Winkels per provincie: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 472: | Regel 472: | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|[https://nozili.nl/ Nozili Bloemisten] | |||
|Bloemist | |||
|Kerkstraat 44 | |||
|Arnhem | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://pinocciokorenmarkt.nl/ Pinoccio] | |[https://pinocciokorenmarkt.nl/ Pinoccio] | ||
| Regel 485: | Regel 492: | ||
|Arnhem | |Arnhem | ||
| | | | ||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://servies.nl/ Pollmann] | |||
|Kookwinkel | |||
|Kerkstraat 41-A | |||
|Arnhem | |||
|Ja | |||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| Regel 500: | Regel 514: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|[https://schoenmakerijwim.nl/ Schoenmakerij Wim] | |||
|Schoenmaker | |||
|Klarestraat 8 | |||
|Arnhem | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |||
|[https://even-naar-sofietje.nl/ Even Naar Sofietje] | |||
|Kinder kleding | |||
|Koningstraat 73 | |||
|Arnhem | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://www.spar.nl/winkels/spar-city-arnhem-centraal-792/ SPAR city] | |[https://www.spar.nl/winkels/spar-city-arnhem-centraal-792/ SPAR city] | ||
| Regel 528: | Regel 556: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|[https://www.texttim.nl/ Texttim] | |||
|Houten cadeaus | |||
|Koningstraat 75 | |||
|Arnhem | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://timefornature.nl/ Time for Nature] | |[https://timefornature.nl/ Time for Nature] | ||
| Regel 544: | Regel 579: | ||
|- | |- | ||
| [https://the-church.nl/ The Church]|| Hotel, Restaurant|| Ir J.P. van Muijlwijkstraat 19-A|| Arnhem|| ||Ja | | [https://the-church.nl/ The Church]|| Hotel, Restaurant|| Ir J.P. van Muijlwijkstraat 19-A|| Arnhem|| ||Ja | ||
|- | |||
|[https://thefadestudio.nl/ The Fade Studio] | |||
|Kapper | |||
|Nieuwstad 10 | |||
|Arnhem | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://www.vipz.nu/ Vipz Menswear] | |[https://www.vipz.nu/ Vipz Menswear] | ||
Versie van 21 mei 2024 09:43
Ondersteun de lokale ondernemers in je provincie.
Friesland (Fryslân)
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Comino | Computers en onderhoud | De Wearen 20 | Oudega (SWF) | Ja | Ja |
| Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur | Shiatsu, Acupunctuur | Dr. Obe Postmastraat 1 | Sneek | Ja | |
| Exalo Media | Online marketing | Osingastate 13 | Leeuwarden | Ja | |
| In De Brouwerij | Hotel, Restaurant, Grandcafe | Zaailand 94 | Leeuwarden | Ja | |
| Musykfabryk | Zaalverhuur | Industrieweg 18-A | Heerenveen | Ja | Ja |
| PUUR | IJs & Chocolade | Noorderbuurt 8 | Drachten | Ja | Ja |
| Royaal Belegd | Brunchcafe | Rienck Bockemakade 2 | Sneek | Ja | |
| Museum Warkums Erfskip | Museum | Merk 4 | Workum | Ja | Ja |
Groningen
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Auto Greven | Bedrijfs- en personenauto's | Oosterstraat 9 | Stadskanaal | Ja | |
| Powertennis Nederland | Tennisspecialist | Skagerrak 18-4 | Groningen | Ja | Ja |
Drenthe
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Bitcoinstuffstore.com | Bitcoin Merchandise | Westerd 44 | Meppel | Ja | Ja |
| De Jongens Hoogeveen | Herenmode | Hoofdstraat 169 | Hoogeveen | Ja | Ja |
Flevoland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Libertaire Partij | Politieke partij | Volendamstraat 45 | Emmeloord | Ja | Ja |
| TMTphone | Telefoonwinkel | Lange Nering 43 | Emmeloord | Ja | |
Overijssel
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Boekstra | Boekhandel | Holterweg 104 | Nijverdal | Ja | |
| Kapper Enschede | Kapper | Roessinghsbleekweg 33 | Enschede | Ja | Ja |
| Femi's & Ardem Grillroom | Restaurant | Colosseum 60 | Enschede | Ja | |
| Natuurboerderij Hogeboom | Boerderij | Verkavelingsweg 4-A | Hasselt | Ja | |
| Aannemersbedrijf M. Holtkamp | Aannemersbedrijf | Metaalstraat 2 | Haaksbergen | Ja | Ja |
| Kinderhomeopathie | Homeopathie | Dokter van Deenweg 108 | Zwolle | Ja | |
| Masters of Media | Media bedrijf | Rieteweg 17 | Zwolle | Ja | Ja |
| Meneer Jan | Restaurant | Nieuwe Markt 4 | Zwolle | Ja | |
| Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd | Hotel, Eetcafe | Zwolseweg 116 | Balkbrug | Ja | |
| Norge Reiser | Touroperator | Dreef 2 | Wierden | Ja | Ja |
| Ona's Kapsalon | Kapper | Thomas a Kempisstraat 18 | Zwolle | Ja | Ja |
| Pachitos Clippers | Kapper | Paasloostraat 18 | Zwolle | Ja | Ja |
| 't Pannenkoekschip | Restaurant | Pletterstraat 6 | Zwolle | Ja | Ja |
| Platform 9 | Trainingen en opleidingen | Rieteweg 17 | Zwolle | Ja | Ja |
| Purazen Gym | Sportschool | Werkerlaan 5-B | Zwolle | Ja | |
| Robor Electronics | Dronetechnologie | Suetersweg 6-A | Bentelo | Ja | Ja |
| Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsalades | Grote Markt 1 | Zwolle | Ja | |
| Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsalades | Lubeckplein 7 | Zwolle | Ja | |
| Spar | Supermarkt | Lubeckplein 19 | Zwolle | Ja | |
| The Cuts Company | Kapper | Lange Bisschopstraat 12 | Deventer | Ja | Ja |
Gelderland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Tandartsenpraktijk Apeldoornseweg 59 | Tandarts | Apeldoornseweg 59 | Arnhem | Ja | |
| Balans-Training | Psycholoog. Balans-Training | Millweg 16 | Arnhem | Ja | Ja |
| BitKassa | Bitcoin betaalprovider | Jansbinnensingel 26 | Arnhem | Ja | Ja |
| Brew2Cup | Koffiebranderij | Kortestraat 28 | Arnhem | Ja | |
| Broodje & Co | Bakker | Beekstraat 108 | Arnhem | Ja | Ja |
| Glazenwasserij De Brouwer | Glazenwasser | Hallseweg 21 | Hall | Ja | Ja |
| Buddha Garden | Restaurant | Hoofdstraat 173 | Apeldoorn | Ja | Ja |
| Cargo Reisproducten | Koffers, Tassen | Steenstraat 41 | Arnhem | Ja | |
| CC-House | Computers, Reparatie | Klarendalseweg 147 | Arnhem | Ja | |
| Chilax | Acupunctuur | Jacob Cremerstraat 61 | Arnhem | Ja | |
| Cafe Colours | Café | Jansplein 47 | Arnhem | Ja | |
| Dhamaka | Restaurant | Jansplein 48 | Arnhem | Ja | Ja |
| DoctorPhone | Telefoonwinkel | Steenstraat 66-A | Arnhem | Ja | |
| Doreen Styling | Kapper, Kleurconsulente | Rosendaalsestraat 153 | Arnhem | Ja | |
| Flor Fina | Café, Restaurant | Korenmarkt 42 | Arnhem | Ja | |
| Haar van Toonen | Kapper | Klarendalseweg 189 | Arnhem | Ja | |
| Dennis Hendriks Schilderwerken | Veluwestraat 174 | Arnhem | Ja | Ja | |
| De Hoppenaar | Café | Beekstraat 113 | Arnhem | Ja | |
| H. van Hunen | Bruin- en Witgoed | Steenstraat 11 | Arnhem | Ja | |
| Ieder Zijn Winkel | Diversen | Steenstraat 59 | Arnhem | Ja | |
| Iveau Burgers & Wijnbar | Restaurant | Kleine Oord 78 | Arnhem | Ja | |
| Eetcafé Mej. Janssen | Café, Restaurant | Duizelsteeg 6 | Arnhem | Ja | |
| Het Kookeiland | Kookwinkel | Zwanenstraat 12 | Arnhem | Ja | |
| Jeroen Oost Laswerk | Laswerk | De Ganzenpoel 46 | Westervoort | Ja | |
| Le Grand Café | Café, Restaurant | Korenmarkt 16 | Arnhem | Ja | |
| Parfumerie Linnewiel | Parfumerie | Kortestraat 7 | Arnhem | Ja | |
| Kijkalles | Computers | Ir J.P. van Muijlwijkstraat 27 | Arnhem | Ja | |
| Kringloop de Schatkamer | Kringloopwinkel | Dijkstraat 78 | Arnhem | Ja | |
| MeeM eten en drinken | Restaurant | Coehoornstraat 8 | Arnhem | Ja | |
| Café Meijers | Café | Beekstraat 2 | Arnhem | Ja | Ja |
| Chris Meijers Collectie | Klarendalseweg 175 | Arnhem | |||
| Nablus Sweets | Steenstraat 52-A | Arnhem | Ja | Ja | |
| Njoy Café | Café | Bovenbeekstraat 5 | Arnhem | Ja | |
| Nozili Bloemisten | Bloemist | Kerkstraat 44 | Arnhem | Ja | |
| Pinoccio | Restaurant | Korenmarkt 25-B | Arnhem | Ja | |
| Plotz | Bedrukte shirts | Klarendalseweg 178 | Arnhem | Ja | |
| Pollmann | Kookwinkel | Kerkstraat 41-A | Arnhem | Ja | Ja |
| Wijnhuis Robbers & Van den Hoogen | Wijnhuis | Velperweg 23 | Arnhem | Ja | Ja |
| Schlechter Transport en Verhuizingen | Verhuizers | Radonstraat 6-A | Wehl | Ja | Ja |
| Schoenmakerij Wim | Schoenmaker | Klarestraat 8 | Arnhem | Ja | |
| Even Naar Sofietje | Kinder kleding | Koningstraat 73 | Arnhem | Ja | |
| SPAR city | Supermarkt | Willemsplein 22 | Arnhem | Ja | |
| Studio Artics | Kunst en interieur | Klarendalseweg 363 | Arnhem | Ja | |
| Tabak & Gemakzaak Oosterhoff | Tabak, Gemakzaak | Asselsestraat 13 | Apeldoorn | Ja | |
| Tattooschuur | Tattoo shop | Pijnboomhof 11 | Arnhem | Ja | Ja |
| Texttim | Houten cadeaus | Koningstraat 75 | Arnhem | Ja | |
| Time for Nature | Kortestraat 3 | Arnhem | Ja | Ja | |
| The Cavern Café | Café | Korenmarkt 5 | Arnhem | Ja | |
| The Church | Hotel, Restaurant | Ir J.P. van Muijlwijkstraat 19-A | Arnhem | Ja | |
| The Fade Studio | Kapper | Nieuwstad 10 | Arnhem | Ja | |
| Vipz Menswear | Herenmode | Didamsestraat 8 | Zevenaar | Ja | Ja |
| VV Gendringen | Voetbal vereniging | Industrieweg 4 | Ulft | Ja | Ja |
| Wifimedia Experience Center | Beeld, Audio | Mercatorweg 28 | Arnhem | Ja | |
| Salumeria Woarst Delicatessen | Delicatessen | Bentinckstraat 55 | Arnhem | Ja | |
| Zafvino | Restaurant | Zwanenstraat 22 | Arnhem | Ja | |
| Slijterij de Zwaan | Slijterij | Steenstraat 28 | Arnhem | Ja | |
Utrecht
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Noord-Holland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Copernicus Beer | Eerste Weteringdwarsstraat 107 | Amsterdam | Ja | Ja | |
Zuid-Holland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Zeeland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Noord-Brabant
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Limburg
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
