Winkels per provincie: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 109: | Regel 109: | ||
|Nijverdal | |Nijverdal | ||
| | | | ||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://kapperenschede.nl/ Kapper Enschede] | |||
|Kapper | |||
|Roessinghsbleekweg 33 | |||
|Enschede | |||
|Ja | |||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| Regel 120: | Regel 127: | ||
| [https://natuurboerderijhogeboom.nl/ Natuurboerderij Hogeboom]|| Boerderij|| Verkavelingsweg 4-A|| Hasselt|| ||Ja | | [https://natuurboerderijhogeboom.nl/ Natuurboerderij Hogeboom]|| Boerderij|| Verkavelingsweg 4-A|| Hasselt|| ||Ja | ||
|- | |- | ||
|Aannemersbedrijf M Holtkamp | |[https://mholtkampvof.nl/ Aannemersbedrijf M. Holtkamp] | ||
|Aannemersbedrijf | |Aannemersbedrijf | ||
|Metaalstraat 2 | |Metaalstraat 2 | ||
Versie van 17 mei 2024 21:53
Ondersteun de lokale ondernemers in je provincie.
Friesland (Fryslân)
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Comino | Computers en onderhoud | De Wearen 20 | Oudega (SWF) | Ja | Ja |
| Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur | Shiatsu, Acupunctuur | Dr. Obe Postmastraat 1 | Sneek | Ja | |
| Exalo Media | Online marketing | Osingastate 13 | Leeuwarden | Ja | |
| In De Brouwerij | Hotel, Restaurant, Grandcafe | Zaailand 94 | Leeuwarden | Ja | |
| Musykfabryk | Zaalverhuur | Industrieweg 18-A | Heerenveen | Ja | Ja |
| PUUR | IJs & Chocolade | Noorderbuurt 8 | Drachten | Ja | Ja |
| Royaal Belegd | Brunchcafe | Rienck Bockemakade 2 | Sneek | Ja | |
| Museum Warkums Erfskip | Museum | Merk 4 | Workum | Ja | Ja |
Groningen
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Auto Greven | Bedrijfs- en personenauto's | Oosterstraat 9 | Stadskanaal | Ja | |
| Powertennis Nederland | Tennisspecialist | Skagerrak 18-4 | Groningen | Ja | Ja |
Drenthe
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Bitcoinstuffstore.com | Bitcoin Merchandise | Westerd 44 | Meppel | Ja | Ja |
| De Jongens Hoogeveen | Herenmode | Hoofdstraat 169 | Hoogeveen | Ja | Ja |
Flevoland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Libertaire Partij | Politieke partij | Volendamstraat 45 | Emmeloord | Ja | Ja |
| TMTphone | Telefoonwinkel | Lange Nering 43 | Emmeloord | Ja | |
Overijssel
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Boekstra | Boekhandel | Holterweg 104 | Nijverdal | Ja | |
| Kapper Enschede | Kapper | Roessinghsbleekweg 33 | Enschede | Ja | Ja |
| Femi's & Ardem Grillroom | Restaurant | Colosseum 60 | Enschede | Ja | |
| Natuurboerderij Hogeboom | Boerderij | Verkavelingsweg 4-A | Hasselt | Ja | |
| Aannemersbedrijf M. Holtkamp | Aannemersbedrijf | Metaalstraat 2 | Haaksbergen | Ja | Ja |
| Kinderhomeopathie | Homeopathie | Dokter van Deenweg 108 | Zwolle | Ja | |
| Masters of Media | Media bedrijf | Rieteweg 17 | Zwolle | Ja | Ja |
| Meneer Jan | Restaurant | Nieuwe Markt 4 | Zwolle | Ja | |
| Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd | Hotel, Eetcafe | Zwolseweg 116 | Balkbrug | Ja | |
| Norge Reiser | Touroperator | Dreef 2 | Wierden | Ja | Ja |
| Ona's Kapsalon | Kapper | Thomas a Kempisstraat 18 | Zwolle | Ja | Ja |
| Pachitos Clippers | Kapper | Paasloostraat 18 | Zwolle | Ja | Ja |
| 't Pannenkoekschip | Restaurant | Pletterstraat 6 | Zwolle | Ja | Ja |
| Platform 9 | Trainingen en opleidingen | Rieteweg 17 | Zwolle | Ja | Ja |
| Purazen Gym | Sportschool | Werkerlaan 5-B | Zwolle | Ja | |
| Robor Electronics | Dronetechnologie | Suetersweg 6-A | Bentelo | Ja | Ja |
| Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsalades | Grote Markt 1 | Zwolle | Ja | |
| Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsalades | Lubeckplein 7 | Zwolle | Ja | |
| Spar | Supermarkt | Lubeckplein 19 | Zwolle | Ja | |
Gelderland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Utrecht
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Noord-Holland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Zuid-Holland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Zeeland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Noord-Brabant
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Limburg
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
