com/nl/s/?searchtext=basic+economics&searchContext=media_all&appliedSearchContextId=&suggestFragment=&adjustedSection=&originalSection=&originalSearchContext=§ion=main&N=0&defaultSearchContext=media_all Link] | ||
Versie van 14 feb 2021 10:25
Er zijn verschillende manieren om over bitcoin te leren. Als je er niet uitkomt is er altijd de Nederlandse Bitcoincommunity om je te helpen.
Studiemateriaal/Literatuur
| Titel boek | Auteur | Jaar uitgave | Link |
|---|---|---|---|
| De Bitcoin Standaard | Saifedean Ammous | 2018 | Link |
| Inventing Bitcoin | Jan Pritzker | 2019 | Link |
| Why Buy Bitcoin | Andy Edstrom | 2019 | Link |
| Thank god for Bitcoin | Jimmy Song | 2020 | Link |
| Grokking Bitcoin | Kalle Rosembaum | 2019 | Link |
| The Book of Satoshi | Phil Champaign | 2014 | Link |
| Titel boek | Auteur | Jaar uitgave | Link |
|---|---|---|---|
| The Price of Tomorrow | Jeff Booth | 2020 | Link |
| The Big Reset | Willem Middelkoop | 2013 | Link |
| Basic Economics | Thomas Sowell | 2014 | Link |
| Principles of Economics | Carl Menger | 2017 | Link |
| Fantoomgroei | Sander Heijne, Hendrik Noten | 2019 | Link |
| Economics in One Lesson | Henry Hazlitt | 2010 | Link |
| Capitalism and Freedom | Milton Friedman | 2002 | Link |
| Titel boek | Auteur | Jaar uitgave | Link |
|---|---|---|---|
| Antifragile | Nassim Nicholas Taleb | 2014 | Link |
| The Black Swan | Nassim Nicholas Taleb | 2010 | Link |
| Titel boek | Auteur | Jaar uitgave | Link |
|---|---|---|---|
| When Money Dies | Adam Fergusson | 2010 | Link |
| The Gulag Archipelago | Aleksandr Solhenitzyn | 2003 | Link |
| Titel boek | Auteur | Jaar uitgave | Link |
|---|---|---|---|
| The sovereign Individual | James Dale Davidson, Lord William Rees Mogg | 2020 | Link |
Podcasts
De Tien Geboden
De Tien Bitcoin Geboden
- 'Not your keys, not your coins': als je zelf niet je private keys in beheer hebt, bezit je niet daadwerkelijk Bitcoin (maar een andere partij namens jou).
- Maak nooit kenbaar hoeveel je aan Bitcoin bezit. Aan niemand.
- Backup, backup, backup: zorg dat je 12/24 woorden niet kan kwijtraken
- Do your own research: leer zelf over Bitcoin. Leer van goede bronnen, zoals hierboven aangegeven.
- HODL, HODL, HODL: Koop Bitcoin en hou vast, ga niet traden
- Deel je private keys (12/24 woorden) met niemand.
- Niemand, ook Elon niet, geeft gratis Bitcoin weg! Trap niet in scams
- Bekijk het grotere plaatje (economie, geld systeem).
- Het is nog steeds niet te laat om in te stappen
- Vandaag is de beste dag om Bitcoin te kopen, net als gisteren
