Bitcoin kopen: verschil tussen versies
Uit BitcoinWiki.nl
(bisq & relai toegevoegd) |
(Speciaal voor stijn) |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| [https://anycoindirect.eu Anycoin Direct]|| Simpele prijs || Ja || | | [https://anycoindirect.eu Anycoin Direct]|| Simpele prijs || Ja || | ||
|- | |- | ||
| [https://bisq.network | | [https://bisq.network Bisq]|| || Nee || Peer-to-peer, je koopt bitcoin van individuen | ||
|- | |- | ||
| [https://www.bitcoinmeester.nl/ Bitcoin Meester] || || Ja || | | [https://www.bitcoinmeester.nl/ Bitcoin Meester] || || Ja || | ||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
| [https://weareblox.com/ BLOX]|| Simpele prijs || Ja || Je kan bij BLOX geen bitcoin naar je eigen wallet sturen. | | [https://weareblox.com/ BLOX]|| Simpele prijs || Ja || Je kan bij BLOX geen bitcoin naar je eigen wallet sturen. | ||
|- | |||
| [https://www.litebit.eu LiteBit] || || Ja || | |||
|- | |- | ||
| [https://www.relai.ch Relai] || || Nee || 100% bitcoin, geen ID uploaden | | [https://www.relai.ch Relai] || || Nee || 100% bitcoin, geen ID uploaden | ||
|- | |- | ||
| [https://satos.eu Satos] || Simpele prijs || Ja || | | [https://satos.eu Satos] || Simpele prijs || Ja || | ||
Versie van 11 feb 2021 08:44
Bitcoin kan je kopen bij een broker of exchange. Zorg dat je weet waar je in investeert voordat je koopt en investeer nooit meer dan je kan missen.
| Partij | Verkoopt bitcoin | In Nederland gevestigd | Opmerking |
|---|---|---|---|
| Anycoin Direct | Simpele prijs | Ja | |
| Bisq | Nee | Peer-to-peer, je koopt bitcoin van individuen | |
| Bitcoin Meester | Ja | ||
| Bitmymoney | Ja | ||
| Bitonic | Simpele prijs | Ja | 100% Bitcoin |
| Bitvavo | Ja | ||
| Bl3p | Exchange | Ja | Product van Bitonic |
| BLOX | Simpele prijs | Ja | Je kan bij BLOX geen bitcoin naar je eigen wallet sturen. |
| LiteBit | Ja | ||
| Relai | Nee | 100% bitcoin, geen ID uploaden | |
| Satos | Simpele prijs | Ja |
Vergelijkingssites
Enkele sites monitoren voortdurend de aan- en verkoopkoersen van Bitcoin (en andere cryptovaluta).
https://www.goedkoopstebitcoin.nl/
https://www.bitcoinsvergelijken.nl/



