Bewerken van Waar kan ik bitcoin uitgeven?
Uit BitcoinWiki.nl
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Je tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Hieronder | {{Beginnetje}} | ||
Er zijn verschillende winkels waar je [[Bitcoin]] kan [[Bitcoin gebruiken#Uitgeven als betaalmiddel: .22Medium of exchange.22|gebruiken als betaalmiddel]]. | |||
Hieronder een '''incompleet overzicht''' van winkels waar je bitcoin kan uitgeven. Steeds vaker worden lighting betalingen geaccepteerd. Voor [[Lightning|lighting]] betalingen heb je een populaire wallets als [https://www.walletofsatoshi.com/ Wallet of Satoshi] of [https://phoenix.acinq.co/ Phoenix] nodig. Tevens kun je [[Betaalkaarten met bitcoin|Betaalkaarten]] gebruiken om in winkels je bitcoin uit te geven. | |||
=== Grote winkels === | === Grote winkels === | ||
Regel 11: | Regel 15: | ||
!Indirect | !Indirect | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://Amazon.nl Amazon.nl] | ||
| | |Algemeen | ||
| | | | ||
|Ja | |''indirect'' | ||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |||
|[https://www.debijenkorf.nl/ de Bijenkorf] | |||
|Algemeen | |||
| | | | ||
|''indirect'' | |||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |- | ||
|[https://www.boekstra.nl/ Boekstra] | |[https://www.boekstra.nl/ Boekstra] | ||
Regel 23: | Regel 33: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://Bol.com Bol.com] | ||
| | |Algemeen | ||
| | | | ||
|Ja | |''indirect'' | ||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |||
|[https://CoolBlue.nl CoolBlue] | |||
|Elektronica | |||
| | | | ||
|''indirect'' | |||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://cryptomaan.nl/ CryptoMaan] | ||
| | |Hardware wallets | ||
| | |Ja | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.deonlinedrogist.nl/ De Online Drogist] | ||
| | |Drogist | ||
| | | | ||
|Ja | |||
| | | | ||
|- | |||
|[https://ikea.nl IKEA] | |||
|Wonen | |||
| | | | ||
|''indirect'' | |||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://MediaMarkt.nl MediaMarkt] | ||
| | |Elektronica | ||
| | | | ||
|''indirect'' | |||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |||
|[https://miners.nl/ Miners.nl] | |||
|[[Mining]]-hardware | |||
|Ja | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://mullvad.net/nl/ Mullvad VPN] | ||
| | |VPN | ||
| | |Ja | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |[https://NameCheap.com NameCheap.com] | ||
| | |Domeinnamen | ||
| | |Ja | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://SiComputers.nl/ SiComputers] | ||
| | |Computeronderdelen | ||
|Ja | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://Steampowered.com Steam] | ||
| | |Gaming | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Ja, via [https://SteamGamesBTC.com SteamGamesBTC] | |||
|Ja, via [ | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://Thuisbezorgd.nl Thuisbezorgd.nl] | ||
| | |Eten bestellen | ||
|Ja | |Ja | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://torguard.net/ TorGuard] | ||
| | |VPN | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.tradingview.com/ Tradingview] | ||
| | |Charting platform | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.vvvnederland.nl/ VVV] | ||
| | |Bon | ||
| | | | ||
|''indirect'' | |||
|Ja, via [[BitRefill]] | |||
|- | |- | ||
|[https://Zalando.nl Zalando] | |||
|Kleding | |||
|[https://Zalando.nl Zalando] | |||
|Kleding | |||
| | | | ||
|''indirect'' | |''indirect'' | ||
Regel 259: | Regel 251: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Regel 282: | Regel 259: | ||
==== Friesland (Fryslân) ==== | ==== Friesland (Fryslân) ==== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 316: | Regel 293: | ||
| [https://www.royaalbelegd.nl/ Royaal Belegd]|| Brunchcafe|| Rienck Bockemakade 2|| Sneek | | [https://www.royaalbelegd.nl/ Royaal Belegd]|| Brunchcafe|| Rienck Bockemakade 2|| Sneek | ||
| [https://btcmap.org/merchant/node:2894552681 Node]|| ||Ja | | [https://btcmap.org/merchant/node:2894552681 Node]|| ||Ja | ||
|- | |- | ||
|[http://www.warkumserfskip.nl/ Museum Warkums Erfskip] | |[http://www.warkumserfskip.nl/ Museum Warkums Erfskip] | ||
Regel 335: | Regel 304: | ||
====Groningen==== | ====Groningen==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 353: | Regel 322: | ||
====Drenthe==== | ====Drenthe==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 371: | Regel 340: | ||
====Flevoland==== | ====Flevoland==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 400: | Regel 369: | ||
====Overijssel==== | ====Overijssel==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 549: | Regel 518: | ||
====Gelderland==== | ====Gelderland==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 1.157: | Regel 1.126: | ||
====Utrecht==== | ====Utrecht==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
Regel 1.233: | Regel 1.202: | ||
|Ja | |Ja | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https://www.kiemkas.nl/studio/ Studio Kiemkas] | |[https://www.kiemkas.nl/studio/ Studio Kiemkas] | ||
Regel 1.263: | Regel 1.224: | ||
====Noord-Holland==== | ====Noord-Holland==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
!BTCmap!!On-Chain!!Lightning | !BTCmap!!On-Chain!!Lightning | ||
|- | |- | ||
|[https://www.kapperlaren.nl/ Barbier Rogier Laren] | |[https://www.kapperlaren.nl/ Barbier Rogier Laren] | ||
Regel 1.308: | Regel 1.237: | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | | [https://www.filmhuiscavia.nl/ Filmhuis Cavia]|| Filmhuis|| Van Hallstraat 52-I|| Amsterdam | ||
| | | Node|| Ja|| | ||
| | |||
|Amsterdam | |||
| | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https:// | | [https://www.copernicusbeer.xyz/ Copernicus Beer]|| Bierbrouwerij|| Eerste Weteringdwarsstraat 107|| Amsterdam | ||
| | | Node||Ja||Ja | ||
| | |||
|Amsterdam | |||
| | |||
| | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://gooisefietsverhuur.nl/ Gooise Fietsverhuur] | ||
| | |Fietsverhuur | ||
| | |Havenstraat 305-I | ||
| | |Huizen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:10557116120 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|} | |||
====Zuid-Holland==== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | |||
!BTCmap!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.ansh46.com/ Ansh46] | ||
| | |Kleding | ||
| | |Van Oldenbarneveltstraat 99 | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2610278943 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://ashleyderooijkappers.nl/ Ashley de Rooij] | ||
| | |Kapper | ||
| | |Koornmarkt 54 | ||
| | |Delft | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2599513559 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.bcstudio.nl/ BC Studios] | ||
| | |Kapper | ||
| | |De Jagerstraat 79-A | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:10058415553 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.beachlinebeach.nl/ BeachLine] | ||
| | |Evenementenlocatie | ||
| | |Rechtestraat 25 | ||
| | |Hoek van Holland | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2754683769 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://booking.appointy.com/en-US/berracuts/bookings/service?isFbIx=true BerraCuts] | ||
| | |Kapper | ||
| | |Zusterstraat 20 | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2727885424 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://bitsave.nl/ Bitsave] | ||
| | |Sparen in Bitcoin | ||
| | |Gieterij 34 | ||
| | |Noordwijkerhout | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2909941496 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.byderma.nl/ Byderma] | ||
| | |Schoonheidssalon | ||
| | |Koningin Julianaplein 12 | ||
| | |Voorburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2704914610 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[ | |[https://www.uwdrukkeromdehoek.nl/ Uw Drukker om de Hoek] | ||
| | |Drukkerij | ||
| | |Industrieweg 52 | ||
| | |Voorschoten | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:4314881624 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| | |[https://sportschool-kennyevers.nl/ Sportschool Kenny Evers] | ||
| | |Sportschool | ||
| | |De Vliegerlaan 2 | ||
| | |Voorburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2704840162 Node] | ||
| | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://eye-d.info/ Eye-D] | ||
| | |Oogmeting, Lenscontrole | ||
| | |Prinsestraat 69 | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2722497605 Node] | ||
| | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://gaafinjectables.nl/ Gaaf Injectables Skin Clinic] | ||
| | |Fillers, Botox | ||
| | |Willem de Zwijgerlaan 79-A | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:10168236588 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.degaapkamer.nl/ De Gaapkamer] | ||
| | |Bedden, boxsprings | ||
| | |3e Pijnackerstraat 9 | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2814078767 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://keuningosteopathie.nl/ Keuning Osteopathie] | ||
|Osteopaat | |||
|Tasmanstraat 190-E | |||
|Den Haag | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2729883190 Node] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| | |[https://www.macdaddyrotterdam.nl/ MacDaddy Rotterdam] | ||
| | |Computers | ||
| | |Nieuwe Binnenweg 258-A | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:11701453063 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.therightmove.nl/ Sportcentrum The Right Move] | ||
| | |Sportschool | ||
| | |Walserij 72 | ||
| | |Noordwijkerhout | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2909951663 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://mudlysbarbershop.nl/ Mudly's Barbershop] | ||
|Kapper | |Kapper | ||
| | |Nieuwe Binnenweg 200-B | ||
|Rotterdam | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2798595581 Node] | |||
| | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.cafepan.nl/ Café-restaurant Pan] | ||
| | |Cafe, Restaurant | ||
| | |2e Louise de Colignystraat 53 | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2704721786 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.papasambacht.nl/ Papa's Ambacht] | ||
| | |Foodtruck | ||
| | |3e Loosterweg 130 | ||
| | |Hillegom | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2745771203 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://spennings.com/ S. Pennings & Zn] | ||
| | |Bloembollenkwekerij | ||
| | |Oosterduinen 40 | ||
| | |Noordwijkerhout | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2910448120 Node] | ||
| | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.cake.nl/ Planet Cake Productions] | ||
| | |Bakbenodigdheden, Taartdecoraties | ||
| | |Dorpsweg 41-A | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2786711888 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| | |[http://www.thepool36.nl/ The Pool] | ||
| | |Poolcentrum, Cafe | ||
| | |Damlaan 36 | ||
| | |Leidschendam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2711565804 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.facebook.com/RembrandtPub Rembrandt Pub] | ||
|Cafe | |Cafe | ||
| | |Rembrandtstraat 28 | ||
| | |Naaldwijk | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2748051459 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| | |[https://www.shirtdeal.nl/ ShirtDeal] | ||
| | |Kleding | ||
| | |Nieuwe Rijn 35 | ||
| | |Leiden | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2405697886 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
| | |[https://www.sickboards.nl/nl/ Sickboards Skateshop] | ||
| | |Skateboards | ||
| | |Maanweg 24 | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:5273982542 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://silentdragonholland.com/locaties/den-haag/ Silent Dragon Holland] | ||
| | |Boksen, Kickboksen | ||
| | |Diamanthorst 10 | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:10124796977 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://silentdragonholland.com/locaties/gouda/ Silent Dragon Holland] | ||
| | |Boksen, Kickboksen | ||
| | |Willem de Zwijgersingel 114 | ||
| | |Gouda | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2768518041 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://silentdragonholland.com/locaties/rotterdam/ Silent Dragon Holland] | ||
| | |Boksen, Kickboksen | ||
| | |Burg. de Josselin de Jonglaan 27 | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2789048522 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://solandalucia.nl/ Sol Andalucia] | ||
| | |Poetsbedrijf | ||
| | |Escudostraat 14 | ||
| | |Barendrecht | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2744701938 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.sperlos.nl/ Sperlos] | ||
| | |Aannemersbedrijf | ||
| | |Alexanderveld 5 | ||
| | |Den Haag | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:10919947536 Node] | ||
| | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.stepharts.com/ StephArts] | ||
| | |Scheppende kunst | ||
| | |Hoogmadeseweg 1 | ||
| | |Rijpwetering | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2836061640 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | | [https://lepinocchio.nl/ Trattoria Le Pinocchio]|| Pizzeria|| Vissersdijk 69|| Middelharnis | ||
| | | [https://btcmap.org/merchant/node:2757031887 Node]||Ja||Ja | ||
| | |||
| | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://www.watsonsports.nl/ Watson Sports] | ||
| | |Sportschool | ||
| | |Jacques Dutilhweg 203 | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2784621806 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.zilvergoudwinkel.nl/ Zilvergoudwinkel] | ||
| | |Zilver, Goud | ||
| | |Blaak 34 | ||
| | |Rotterdam | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2596519861 Node] | ||
|Ja | |||
| | | | ||
| | |} | ||
====Zeeland==== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | |||
!BTCmap!!On-Chain!!Lightning | |||
|- | |- | ||
| | |[https://www.2wat.nl/ 2WAT] | ||
| | |Porselein | ||
| | |Lageweg 29 | ||
| | |Ossenisse | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2769944685 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.martijnappel.nl/ Hovenier Martijn Appel] | ||
| | |Hovenier | ||
| | |Oud Arnemuidsvoetpad 42 | ||
| | |Middelburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:5231120960 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.beauty-by-the-sea.nl/ Beauty by the Sea] | ||
| | |Huidverzorging | ||
| | |Nieuwstraat 6 | ||
| | |Vlissingen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2815170127 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://gastrocafesantiago.nl/ Gastro Cafe Santiago] | ||
| | |Restaurant | ||
| | |Oude Markt 45 | ||
| | |Vlissingen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:11734642689 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.goeietroep.nl/ Goeietroep Opruimservice] | ||
| | |Opruimservice | ||
| | |President Wilsonlaan 134 | ||
| | |Middelburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2920917567 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.johnnysbarbershop.nl/ Johnny’s Barbershop] | ||
| | |Kapper | ||
| | |Sint Jacobsstraat 5 | ||
| | |Vlissingen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2815177502 Node] | ||
| | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www.anoukdieleman.com/ Letlovegrow] | |||
|Therapeut | |||
|Dorpsstraat 13 | |||
|Gapinge | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2832546002 Node] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.maitri-zeeland.nl/ Maitri Zeeland] | ||
| | |Therapeut | ||
| | |Lekstraat 4 | ||
| | |Oost-Souburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2807506030 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://koffiebarmarcus.nl/ Koffiebar Marcus] | ||
| | |Koffiebar | ||
| | |Bellamypark 52 | ||
| | |Vlissingen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:9038145788 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://melisfrituur.nl/ Melis Ambachtelijke Friet] | ||
| | |Snackbar | ||
| | |Abraham Calandplein 4 | ||
| | |Westkapelle | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2399792189 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://middelburgschilderkunst.nl/ Middelburg Schilderkunst] | ||
| | |Galerie | ||
| | |Schuitvlotstraat 3 | ||
| | |Middelburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2922553728 Node] | ||
| | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Ont-Moeten Massage | |||
|Massage | |||
|Swaalingestraat 7 | |||
|Zoutelande | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:11576964790 Node] | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | | [https://www.leefjeleven.nl/ Praktijk voor Lichaamsgerichte Therapie]|| Therapeut|| Naereboutstraat 23|| Goes | ||
| | | [https://btcmap.org/merchant/node:11602421318 Node]||Ja||Ja | ||
| | |- | ||
| | |[https://bytab.nl/ Tabitha Govaarts] | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |Therapeut | ||
| | |Paardenstraat 46 | ||
|Vlissingen | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:10815091319 Node] | |||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[ | |[http://www.bwtechniek.nl/ Bouwteam Walcheren] | ||
| | |Bouwbedrijf | ||
| | |Mozartlaan 11 | ||
| | |Vlissingen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2819541838 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|} | |||
====Noord-Brabant==== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
|- | |- | ||
|[https://www. | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | ||
| | !BTCmap!!On-Chain!!Lightning | ||
| | |- | ||
| | |[https://www.beneluxtyres.nl/ Benelux Tyres] | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |Autobanden | ||
|Maxend 5 | |||
|Nistelrode | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:10827949100 Node] | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[ | |[http://www.hetblauweschaap.nl/ Het Blauwe Schaap] | ||
| | |Delicatessenwinkel | ||
| | |Hoofschestraat 15-D | ||
| | |Grave | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2891992171 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | | [https://bredabusinesspark.nl/ Breda Business Park]|| Flexplekken|| Lijndonk 4|| Breda | ||
| | | Node||Ja||Ja | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://del-limone.nl/ Del Limone] | ||
| | |Restaurant | ||
| | |Johan Frisostraat 10 | ||
| | |Mierlo | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2876613180 Node] | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://del-limone.nl/ Del Limone] | |||
|Restaurant | |||
|Kanaalstraat 4-A | |||
|Someren | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2852581027 Node] | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://downtowntattoo.nl/ Downtown Tattoo] | ||
| | |Tattoo shop | ||
| | |Vincent van Goghstraat 12 | ||
| | |Nuenen | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2994049031 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.vaneerselverzekeringen.nl/ Van Eersel Assurantiën] | ||
| | |Verzekeringen | ||
| | |Kerkebosdreef 51 | ||
| | |'s Gravenmoer | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:11242786730 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://fysiochirodegroot.nl/ Fysio & Chiro de Groot] | ||
| | |Fysiotherapie | ||
| | |Langstraat 25 | ||
| | |Nistelrode | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:11093782680 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://www.hsdev.com/ HS-Development] | ||
| | | | ||
| | |Kwartiersedijk 14 | ||
| | |Fijnaart | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2821956700 Node] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://barberjuul.nl/ Barber Juul] | |||
|Kapper | |||
|Adriaan van Bergenstraat 220 | |||
|Breda | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2731470742 Node] | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://hetwapenvankaatsheuvel.nl/ Het Wapen van Kaatsheuvel] | ||
| | |Restaurant, Cafe | ||
| | |Van Haestrechtstraat 24 | ||
| | |Kaatsheuvel | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:11308243490 Note] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://kei-scherp.nl/ Kei Scherp] | ||
|Kapper | |Kapper | ||
| | |Peperstraat 13 | ||
| | |Oss | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2931694767 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www. | |[https://kolendakwerken.nl/ Kolen Dakwerken] | ||
|Cafe | |Dakdekker | ||
| | |Stuivezandsestraat 9 | ||
| | |Made | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2849569743 Node] | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://www.cateringplacedunord.nl/ La Place du Nord] | |||
|Cafe | |||
|Lardinoisstraat 2 | |||
|Eindhoven | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2774855318 Node] | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://lightningcheckout.eu/nl/ Lightning Checkout] | ||
| | |Bitcoin betaalprovider | ||
| | |Verdunplein 17 | ||
| | |Eindhoven | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2747686018 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://pienprent.nl/ PienPrent Lijstenmakerij] | ||
| | |Lijstenmaker | ||
| | |Tongerlose Hoefstraat 77-13 | ||
| | |Tilburg | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2848324699 Node] | ||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https:// | |[https://rebrown.nl/ Rebrown] | ||
| | |Lunchroom | ||
| | |Helftheuvelpassage 19-B | ||
| | |'s-Hertogenbosch | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node: | |[https://btcmap.org/merchant/node:2741677877 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|[https://www.deregteheijden.nl/ De Regte Heijden] | |||
|Camping | |||
|Oude Tilburgsebaan 12-A | |||
|Riel | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2833852021 Node] | |||
|[https://www.deregteheijden.nl/ De Regte Heijden] | |||
|Camping | |||
|Oude Tilburgsebaan 12-A | |||
|Riel | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2833852021 Node] | |||
| | | | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 2.262: | Regel 1.800: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
| [https://zambidado.nl/ Zambidado]|| ICT en webontwikkeling|| Rijpstraat 88|| Breda | |||
| Node|| Ja|| | |||
|} | |} | ||
====Limburg==== | ====Limburg==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ | ||
|- | |- | ||
!Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats | !Naam bedrijf!!Soort!!Adres!!Plaats |