Bewerken van Bijeenkomsten en meetups
Uit BitcoinWiki.nl
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Je tekst | ||
Regel 18: | Regel 18: | ||
!Opmerkingen | !Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| | |21 mei | ||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422906/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|22 mei | |||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']]''': Pizza dag''' | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|22 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Bitcoin Pizzaday''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] [https://www.meetup.com/arnhembitcoincity/events/300725728/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|22 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Screening of "Dirty Coin"''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] [https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|23 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Mountainbike trial''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |||
| | |||
|- | |||
|23 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] Nostrdam Arnhem Edition''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |||
|Over [[Nostr]] | |||
|- | |||
|23 mei | |||
|Nederland | |||
|Balkbrug | |||
|'''Bitcoin voor beginners''' | |||
|[https://vrij-overijssel.nl/bitcoin-meet-up Site] | |||
| | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]]''' '''[[Bitcoin Eindhoven]] mining workshop''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/299260902/?_xtd=gqFyqTMzNzY3NTg4MKFwo2FwaQ%253D%253D&from=ref Meetup] | |||
|Over [[Mining]] door [[Bitcoin Brabant]] en [[Mining Wholesale]]. | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem|Adopting Bitcoin]]] [[BitDevs]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitdevs-amsterdam/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[<nowiki/>[[Adopting Bitcoin Arnhem]]] Bitcoin walk''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/satellite-event Site] | |||
| | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |Nederland | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|'''[https://www.meetup.com/ | |'''Hard Money Cafe''' | ||
|[https://www.meetup.com/ | |[https://www.meetup.com/hardmoneycafe/events/300877038/ Meetup] | ||
|Hard Money Cafe⚡ FOSS: BTCPay Server | |||
|- | |||
|24 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''Bitcoin Business Club Meetup''' | |||
|[https://bitcoindelta.eu/events/bitcoin-business-club-live-vanuit-arnhem/ Meetup] | |||
|Aanvang 20u locatie: Boekhandel Hijman Ongerijmd winkelcentrum Arnhem. | |||
|- | |||
|25 mei | |||
|Nederland | |||
|Arnhem | |||
|'''[[Adopting Bitcoin Arnhem]]''' | |||
|[https://adoptingbitcoinarnhem.com/ Site] | |||
|Veel sprekers: | |||
* [[Aaron van Wirdum]], Bitcoinhistoricus | |||
* Benjamin de Waal, Allround Bitcoiner | |||
* Samantha de Waal, Lifelong Bitcoiner | |||
* Nathan Day, [[BTCMap]].org | |||
* [[Giacomo Zucco]], Plan B Network | |||
* Marco Amadori, Bitcoin Valley Italy | |||
* [[Peter Todd]], Bitcoin Developer | |||
* [[Moritz Kaminski]], [[Alby]] | |||
|- | |||
|27 mei | |||
|België | |||
|Leuven | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy|BBE]] Dev workshop #3''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/300306095/ Meetup] | |||
| | |||
|- | |||
|31 mei | |||
|Nederland | |||
|Enschede | |||
|'''Bitcoin Twente Meetup''' | |||
|[https://www.meetup.com/bitcoin-twente-meetup-group/events/300888654/ Meetup] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |7 juni | ||
|België | |||
|Turnhout | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/ Bitcoin Turnhout Meetup] | |||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcjbkb/ Meetup] | |||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |||
|- | |||
|12 juni | |||
|België | |||
|Brussel | |||
|'''Brussels Bitcoin Meetup''' | |||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |||
|- | |||
|20 juni | |||
|Nederland | |||
|Zwolle | |||
|'''[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/ Bitcoin voor Beginners - Stadkamer]''' | |||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/301023154/ Meetup] | |||
|Bitcoin voor Beginners - Stadkamer | |||
|- | |||
|21 juni | |||
|België | |||
|Antwerpen | |||
|'''[[Belgian Bitcoin Embassy]]''' | |||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422916/ Meetup] | |||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |||
|- | |||
|27 juni | |||
|Nederland | |Nederland | ||
| | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https:// | | [https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
| | |Bühne Breda | ||
|- | |- | ||
|5 juli | |5 juli | ||
Regel 45: | Regel 179: | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/ Bitcoin Eindhoven] | ||
|[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/bitcoineindhoven/events/300433736/ Meetup] | ||
|Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild | |Every first Friday of the quarter some bitcoiners meet in the wild. | ||
|- | |- | ||
|7 juli | |7 juli | ||
Regel 60: | Regel 194: | ||
|[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | |[https://t.me/BrusselsBitcoinMeetupGroup Telegram] | ||
|Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | |Elke tweede woensdag van de maand in bar Dolle Mol (Bitcoin accepted) | ||
|- | |- | ||
|21 juli | |21 juli | ||
Regel 74: | Regel 201: | ||
|[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/belgian-bitcoin-embassy-meetup/events/299422922/ Meetup] | ||
|Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | |Elke 21ste van de maand in Little Bun te Antwerpen | ||
|- | |- | ||
|28 juli | |28 juli | ||
Regel 102: | Regel 215: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygclbdb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
|14 augustus | |14 augustus | ||
Regel 127: | Regel 233: | ||
|Nederland | |Nederland | ||
|Breda | |Breda | ||
|''' | |'''Bitcoin Breda''' | ||
|[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | |[https://www.meetup.com/nl-NL/bitcoin-breda/events/300091962/?recId=628dfa84-ba53-4183-8fd2-eaffeaa6d4de&recSource=keyword_search Meetup] | ||
|Bühne Breda | |Bühne Breda | ||
|- | |- | ||
|6 september | |6 september | ||
Regel 171: | Regel 270: | ||
|[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] Meetup | |[[Zwolle Bitcoinstad|'''Zwolle Bitcoinstad''']] Meetup | ||
|[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297977265/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/zwolle-bitcoin-blauwvingers/events/297977265/ Meetup] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 207: | Regel 299: | ||
|[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | |[https://b.tc/conference/amsterdam/ Site] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|21 oktober | |21 oktober | ||
Regel 249: | Regel 320: | ||
|[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | |[https://www.meetup.com/turnhout-bitcoin-meetup/events/lsqwhtygcpbcb/ Meetup] | ||
|Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | |Geen presentaties. Geen workshops. Gewoon 1 onderwerp: Bitcoin. Elke eerste vrijdag in Café Sint Pieter te Turnhout. | ||
|- | |- | ||
|21 november | |21 november |