Bewerken van Waar kan ik bitcoin uitgeven?
Uit BitcoinWiki.nl
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Je tekst | ||
Regel 447: | Regel 447: | ||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2500673128 Node] | |[https://btcmap.org/merchant/node:2500673128 Node] | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |||
|- | |||
|[https://meneer-jan.nl/ Meneer Jan] | |||
|Restaurant | |||
|Nieuwe Markt 4 | |||
|Zwolle | |||
|[https://btcmap.org/merchant/node:2498671339 Node] | |||
| | |||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- |