Bewerken van Bijeenkomsten en meetups
Uit BitcoinWiki.nl
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Je tekst | ||
Regel 17: | Regel 17: | ||
!Link | !Link | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |||
|27 mei | |||
|België | |||
|Leuven | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy|BBE]] Dev workshop #3''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300306095/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|31 mei | |||
|Nederland | |||
|Enschede | |||
|'''Bitcoin Twente Meetup''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/300888654/ Meetup] | |||
|[https://zcurebits.nl/mu.html Meer info] | |||
|- | |||
|5 juni | |||
|Nederland | |||
|Amsterdam | |||
|'''[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/ Bitcoin Wednesday Amsterdam]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoinwednesday/events/300659337/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|7 juni | |||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcjbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|20 juni | |||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|'''[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Bitcoin voor Beginners - Stadkamer]''' | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/301023154/ Meetup] | |||
|Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | |||
|- | |||
|21 juni | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|27 juni | |||
|Nederland | |||
|Breda | |||
|'''Bitcoin Breda''' | |||
| [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |||
|Bühne Breda | |||
|- | |- | ||
|3 juli | |3 juli | ||
Regel 31: | Regel 87: | ||
|[https://bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | |[https://bitcoinfriesland.com/meetings.html Site] | ||
|Locatie: MusykFabriek te Heerenveen | |Locatie: MusykFabriek te Heerenveen | ||
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen | |||
Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen | Adres: Industrieweg 18a, 8444 AS Heerenveen | ||
|- | |- | ||
Regel 45: | Regel 103: | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | ||
|Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild | |Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | ||
|- | |- | ||
|7 juli | |7 juli | ||
Regel 60: | Regel 118: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
|21 juli | |21 juli | ||
Regel 74: | Regel 125: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
|28 juli | |28 juli | ||
Regel 127: | Regel 164: | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Breda | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |Bühne Breda | ||
Regel 151: | Regel 188: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
|21 september | |21 september | ||
Regel 207: | Regel 237: | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|21 oktober | |21 oktober | ||
Regel 235: | Regel 244: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422939/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
|1 november | |1 november | ||
Regel 270: | Regel 272: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcqbjb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
|21 december | |21 december |