Bewerken van Winkels per provincie
Uit BitcoinWiki.nl
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Je tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Ondersteun de lokale ondernemers in je provincie. | |||
=== Friesland (Fryslân) === | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | |||
!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
|[https://www.comino.nl/ Comino]||Computers en onderhoud | |||
|De Wearen 20||Oudega (SWF)||Ja||Ja | |||
|- | |||
|[https://eelcogriep.nl/ Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur]||Shiatsu, Acupunctuur||Dr. Obe Postmastraat 1||Sneek|| ||Ja | |||
|- | |||
|[https://exalo.nl/ Exalo Media] | |||
|Online marketing | |||
|Osingastate 13 | |||
|Leeuwarden | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |||
|[https://bijonsindebrouwerij.nl/ In De Brouwerij]||Hotel, Restaurant, Grandcafe|| Zaailand 94||Leeuwarden|| ||Ja | |||
|- | |||
|[https://musykfabryk.nl/ Musykfabryk] | |||
|Zaalverhuur | |||
|Industrieweg 18-A | |||
|Heerenveen | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.proefpuur.nl/ PUUR] | |||
|IJs & Chocolade | |||
|Noorderbuurt 8 | |||
|Drachten | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
| [https://www.royaalbelegd.nl/ Royaal Belegd]|| Brunchcafe|| Rienck Bockemakade 2|| Sneek|| ||Ja | |||
|- | |||
|[http://www.warkumserfskip.nl/ Museum Warkums Erfskip] | |||
|Museum | |||
|Merk 4 | |||
|Workum | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Groningen=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
|[https://grevenbedrijfswagens.nl/ Auto Greven] | |||
|Bedrijfs- en personenauto's | |||
|Oosterstraat 9 | |||
|Stadskanaal | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |||
| [https://www.powertennis.nl/ Powertennis Nederland]|| Tennisspecialist|| Skagerrak 18-4|| Groningen||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Drenthe=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
|[https://www.bitcoinstuffstore.com/nl_nl/ Bitcoinstuffstore.com] | |||
|Bitcoin Merchandise | |||
|Westerd 44 | |||
|Meppel | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
| [https://www.dejongenshoogeveen.nl/ De Jongens Hoogeveen]|| Herenmode|| Hoofdstraat 169|| Hoogeveen||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Flevoland=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| [https://stemlp.nl/ Libertaire Partij]|| Politieke partij|| Volendamstraat 45|| Emmeloord|| Ja||Ja | |||
|- | |||
| [https://tmtphone.nl/ TMTphone]|| Telefoonwinkel|| Lange Nering 43|| Emmeloord|| ||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Overijssel=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
|[https://www.boekstra.nl/ Boekstra] | |||
|Boekhandel | |||
|Holterweg 104 | |||
|Nijverdal | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.femisardem.nl/ Femi's & Ardem Grillroom] | |||
|Restaurant | |||
|Colosseum 60 | |||
|Enschede | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
| [https://natuurboerderijhogeboom.nl/ Natuurboerderij Hogeboom]|| Boerderij|| Verkavelingsweg 4-A|| Hasselt|| ||Ja | |||
|- | |||
|Aannemersbedrijf M Holtkamp | |||
|Aannemersbedrijf | |||
|Metaalstraat 2 | |||
|Haaksbergen | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.kinderhomeopathie.nl/ Kinderhomeopathie] | |||
|Homeopathie | |||
|Dokter van Deenweg 108 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://mastersofmedia.nl/ Masters of Media] | |||
|Media bedrijf | |||
|Rieteweg 17 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://meneer-jan.nl/ Meneer Jan] | |||
|Restaurant | |||
|Nieuwe Markt 4 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
| [http://www.oldeheerd.nl/ Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd]|| Hotel, Eetcafe|| Zwolseweg 116|| Balkbrug|| ||Ja | |||
|- | |||
|[https://www.norgereiser.nl/ Norge Reiser] | |||
|Touroperator | |||
|Dreef 2 | |||
|Wierden | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://onasafro.nl/ Ona's Kapsalon] | |||
|Kapper | |||
|Thomas a Kempisstraat 18 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Pachitos Clippers | |||
|Kapper | |||
|Paasloostraat 18 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.pannenkoekschipzwolle.nl/ 't Pannenkoekschip] | |||
|Restaurant | |||
|Pletterstraat 6 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://platform9.nl/ Platform 9] | |||
|Trainingen en opleidingen | |||
|Rieteweg 17 | |||
|Zwolle | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.purazengym.nl/ Purazen Gym] | |||
|Sportschool | |||
|Werkerlaan 5-B | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://robor.nl/ Robor Electronics] | |||
|Dronetechnologie | |||
|Suetersweg 6-A | |||
|Bentelo | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.smoothfruittherapy.nl/ Smooth Fruit Therapy] | |||
|Smoothies, fruitsalades | |||
|Grote Markt 1 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.smoothfruittherapy.nl/ Smooth Fruit Therapy] | |||
|Smoothies, fruitsalades | |||
|Lubeckplein 7 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.spar.nl/winkels/spar-city-lubeckplein-147/ Spar] | |||
|Supermarkt | |||
|Lubeckplein 19 | |||
|Zwolle | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Gelderland=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Utrecht=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Noord-Holland=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Zuid-Holland=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Zeeland=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Noord-Brabant=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} | |||
===Limburg=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |||
| || || || ||Ja||Ja | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|} |