Winkels per provincie: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
|- | |- | ||
| [http://www.oldeheerd.nl/ Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd]|| Hotel, Eetcafe|| Zwolseweg 116|| Balkbrug|| ||Ja | | [http://www.oldeheerd.nl/ Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd]|| Hotel, Eetcafe|| Zwolseweg 116|| Balkbrug|| ||Ja | ||
|- | |||
|[https://www.pannenkoekschipzwolle.nl/ 't Pannenkoekschip] | |||
|Restaurant | |||
|Pletterstraat 6 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.kinderhomeopathie.nl/ Kinderhomeopathie] | |||
|Homeopathie | |||
|Dokter van Deenweg 108 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://meneer-jan.nl/ Meneer Jan] | |||
|Restaurant | |||
|Nieuwe Markt 4 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://onasafro.nl/ Ona's Kapsalon] | |||
|Kapper | |||
|Thomas a Kempisstraat 18 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.smoothfruittherapy.nl/ Smooth Fruit Therapy] | |||
|Smoothies, fruitsappen, fruitsalades | |||
|Grote Markt 1 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.smoothfruittherapy.nl/ Smooth Fruit Therapy] | |||
|Smoothies, fruitsappen, fruitsalades | |||
|Lubeckplein 7 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||
Versie van 17 mei 2024 20:30
Ondersteun de lokale ondernemers in je provincie.
Friesland (Fryslân)
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| In De Brouwerij | Hotel, Restaurant, Grandcafe | Zaailand 94 | Leeuwarden | Ja | |
| Comino | Computers en onderhoud | De Wearen 20 | Oudega (SWF) | Ja | Ja |
| Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur | Shiatsu, Acupunctuur | Dr. Obe Postmastraat 1 | Sneek | Ja | |
| Exalo Media | Online marketing | Osingastate 13 | Leeuwarden | Ja | |
| PUUR | IJs & Chocolade | Noorderbuurt 8 | Drachten | Ja | Ja |
| Royaal Belegd | Brunchcafe | Rienck Bockemakade 2 | Sneek | Ja | |
| Museum Warkums Erfskip | Museum | Merk 4 | Workum | Ja | Ja |
| Musykfabryk | Zaalverhuur | Industrieweg 18-A | Heerenveen | Ja | Ja |
Groningen
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Auto Greven | Bedrijfs- en personenauto's | Oosterstraat 9 | Stadskanaal | Ja | |
| Powertennis Nederland | Tennisspecialist | Skagerrak 18-4 | Groningen | Ja | Ja |
Drenthe
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Bitcoinstuffstore.com | Bitcoin Merchandise | Westerd 44 | Meppel | Ja | Ja |
| De Jongens Hoogeveen | Herenmode | Hoofdstraat 169 | Hoogeveen | Ja | Ja |
Flevoland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| TMTphone | Telefoonwinkel | Lange Nering 43 | Emmeloord | Ja | |
| Libertaire Partij | Politieke partij | Volendamstraat 45 | Emmeloord | Ja | Ja |
Overijssel
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Natuurboerderij Hogeboom | Boerderij | Verkavelingsweg 4-A | Hasselt | Ja | |
| Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd | Hotel, Eetcafe | Zwolseweg 116 | Balkbrug | Ja | |
| 't Pannenkoekschip | Restaurant | Pletterstraat 6 | Zwolle | Ja | Ja |
| Kinderhomeopathie | Homeopathie | Dokter van Deenweg 108 | Zwolle | Ja | |
| Meneer Jan | Restaurant | Nieuwe Markt 4 | Zwolle | Ja | |
| Ona's Kapsalon | Kapper | Thomas a Kempisstraat 18 | Zwolle | Ja | Ja |
| Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsappen, fruitsalades | Grote Markt 1 | Zwolle | Ja | |
| Smooth Fruit Therapy | Smoothies, fruitsappen, fruitsalades | Lubeckplein 7 | Zwolle | Ja | |
Gelderland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Utrecht
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Noord-Holland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Zuid-Holland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Zeeland
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Noord-Brabant
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
Limburg
| Naam bedrijf | Soort | Adres | Plaats | On-Chain | Lightning |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Ja | ||||
