Bewerken van Waar kan ik bitcoin uitgeven?
Uit BitcoinWiki.nl
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Je tekst | ||
Regel 287: | Regel 287: | ||
|[https://eelcogriep.nl/ Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur]||Shiatsu, Acupunctuur||Dr. Obe Postmastraat 1||Sneek | |[https://eelcogriep.nl/ Eelco Griep Praktijk voor Acupunctuur]||Shiatsu, Acupunctuur||Dr. Obe Postmastraat 1||Sneek | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2897262721 Node]|| Ja||Ja | |[https://btcmap.org/merchant/node:2897262721 Node]|| Ja||Ja | ||
|- | |||
|[https://exalo.nl/ Exalo Media] | |||
|Online marketing | |||
|Osingastate 13 | |||
|Leeuwarden | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:3065070557 Node] | |||
|Ja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://bijonsindebrouwerij.nl/ In De Brouwerij]||Hotel, Restaurant, Grandcafe|| Zaailand 94||Leeuwarden | |[https://bijonsindebrouwerij.nl/ In De Brouwerij]||Hotel, Restaurant, Grandcafe|| Zaailand 94||Leeuwarden |